preloader

Saint Laurent ve Bang & Olufsen Hoparlörleri

26.06.2019
Saint Laurent ve Bang & Olufsen Hoparlörleri

Yazı Boyutu:

Saint Laurent ve Bang & Olufsen markasının iş birliğinden çıkan yeni hoparlör tasarımlarına göz atın.

Yves Saint Laurent, Paris ve Los Angeles’ta açtığı yeni konsept mağazalarını kutlamak için ses ürünleriyle ön plana çıkan Danimarkalı Bang & Olufsen markasıyla iş birliği yaptı. Saint Laurent, Bang & Olufsen’ın ikonik hoparlörlerlerine farklı dokunuş ve renkler ekleyerek yeniden tasarladı. Her iki markanın zamansız tasarım vizyonu ile çok şık hoparlörler ortaya çıktı. Limitli sayıda çıkan koleksiyon, satışa sunulduğu andan itibaren çok ses getirdi.

Fransız lüks moda evi Saint Laurent ve Danimarkalı ses markası Bang & Olufsen iş birliğinden çıkan hoparlörler, hem yüksek ses kalitesi hem de şık tasarımlarıyla müzik tutkunlarının kalbini çaldı. Ayaklı bir tasarımı olan BeoPlay A9 Hoparlörünün ayakları timsah derisiyle kaplandı. Arka yüzü ise gümüş Saint Laurent logosu ile süslendi. BeoPlay H9 Kulaklık, delikli siyah kuzu derisi yastıkları ve oyulmuş alüminyum disk ile zenginleştirilmiş, tamamen siyah bir tasarıma sahip. 14 saate kadar kablosuz müzik sunan kulaklık, bu yeni şık tasarımıyla daha fazla ilgi çekti.

Saint Laurent ve Bang & Olufsen Hoparlörleri

Tok ve gövdeli sesiyle müzik zevkini ikiye katlayan BeoPlay P2 Hoparlörün ön ızgarasında gümüş Saint Laurent imzası bulunuyor. Taşınabilir hoparlörün kayışı ise yumuşak derisiyle dikkat çekiyor.

Saint Laurent ve Bang & Olufsen Hoparlörleri

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları