preloader

iPhone'nun Çerçevesiz Telefon Hayali Gerçek Olabilir

26.07.2023
iPhone'nun Çerçevesiz Telefon Hayali Gerçek Olabilir

Yazı Boyutu:

Teknoloji dünyasında dolaşan söylentilere göre Apple, yeni iPhone’da çerçevesiz tasarımla kullanıcıların karşısına çıkabilir.

Apple’ın 2024 yılında gelecek iPhone modelinin çerçevesiz ekrana sahip olacağı haberi teknoloji dünyasında yeni bir heyecan yarattı. Her modelinde daha kullanıcı dostu ve gelişmiş seçeneklerle kullanıcılarının karşısına çıkan Apple, eğer söylendiği gibi çerçevesiz bir ekran sunarsa bir adım daha öteye gitmiş olacak.

Bir önceki modellerde çentiği kaldıran ve kasa olarak aynı boyutta kalsa da ekranın daha büyük olmasını sağlayan Apple’ın çerçevesiz ekranı daha etkileyici bir görünüme sahip olacak. Ekranın daha geniş olması, oyun oynama, video izleme ve web gezinme gibi aktiviteleri daha keyifli hale getirecek.

iPhone'nun Çerçevesiz Telefon Hayali Gerçek Olabilir

Apple’ın çerçevesiz ekrana sahip bir iPhone piyasaya sürmesi sadece yeni bir iPhone modelinden ibaret değil tabii ki. Akıllı telefon piyasasının lokomotiflerinden olan Apple sonrasında diğer markaların da tasarım değişimlerini yapması muhtemel.

Çerçevesiz ekrana sahip bir iPhone’un ne zaman piyasaya sürüleceği henüz belli değil. Ancak söylentiler doğruysa çok merak edilen yeni iPhone modeli “iPhone 15” serisi olarak 2024 yılında piyasaya sürülecek.

Çerçevesiz iPhone’da neler olacak?

  • Daha büyük ekran alanı: Çerçevesiz ekran, iPhone’ların ekran/gövde oranını artıracak ve daha fazla ekran alanı sağlayacak. Bu, oyun oynama, video izleme ve web gezinme gibi aktiviteleri daha keyifli hale getirecektir.
  • Daha etkileyici görünüm: Çerçevesiz ekran, iPhone’lara daha modern ve etkileyici bir görünüm kazandıracaktır.
  • Daha iyi Face ID deneyimi: Çerçevesiz ekran, Face ID sensörünü de kaplayacak. Bu, Face ID’nin daha iyi çalışmasına ve daha hızlı kilit açma özelliğine sahip olmasına yardımcı olacaktır.

{170009}

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları