preloader

Oksijen Hesap'la Paranıza Değer Katın

03.02.2022
Oksijen Hesap'la Paranıza Değer Katın

Yazı Boyutu:

Odeabank Oksijen Hesap’ın kazandıran avantajlı faiz oranları ve esnek yapısıyla görünenden fazlasına ulaşabilirsiniz. Hesabın avantajlarını yakından inceleyin.

Müşterilerinin tasarruflarına değer katmanın yanı sıra hayatın her alanında katma değer yaratmayı hedefleyen Odeabank’ın Oksijen Hesap’ı, gündüz vadesiz şekilde kullanımı, gece ise kazandıran esnek yapısıyla fark yaratıyor. Hesabın tüm avantajlarını keşfedin ve paranıza değer katın!

Oksijen Hesap'la Paranıza Değer Katın

Avantajları neler?

• Birikimlerinizi gün içinde vadesiz hesapta kullanabilirken; gün sonunda, seçtiğiniz Oksijen Hesap tipine göre belirlenen vadesiz tutarın üzerinde kalan bakiyenizi de gecelik mevduat hesabında otomatik olarak değerlendirebilirsiniz.

• Vade bozulma endişesi yaşamadan kolayca hesap açabilir; TL, USD ve EUR para birimlerinde birikim yapmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

• Oksijen Hesap açarak 100 gün boyunca tanışmaya değer hoş geldin faizinden yararlanabilirsiniz.

• Oksijen Hesap’ınızı tanımlayacağınız otomatik ödeme talimatıyla hem faturalarınızı takip etmek zorunda kalmaz hem de düzenli ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Oksijen Hesap'la Paranıza Değer Katın

Hesap nasıl açılır?

Üstelik Oksijen Hesap açmak isteyenleri şubeye gitmek zorunda bırakmıyor; Odeabank Mobil uygulamasını indirerek görüntülü görüşmeyle anında hesap açabilirsiniz. Hesap açmak için tıklayın.

‘’Bu bir ilandır.’’

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları