preloader

Susona Bodrum'da Mahmut Orhan İle Taçlanan Bir Hafta Sonu

30.05.2022
Susona Bodrum'da Mahmut Orhan İle Taçlanan Bir Hafta Sonu

Yazı Boyutu:

Uluslararası başarılarıyla adından söz ettiren ünlü DJ Mahmut Orhan, 25 Haziran Cumartesi Susona Bodrum’da müzikseverlerle buluşuyor! Adını Türk mitolojisindeki neşeli ve şarkı söyleyen deniz kızlarından alan Susona Bodrum misafirlerine tam anlamıyla müzik dolu bir gün yaşatmaya hazır…

25 Haziran’da Frankie Beach Club’da eğlence, gün boyu devam eden iddialı “Power lunch” konsepti sayesinde uzun ve leziz öğle yemekleri ile sizleri karşılıyor. Susona Bodrum’un resident DJ’leri Kaan Demiral ve Marina Magirani’nin set başında olacağı günün devamında 18:00’da Mahmut Orhan performansı ile devam ediyor. Torba’da kendine özel koyunda eşsiz bir gün batımı manzarasında müziğe doyacağınızı şimdiden söyleyebiliriz.

Susona Bodrum'da Mahmut Orhan İle Taçlanan Bir Hafta Sonu

Etkinlik için özel olarak hazırlanan 24-26 Haziran hafta sonu konaklamalı paketi ve etkinlik günü için Loca, Stand ve Private SunBed paketi ile günübirlik katılım veya konaklama seçenekleri bulunuyor. Bu özel gün için ayrıca Susona Bodrum’un teknesi Susona ile Frankie Beach Club’a erişim için rezervasyon yaptırarak Susona Bodrum’un kişiye özel hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

24-26 Haziran’da resident DJ set başında dinleyicilerle buluşurken, 24 Haziran’da Malva Restoran’da Barbaros, 25 Haziran’da Bengü Beker ise canlı müzik performansları ile hafta sonuna renk katmaya hazırlanıyor. Susona Bodrum zevklere özel kişiselleştirilebilecek bu deneyim için sihirli ve özel atmosferine sizleri çağırıyor.

Adres: Susona Bodrum, LXR Hotels & Resorts, Kaynar Sok. No:15 Torba, Bodrum, Muğla, 48400

Te : +90 (252) 2112700

Dünyadan en yeni haberleri ilk bilen olmak için OGGUSTO’nun haftalık e-bültenine kaydolun.

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları