preloader

Susona Bodrum’da Vegan Tatları Keşfedin

02.06.2022
Susona Bodrum’da Vegan Tatları Keşfedin

Yazı Boyutu:

Lüks ve her detayı düşünülmüş kusursuz tatil sunan Susona Bodrum, restoranlarında sunduğu vegan seçeneklerle de göz dolduruyor.

Misafirlerinin tatilinin her anlamda kusursuz geçmesi için çalışan Susona Bodrum, vegan beslenenler için de mükemmel tatlar hazırlıyor. İçerisindeki her bir restoranın menüsünde de vegan seçenekler en lezzetli şekilde yer alıyor. Vegan hamburger, vegan lahmacun, vegan bowl’lar gibi yemeklerin yanı sıra yerli tohumlarla üretilmiş lokal ürünlerle hazırlanan yemek ve salatalar da Susona Bodrum’un vegan beslenmeyi tercih eden misafirleri için lezzetli menüler içerisinde yer alıyor.

Frankie Beach Club’a Özel Sunumlar

Susona Bodrum’da Vegan Tatları Keşfedin

‘Power Lunch’ konseptiyle yemeklerini sunan ve menüsünde yer alan her seçenekle kalpleri kazanan Frankie Beach Club’da da vegan çeiştler bulmak mümkün. Paylaşımlı ya da öğün olarak alabileceğiniz vegan çeşitler arasında en çok dikkat çekenlerden biri kırık buz parçaları üzerinde servis edilen organik yerel sebzeler. Datça bademli yeşil salata, buharda bütün sakız enginar, vegan poke bowl, humuslu dip tabak, bostandan söğüş vegan lahmacun Frankie Beach Club’ın menüsünde yer alan vegan seçeneklerden.

Lokal Mutfağın Vegan Lezzetleri

Susona Bodrum’da Vegan Tatları Keşfedin

Mikro lokal mutfak konseptine sahip Malva harika manzarasının yanında menüsündeki vegan yemeklerle de misafirlerini cezbediyor. Mevsiminde toplanan ürünlerle nektarin, fındık, süt mısır sos eklenerek hazırlanan yaz bahçe salatası, Karacasöğüt domates salatası ve yazlık rezene çorbası vegan beslenmeyi tercih edenlere önerilen seçeneklerden. Malva’nın mutfağına giren her bir ürünün Bodrum ve çevresindeki köylerdeki üreticilerden günlük olarak temin edilmesi ve yerli tohum kullanılan ürünlerin seçilmesi yine Malva’yı tercih nedeni yapan detaylardan biri.

Mutlaka Tadın: Vegan Burger

Susona Bodrum’da Vegan Tatları Keşfedin

Susona Bodrum’un kahvaltıdan akşam yemeğine günün her öğünü için lezzetler sunan panoramik manzaralı restoranı Ezi’de enfes bir reçetyle hazırlanmış vegan burger bile tadabilirsiniz. Bahçeden yeşillik salata, Milas domates salata, yabani çilekli roka salata, bahar salatası ise çeşit çeşit soslar eşliğinde keyfini çıkarabileceğiniz vegan çeşitlerden.

{775080}

Susona Bodrum’da Kusursuz Tatil

Susona Bodrum’da Vegan Tatları Keşfedin

Bodrum’un en güzel yerlerinden biri ve yine dünyanın en güzel denizlerinden birine sahip olan Torba’da Susona Bodrum’da konaklayan herkesin tatilinin muhteşem geçmesi için her detay düşünülüyor. Tatilinizi planlarken otelin oda, süit ve villa seçeneklerine bakabilir ve eğer isterseniz çok daha izole ve sakin bir tatil de geçirebilirsiniz. Tatil için Susona Bodrum’un villalarını seçenleri sadece kendilerine ait olan bir havuz ve bahçe de bekliyor. İsteyenler yemeklerini dahi villalarının bahçelerinde yiyebiliyor, serinletici kokteylleri yine kendilerine özel bahçelerinde yudumlayabiliyorlar.

Torba’nın muhteşem denizine sahip Susona Bodrum’da farklı konumlarda üç iskele daha yer alıyor. Bunların yanında bölgenin en büyük iskelesine sahip Frankie Beach Club da tercih edilebiliyor. En güzel detaylardan biri de isteyenlerin plajı gün boyunca kendisi için ayırtabilmesi.

Tatilden rahatlamış ve yılın tüm stresini geride bırakmış şekilde ayrılmak isteyenler için wellness paketleri de Susona Bodrum’un ayrıcalıklarından. Sabah ve gün batımında yapılan yoga, uzmanlar eşliğindeki nefes egzersizleri, taze meyve ve sebzelerle hazırlanan içecekler, hamam ritüelleri, Spa Soul’da farklı tekniklerle yapılan masajlar tatili unutulmaz yapacak detaylardan.

{775092}

*Bu içerik Susona Bodrum iş birliğinde hazırlanmıştır.

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları