preloader

Alberto Villoldo Six Senses Kaplankaya'da Özel Programlar Sunuyor

16.09.2021
Alberto Villoldo Six Senses Kaplankaya'da Özel Programlar Sunuyor

Yazı Boyutu:

Yeni bir sezona girerken bambaşka bir Ege’ye şahit olmaya hazır olun. Six Senses Kaplankaya sizleri bir hafta süren programlarla ruhsal ve bedensel yenilenmeye davet ediyor.

Six Senses Kaplankaya, ruhsal ve fiziksel iyileşmeyi bir bütün olarak ele aldığı holistik Wellness felsefesi ışığında, alanında dünya çapında ünlü uzmanları ve yepyeni terapileri sizlerle buluşturmaya devam ediyor. Ege’yi sonbaharda Kaplankaya’da yüzlerce yıllık zeytin ağaçlarının gölgesinde unutulmaz deneyimlerle keşfetmek üzere Grow a New Body ve Harvest Kaplankaya gibi özel etkinliklerle renklendiriyor. Doğa sporları, yoga, hiking, bisiklet aktivitelerine ek olarak bütünsel wellness deneyimi anlayışı ile eşsiz bir wellness hizmeti alacaksınız. Bunların yanında Six Senses Kaplankaya sizlere deneyimli şefler tarafından taze ve doğal malzemelerle hazırlanan zengin mutfağını ve yıl boyunca sürecek Ege’nin gastronomi dünyasını da sunuyor.

Grow a New Body ile sağlıklı bir hayata adım atacaksınız

Alberto Villoldo Six Senses Kaplankaya'da Özel Programlar Sunuyor

Six Senses Kaplankaya her biri bir hafta sürecek programlarla misafirlerine sağlıklı hayatın ilk adımını attıracak. 27 Eylül-24 Ekim tarihleri arasında (27 Eylül-3 Ekim, 4-10 Ekim, 18-24 Ekim) dünyaca ünlü şaman ve terapist Dr. Alberto Villoldo’nun tecrübeleri ışığında hazırlanan Grow a New Body programı sizlere yenileşmeyi ve iyileşmeyi sunacak.

Harvest’da nyaca ünlü birçok konuşmacıyı dinleyeceksiniz

Alberto Villoldo Six Senses Kaplankaya'da Özel Programlar Sunuyor

Hem küresel hem de zihinsel ve bedensel iyileşmeyi hedefleyen, 13-17 Ekim’degerçekleşecek Harvest Kaplankaya etkinliğinde, alanında dünyaca ünlü birçok konuşmacı yer alacak. Modern filozof, fütürist ve teknoloji uzmanı Jason Silva, Antropolog ve National Geographic kaşifi Wade Davis, farkındalık eğitmeni ve Innermap’in kurucusu Mitra Manesh ve Dr. Alberto Villoldo gibi isimler konuşmacı olarak yer alacak. Ayrıca yeni bilgileri ve uygulamaları hayatınıza entegre etmenize yardımcı olacak birbirinden deneyimli uygulayıcılar da Harvest’da dinleyicilerle buluşacak. Lisa de Narvaez’in Blisspoint Breathwork meditasyon tüyoları, Julien Paccaud’un Vücut ekolojisi atölyesi, beden ve zihin arasındaki bağlantıları anlayarak sağlığa giden yolda katılımcılara rehberlik edecek. Üstelik sizlere keyif verecek büyüleyici konuşmalar, atölyeler, gastronomik deneyimler, performanslar, canlı müzik etkinliklerinin yanında ilham alacağınız iş dünyasının liderleri, girişimciler ve aktivistler de ağırlanacak.

{772267}

Hem fiziksel hem de ruhsal iyileşmeyi sağlayan programlar sizlerle…

Alberto Villoldo Six Senses Kaplankaya'da Özel Programlar Sunuyor

Wade Davis

Six Senses Kaplankaya’da misafirleri ile buluşacak olan Dr. Alberto Villoldo, ruhsal ve fiziksel iyilik halinin yanı sıra görünmeyen sınırlar olarak nitelendirilen enerji akışları, hücrelerin yenilenme ve onarım yeteneğini harekete geçiren uygulamalar, detoks stratejileri, besinlerin gücü gibi konulara odaklanarak moleküler seviyede iyileşme çalışmalarını misafirlerle paylaşıyor.

Alberto Villoldo Six Senses Kaplankaya'da Özel Programlar Sunuyor

Hem fiziksel hem ruhsal olarak sizlere sağlıklı yaşamın kapısını açan Grow a New Body programı; özel beslenme programı, wellness izleme, şaman ve enerji seansları, oksijen seviyesi eğitimi, mitokondriyal stimülasyon ve onarım LED uygulamaları, vitamin ve mineral takviyeleri, antioksidan -glutatyonları ve SPA uygulamaları ile fark yaratıyor. Dr. Alberto Villoldo tarafından verilen özel eğitimlerle kalıcı hale getirilen sağlıklı ve keyifli yaş alma programında, yogai meditasyon ve yürüyüşlerle ruhsal ve bedensel iyileşme her safhasıyla ele alınıyor.

Alberto Villoldo Six Senses Kaplankaya'da Özel Programlar Sunuyor

Jason Silva

Kendinizi Six Senses Kaplankaya’nın huzurlu atmosferinin doğallığına bırakın.

InHouse Uzmanlar

Dorelal Singh

Muayad Najemeddin

Banu Alagöz

Narin Deniz Erkan

Ali Maosai

Aşan Kanarya

Hannes Wallin ( Tüm sezon)

Dr. Alberto Villoldo (27 Eylül- 3 Ekim, 4-10 Ekim, 18-24 Ekim)

Detaylı bilgi için tıklayın.

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları