preloader

2023'ün En Beğenilen Sandalet Modelleri

25.05.2023
2023'ün En Beğenilen Sandalet Modelleri

Yazı Boyutu:

Sıcak yaz günlerinin en güzel detaylarından biri olan sandaletleri stilinizde mükemmelce kullanmak için bu rehbere mutlaka göz atın.

Sezonun en şık ve göz alıcı adımlarını atmaya hazır olun! Yaz günlerinin her anında stilinizi bir adım yukarıya taşıyacak ve farkı ortaya koyacak sandaletler bu sezon adeta altın çağını yaşıyor. Renkli ve iddialı 2023 yaz sezonunda öne çıkan sandaletler bu yazın en akılda kalan detaylarından biri olacak.

Stiller için ilham alabileceğiniz, kombinlerinizin havalı görünümü için kullanabileceğiniz yaz ruhunu yaşatacak sandalet modelleri için mutlaka bakmanız gereken yerlerden biri Divarese. 2023 yazında doğanın renklerinden ve desenlerinden ilham alan Divarese koleksiyonunda sezonun trend parçalarını bulacaksınız. Yazın ruhunu yakalayacak ve her stille harika duracak sandalet ve aksesuarlar göz alıcı olacak.

Şık Davetler İçin

2023'ün En Beğenilen Sandalet Modelleri

Partiler, davetler ya da yaz düğünleri için aradığınız yazı ve yazın tüm güzelliğini yansıtacak bir ayakkabı modeliyse sandalet modellerine göz atmalısınız. Birlikte giyeceğiniz kıyafetlerin stiline göre ince bantlı, bilek detaylı, farklı topuk stilinde ya da sadece rengiyle kombini tamamlayacak sandaletle göz alıcı olabilirsiniz.

Renkli Yaz Akşamları İçin

2023'ün En Beğenilen Sandalet Modelleri

Sıcak yaz akşamları herkes için mükemmel his veren zamanlar değil mi? Uçuş uçuş elbiseler, incecik bluzlar, renkli aksesuarlar ve çok daha fazlasıyla stillere de bu mükemmel hissi yansıtıyor. Ayakkabı tutkunları içinse yaz akşamlarının anlamı çok daha fazla. Pastel, neon ya da çok renkli sandaletlerle yazın güzelliğini ayaklarınızda gösterebilirsiniz.

Gelinler İçin

Yaz gelini olanların şanslı olduğu bir konu da sandaletler. Beyaz, krem ya da lame renklerde sandaletler gelinliklerle harika bir ahenk yakalıyor. Bohem gelinler için bilekten bağlı modeller, klasik sevenler için ince bantlılar, dikkat çekici olmak isteyenler içinse ışıltılı modeller tercih edilebilir.

Rahat Yaz Adımları İçin

2023'ün En Beğenilen Sandalet Modelleri

Günün her saatinde rahat olmak isteyenler için ilk akla gelen öneri düz sandaletler. Parmak arası, bantlı ya da hafif dolgu tabanlı sandalet modelleri hem hızlı geçen günler hem de yaz stilini kusursuzca tamamlamak için mükemmel birer alternatif.

Espadril Sevenler İçin

2023'ün En Beğenilen Sandalet Modelleri

Hasır detayların belki de en güzel hali espadriller olabilir. Rahat olmak isteyenler için hem düz hem de dolgu taban olarak tasarlanan espadrillerin bohem bir duruş yakalamak için de harika birer alternatif olduğunu hatırlatalım.

Yaz Stilinizi Tamamlayın

Sandalet seçiminizi yaptıysanız sıra diğer aksesuarlarda. Yazın tüm güzelliğini yansıtan şapkalar, çantalar, terlikler de yaz dolabınızda mutlaka olması gerekenlerden. Yaza çok yakışan hasırların bu yaz çok daha fazla görüleceğini de unutmamak gerek.

Hasır Şapkalar

Plaj çantanızda ya da hafta sonu stilinizde kullanmak için bu yaz mutlaka hasır şapkalara yer verin. Her yazın favorisi hasır detaylı şapkalar bu yaz çok daha fazla seviliyor. Melon, fötr, bucket ya da Panama stili şapkaların her biri de aksesuarlar arasında favoriliğini koruyor.

Her Tarza Uygun Çantalar

Bu yaz için çantanızı seçerken geçtiğimiz yıllardan farklı olarak, örgü detaylara, makrome işlere, hasırlara daha çok şans verin. Diğer yazlardan çok daha fazla olarak bu sene her yerde olan bu tarz çantalar günün her saatinde ve her ortamda kendilerini gösterecek.

Terlikler

Son yıllarda moda sahnesinde kendine geniş bir yer açan terlikler sadece tatillere değil şehir hayatına da çok yakışıyor. Rahat ve bir o kadar da albenili olan terlik modellerini tek bir detayla farkı gösterecek stiller için tercih edebilirsiniz.

*Bu içerik Divarese sponsorluğunda hazırlanmıştır.

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları