preloader

Tüm Koşullarda Konfor Sunan adidas Terrex'i Deneyimledik

06.11.2023
Tüm Koşullarda Konfor Sunan adidas Terrex'i Deneyimledik

Yazı Boyutu:

Tüm koşullarda konfor ve hareket özgürlüğü sunan adidas Terrex deneyimlerimizi sizlerle bir araya getirdik!

Spor, çok uzun zamandır hayatımın vazgeçilmezlerinden biri. Yelken, voleybol, jimnastik, kayak gibi sporun pek çok dalıyla ilgilendim ve yakından tanıma fırsatı buldum. Çoğunu da devam ettirmeye, sporu hayatımda hep var etmeye her zaman gayret ediyorum. Sporun verdiği güç, esneklik beni her zaman daha dinç hissettirmekle beraber iş ve sosyal hayatımda enerji ve motivasyonumu arttırmada büyük önem taşıyor.

Tüm Koşullarda Konfor Sunan adidas Terrex'i Deneyimledik

Yaz kış fark etmeksizin koşu, yelken gibi outdoor sporlar da hep hayatımda oldu, bu sebeple adidas Terrex‘i yakından keşfetmiş olmak ve deneyimlerimi sizinle paylaşıyor olmak çok heyecan verici. Sporda kıyafet ve ayakkabı seçimi benim için büyük önem taşır. Hareket özgürlüğümün kısıtlanmaması, kendimi rahat hissetmem seçimlerimde dikkat ettiğim en önemli konular.

adidas Terrex‘i farklı yer ve hava koşullarında denedim, tüm şartlarda gerçek bir konfor sağladığını rahatlıkla söyleyebilirim. adidas Terrex’i keşfederek her koşulda doğaya adım atmaya hazır olabilirsiniz, gelin deneyimlerimi beraber yakından keşfedelim.

Terrex Xperior Uzun Kollu Üst

İlk olarak favori parçam olan Terrex Xperior uzun kollu üst ile başlamak istiyorum. Dar kesim tasarımı gerçek anlamda muhteşem bir hareket özgürlüğü sağlıyor, maksimum konfor için benim de tercihim her zaman vücuduma oturan kesimlerden yana oluyor. adidas Terrex iç katman, spor yaptığımız soğuk günlerde bana büyük bir konfor sundu. Vücudunuzla birlikte hareket etmek için tasarlanan model, AEROREADY ile nemi uzaklaştırırken vücut şekline uygun paneller ile stratejik noktalarda nefes alabilirlik sağlıyor.

Tüm Koşullarda Konfor Sunan adidas Terrex'i Deneyimledik
Tüm Koşullarda Konfor Sunan adidas Terrex'i Deneyimledik

Terrex Agravic Trail Running Tişört

Belirli oranda parley ocean plastic ile üretilen, havalandırma sağlayan arazi koşu tişörtü de oldukça rahat bir model. Nemi uzaklaştıran AEROREADY teknolojisi kuru kalmamı sağladı. Arka kısımdaki ince kumaş yapısı ile çanta altında kalan kısımda hava akışı sağlıyor.

Terrex Xperior Medim Fleece Üst

Çok yönlü Terrex Meedium Fleece üst en kullanışlı modellerden biri. Hafif yapısı sayesinde konforlu sıcaklığın ideal dengesini sunuyor. En sevdiğim tarafı ise yüksek yakalı oluşuydu, boyun kısmında ekstra sıcaklık sağladı ve boynumu rüzgardan korudu. Başparmak delikleri sayesinde modelin vücuduma tam oturduğunu hissettim, bana büyük bir hareket özgürlüğü sağladı. Kanguru cep, ellerimi sıcak tutmakla beraber yürüyüşüm sırasında telefonumu taşımama yardımcı oldu.

Tüm Koşullarda Konfor Sunan adidas Terrex'i Deneyimledik

Terrex Classic Logo Tişört

Klasik adidas tişört, koşu öncesi kahvenizi hazırlarken ya da antrenman sonrası dinlenirken ihtiyacınız olan parça! Geri dönüştürülmüş pamuklu yumuşak kumaşıyla stil ve konforu bir arada sunuyor.

Terrex Xperior Varilite Primaloft Mont

Tüm Koşullarda Konfor Sunan adidas Terrex'i Deneyimledik

Mont tercihimde yalıtım ve esneklik en önemli iki nokta benim için. Model, elastik manşetleri ve alt kısmı ile son derece kullanışlı olsa da benim tercihim her zaman daha kısa montlardan yana oluyor. Bacağıma kadar uzanan montlar bana her zaman hareket kabiliyetimi sınırlandırıyormuş hissi veriyor. Bu duruma rağmen hafif ve katlanabilir tasarıma sahip olması beni oldukça rahat ettirdi. Tüm dağ koşullarına uygun Terrex Xperior Varilite Primaloft Mont yüzde 100 geri dönüştürülmüş malzemelerle üretilmiş.

Terrex Free Hiker 2.0 Low GORE-TEX Yürüyüş Ayakkabısı

adidas Terrex Free Hiker 2.0 Low GORE-TEX yürüyüş ayakkabısı, arazi koşu ayakkabılarının hafifliğini yürüyüş botlarının dengesiyle birleştiren bir ayakkabı diyebiliriz. Kısa ve uzun mesafe yürüyüşlerinde bana ideal konforu sağladı. Su geçirmez ve nefes alabilen GORE-TEX membran, ıslak zeminlerde ayağımın kuru kalmasını sağlarken; EVA çerçeve, kayalık ve zorlu patikalarda denge sundu. Outdoor keşiflerinde ne kadar uzağa gidersen git; BOOST orta tabanın, yol boyunca sana sonsuz enerji sağlayacağına eminim.

Tüm Koşullarda Konfor Sunan adidas Terrex'i Deneyimledik

Soulstride Flow GTX Ayakkabı

Bir diğer deneyimleme fırsatı bulduğum ayakkabı ise Soulstride Flow GTX. Özel geliştirilen file üst yüzeyin ayağı sarıp destekliyor olması beni inanılmaz derecede rahat ettirdi. Yağışlı havalarda Continental™ kauçuk dış taban, tüm arazilerde güçlü zemin tutuşu sağlıyor; GORE-TEX teknolojisi ise ayakları kuru tutuyor ve nefes alabilirlik sağlıyor. Darbeyi emen EVA platform, yağmur güneş fark etmeksizin her koşulda konfor sunuyor.

Tüm Koşullarda Konfor Sunan adidas Terrex'i Deneyimledik
Tüm Koşullarda Konfor Sunan adidas Terrex'i Deneyimledik

Terrex Agravic Trail Running Şort

Spor esnasında şort hiçbir zaman ilk tercihim olmasa da Terrex Agravic Trail Running Şort hafif ve esnek kumaşı ile bana hareket özgürlüğü sağladığı için çok memnun kaldım. Nemi uzaklaştırarak kuru kalmamı sağlayan AEROREADY teknolojisine sahip.

Terrex Xperior Yearound Soft Shell Pantolon

Bu yumuşak kaplamalı adidas dağ pantolonu, yürüyüşlerimde bana hareket özgürlüğü sağladı. Yumuşak kaplama ve dört yönde esneyen malzemenin birleşimi, sıcaklığı dayanıklılık, esneklik ve nefes alabilirlikle bir araya getiriyor. Model, çıkarılabilir tozluk sistemi ile de son derece kullanışlı.

Terrex Multi Bere

adidas Terrex berenin akrilik karışımlı kumaşıyla başımı ve kulaklarımı yumuşak bir hisle sarması gerçek anlamda rahat ettirdi beni. Hem şehirde hem dağlarda kullanmak için müthiş ideal bir parça.

Hedeflediğiniz zirve nasıl olursa olsun adidas Terrex ile ona hazırsınız!

*Bu içerik adidas Terrex iş birliğinde hazırlanmıştır.

Zeynep Naz Uğurlu
Zeynep Naz Uğurlu Tüm Yazıları