preloader

Spor Çantanızda Bulunması Gereken Bakım Ürünleri

22.02.2021
Spor Çantanızda Bulunması Gereken Bakım Ürünleri

Yazı Boyutu:

Vücut, cilt ve saçınız için spor çantanızda mutlaka bulundurmanız gereken kişisel bakım ürünlerini bir araya getirdik.

Spor yaparak bedeninize verebileceğiniz en güzel hediyelerden birini veriyorsunuz. Ancak bu ödülü verirken kişisel bakımınızı ihmal etmemek önemli. Spor, öncesinde ve özellikle sonrasında oldukça iyi bir bakım istiyor. Gerekli ürünleri spor çantanızda bulundurarak vücut, cilt ve saç bakımınız için ilk adımı atabilirsiniz. İşte spor çantalarının vazgeçilmezi olan ürünler…

Vücut Temizliği İçin: Zeytune Spa Sabun

Yorulan bedeninizi en iyi şekilde dinlendirmenin yolu, rahatlatıcı bir banyo. Kendinizi adeta spa keyfi yapıyormuşsunuz gibi hissettiren Zeytune Spa Sabun, el yapımı ve tamamen doğal. İçerisinde zeytinyağı, ıtır, ylang ylang, portakal aroması, deniz yosunu, deniz kili ve deniz tuzu bulunan sabun, size yenilenmiş ve tazelenmiş bir his veriyor. El yüz ve vücut için kullanılabilir.

Spor Çantanızda Bulunması Gereken Bakım Ürünleri

Satın Al

Vücut Temizliği İçin: Atelier Rebul De-Stress Doğal Deodorant

Spor sırasında ve sonrasında istenmeyen kokuları önlemek için doğal bir ürün önerimiz var; De-Stress Doğal Deodorant. Alüminyum tuzu içermeyen bu doğal deodorant, çinko risinoleat ile gözenekleri tıkamadan, cildin doğal yollardan nefes almasını sağlıyor. Nane saf uçucu yağlarının birleşiminden meydana gelen aromatik kokusu, hem vücudunuzu hem de zihninizi rahatlatmaya yardımcı oluyor.

Spor Çantanızda Bulunması Gereken Bakım Ürünleri

Satın Al

Vücudunuzu Nemlendirmek İçin: CeraVe Nemlendirici Krem

CeraVe Nemlendirici Krem, dış etkenlerden etkilenebilen cildinize kaybettiği nemi geri kazandırıyor. Kuru ve çok kuru ciltler için geliştirilen ürün, daha yumuşak bir cilt için nemlendirme sağlıyor. 3 temel seramid ve hyalüronik asit içeriğe sahip CeraVe Nemlendirici Krem, cildi nemlendirirken koruyucu bariyerinin onarılmasına yardım ediyor. CeraVe Nemlendirici Krem, çok fazlı yapıya sahip kontrollü salınım teknolojisiyle aktif bileşenlerin uzun süre cilt üzerinde kalmasını sağlıyor. Nemlendirme etkisi gün boyu süren, yoğun kıvamlı ürün, ciltte yağlılık hissi de bırakmıyor.

Spor Çantanızda Bulunması Gereken Bakım Ürünleri

Satın Al

Saç Temizliği İçin: Homemade Aromaterapi Şampuan

Bedeniniz spor ile canlanıyor peki ya şaçlarınız? Sporda kirlenen saçlarınızı canlandırmanın en doğal yollarından biri temiz içerikli bir şampuan ile saçlarınızı arındırmak. Bunun için önerimiz; Homemade Aromaterapi Şampuan. İçeriği tamamen bitkisel maddelerden oluşan şampuan, saçlarınızın daha canlı ve parlak görünmesine yardımcı oluyor. Aromatik kokusuyla da zihninizin de sakinleşmesini sağlıyor.

Spor Çantanızda Bulunması Gereken Bakım Ürünleri

Satın Al

{772469}

Saçı Canlandırmak İçin: Aveda, Shampure™ Dry Shampoo

Spor sonrası duş alamadığınız günlerde kurtarıcınız kuru şampuan. Ancak etkili bir sonuç alabilmek için iyi bir kuru şampuan kullandığınızdan emin olmalısınız. Önerimiz; gazsız bir kuru şampuan olan Shampure™ Dry Shampoo. Fazla yağı absorbe eden doğal içerikli pudra ile saçları yeniden canlandıran kuru şampuan; organik sertifikalı lavanta, turunç ve ylang ylang içeren 25 saf çiçek ve bitkisel özlü aroma ile duyuları yatıştırıyor.

Spor Çantanızda Bulunması Gereken Bakım Ürünleri

Satın Al

Yüz Temizliği İçin: Estee Lauder, Radiant Energy 2-in-1 Foam Cleanser

Spor esnasında terlediğiniz için cildinizde kir oluşumu fazlalaşıyor. Dolayısıyla sporunuz bittikten sonra tıpkı vücudunuz gibi cildinizi de arındırmanız gerekiyor. Cildinizde oluşan kiri, Estee Lauder’ın hem günlük temizleyici hem de maske olarak kullanılan bu temizleyici ile giderebilirsiniz. Cildinizi aydınlık bir görünüm sunan ürün, cildinizdeki kiri derinlemesine temizliyor. Pürüzsüz ve taze bir cilde sahip olmanızı sağlıyor.

Spor Çantanızda Bulunması Gereken Bakım Ürünleri

Satın Al

Yüzünüzü Nemlendirmek İçin: La Mer Moisturiz Cool Gel Cream

Sağlıklı bir cilt görünümü için yüzünüzü kirden arındırdıktan sonra mutlaka nemlendirici uygulamalısınız. En sevdiğimiz kremlerden La Mer Moisturiz Cool Gel Cream ile cildinizi derinlemesine nemlendirebilirsiniz. Yatıştırıcı ve ferahlatıcı bir etki veren ürünün içeriğindeki yosun sayesinde, cildinizin yüzey sıcaklığını düşer ve ipeksi dokusu ise cildi anında canlandırıyor.

Spor Çantanızda Bulunması Gereken Bakım Ürünleri

Satın Al

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları