preloader

Taş Evleri ve Sanat Dolu Sokakları ile Portonovi

27.09.2022
Taş Evleri ve Sanat Dolu Sokakları ile Portonovi

Yazı Boyutu:

El değmemiş sahilleri, doğası ve UNESCO Dünya Mirası listesinde yer alan tarihi şehirleri ile seyahat severlerin en gözde tatil noktalarından biri olan Karadağ, bu özellikleri nedeniyle tüm dünyadan yatırımcıların lüks turizm projelerini gerçekleştirdikleri ülke olarak tercih ediliyor.

Muhteşem Doğası ve Sanat Dolu Sokakları İle Portonovi

Taş Evleri ve Sanat Dolu Sokakları ile Portonovi

Boka Körfezi’nin muhteşem kıyılarında yer alan, küçük sokaklarını sanatla buluşturan Portonovi Resort; sizlerin ihtiyacına göre tasarlanmış kiralanabilen lüks villa ve daire seçenekleri, yaşam alanları, restoranları, yat limanı ve yat klübü ile modern şehircilik akımının en güzel örneklerinden biri olarak tatil konseptine yeni bir pencere açıyor. Tesis, geniş sahil gezinti yollarından, dar sokaklardan ve Akdeniz tarzı taş binalar arasında gizlenmiş meydanlardan oluşuyor. 1+1’den 4+1’e kadar 218 adet lüks satılık ve kiralanabilir villa ve daire seçenekleri bulunuyor. Aynı zamanda Resort’un bünyesinde bulunan Avrupa’nın ilk One&Only Oteli 105 lüks odası, 10 adet özel kiralanabilir evleri ve dünyaca ünlü Chenot Medical Spa’sıyla Karadağ’daki en önemli yatırımlardan biri olmasıyla da dikkatleri üzerine çekiyor.

Tekne Keyfinin Tadına Varın

Taş Evleri ve Sanat Dolu Sokakları ile Portonovi

Bu sene açılan Yat Klübü, denizcilik tutkunlarına ve “Boka Körfezi Adaları’’ Portonovi Regatta gibi çeşitli aktivitelere de ev sahipliği yapıyor. Yaz süresince tekne tutkunları için Portonovi Yat Klübü’nde üyelikler kapsamında ünlü yelkenciler tarafından yelken dersleri olanakları da bulunuyor.

Birbirinden Farklı Etkinliklerle, Dolu Dolu Bir Tatil

Taş Evleri ve Sanat Dolu Sokakları ile Portonovi

Portonovi Resort, düzenlediği konserler, sanat sergileri, karnaval, moda ve spor organizasyonları ile sizlere eğlenceli ve dolu dolu bir tatil programı sunuyor. İddialı Japon mutfağı restoranları bulunan ve dünyadan ünlü DJ’leri havuz başı partileriyle ağırlayan Tapasake Club, heyecan verici bir etkinlik programı ile birçok sanatçının performanslarıyla renklenecek.

Taş Evleri ve Sanat Dolu Sokakları ile Portonovi

Portonovi Resort’un taş evleri ve bol çiçekli sokakları ile Adriatik’in telaşsız ve huzurlu hayatını deneyimleyebileceğiniz lüks villalar ve daireler size her mevsim farklı güzellikler vaad ediyor. Türk Hava Yolları günde iki kez başşehir Podgorica’ya, 11 Haziran itibarıyla da haftada 3 kere Tivat’a uçuyor. Vizesiz ve sadece 1,5 saatlik yolculuk sonunda, bakir doğası, zengin kültürel tarihi, fiyorda benzer kıyıları ile Lord Byron tarafından denizle karanın en güzel karşılaşması olarak nitelenen Boca Körfezi kıyılarında, unutulmaz bir tatil için, Portonovi Resort’u ajandanıza almanızı tavsiye ediyoruz.

Rezidanslar hakkında daha fazla bilgi için; [email protected]

Rezervasyon için; [email protected]

Etkinlikler hakkında daha fazla bilgi için; [email protected]

*Bu içerik Portonovi Resort iş birliğinde hazırlanmıştır.

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları