preloader

Bir Akdeniz Rüyası: Anhinga by OD Six Senses Kaplankaya'da

05.02.2022
Bir Akdeniz Rüyası: Anhinga by OD Six Senses Kaplankaya'da

Yazı Boyutu:

Deneyimli Şef ve Restoratör Osman Sezener’in gustosuyla, 11 Mayıs’da Six Senses Kaplankaya bünyesinde açılacak olan Anhinga by OD gastronomi rüyasını güneş ve kumsalın buluştuğu benzersiz bir deneyime dönüştürüyor. Türkbükü’nden tekne seferleriyle yazın en taze ve rafine destinasyonunu sizlerle buluşturuyoruz…

Bir Akdeniz Rüyası: Anhinga by OD Six Senses Kaplankaya'da

Condé Nast Traveller ve World Luxury Hotel & Spa Awards tarafından; dünyanın ve Avrupa’nın en iyi otelleri arasında gösterilen Six Senses Kaplankaya, bilinenin çok ötesinde deneyimleri paylaşmaya sizleri davet ediyor. Yeni sezonda renkli ve dinamik bir tatil deneyimi için konuklarını her daim yeniliklerle karşılayan Six Senses Kaplankaya; sezonun sürprizi olarak deneyimli şef Osman Sezener ve OD ekibinin sinerjisiyle hayata geçirilen Anhinga by OD ile yaz enerjisini yükseltiyor.

Akdeniz Rüyasını Yaşayın

Bir Akdeniz Rüyası: Anhinga by OD Six Senses Kaplankaya'da

Akdeniz kültürü ve yaşam tarzından yola çıkan Anhinga by OD, alışılmışın çok ötesinde unutulmaz gurme deneyimler yaratmak üzere Six Senses Kaplankaya’nın kalbinde misafirleriyle buluşuyor. Dingin, farklı ve güçlü menüsüyle Akdeniz’in tüm dokularını bünyesinde barındıran Anhinga by OD, zamansız bir gastronomi rüyasını, güneş ve kumsalın buluştuğu benzersiz bir deneyime dönüştürüyor. Ege’nin bu saklı ve büyülü sahilinde, Anhinga by OD bilinenin çok ötesinde bir gurme bilgelik ve dinginlik sunuyor. Six Senses dünyasının sürdürülebilir ve doğal tabiatı, Anhinga by OD’da, tıpkı insanın kendisi gibi günün her anında farklılaşan renklerle unutulmaz bir yaza imza atacağından eminiz.

Tekne Seferi İle Unutulmaz Bir Yemeğe Doğru

Bir Akdeniz Rüyası: Anhinga by OD Six Senses Kaplankaya'da

Türkbükü- Six Senses Kaplankaya arasında başlayan tekne seferleri ile, Bodrum’dan ulaşım 40 dakikada sağlanıyor. Misafirlerinin konforunu her daim ön plana alan Six Senses Kaplankaya, 15 Mayıs- 15 Haziran arasında haftada üç kez gerçekleştirilecek karşılıklı seferleri, 15 Haziran itibariyle her gün hayata geçirecek.

Anhinga by OD, güneş ve dalgaların buluştuğu kumsalı, Şef Osman Sezener’in gustosundan fine-dining deneyimlerini bambaşka bir boyuta taşıyan restoranı ile Akdeniz rüyasını birlikte keşfetmeye davet ediyor.

{774772}

Six Senses Kaplankaya’daki açılış dönemi fırsatlarından yararlanmak için e-posta ile [email protected] adresinden veya 0 (252) 511 00 30 numaralı telefondan bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak mümkün. Daha fazla bilgi için Six Senses Kaplankaya’yı ziyaret edebilirsiniz.

*Bu içerik Six Senses Kaplankaya iş birliğinde hazırlanmıştır.

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları