preloader

Shangri-La Bosphorus'un Yepyeni Deneyimleri ile Şımarın

17.08.2020
Shangri-La Bosphorus'un Yepyeni Deneyimleri ile Şımarın

Yazı Boyutu:

7 Ağustos itibariyle tüm önlemleri alarak kapılarını tekrar açan Shangri-La Bosphorus’da harika süprizler sizleri bekliyor!

Shangri-La-Bosphorus, Istanbul 7 Ağustos 2020 tarihinde, görkemli ve kişiye özel deneyimler ile, tekrar kapılarını açtı. Otel süitlerinin göz alıcı Boğaz manzarasına sahip teraslarında sunulan özel gastronomi ve spa deneyimlerinden, dinlendirici hafta sonu kaçamaklarına ve keyifli aile tatillerine kadar birçok yeni hizmet kendini ve sevdiklerini şımartmak isteyenler için düşünülmüş.

Boğaz’da Gastronomi Şöleni: Shang Palace Terasta!

Shangri-La Bosphorus, Istanbul, ünlü Kanton mutfağını Boğaz manzarası ile buluşturuyor ve şehrin en seçkin gastronomi deneyimini sunuyor. Ödüllü restoran Shang Palace’ın otantik lezzetleri ve üstün hizmet anlayışı, Shang Palace on the Roof ile Boğaz manzaralı özel bir süitin terasında misafirlere sunuluyor. Romantik gün batımı, İstanbul Boğazı ve tarihi yarımadanın büyüleyici ambiyansı eşliğinde servis edilen otantik lezzetler kişiye özel hizmet ile benzersiz bir deneyime dönüşüyor. Derin Yağda Kızartılmış Kadayıfa Sarılı Karidesler, Karabiber Sosu ile Tavada Kızartılmış Dana Bonfile Küpleri ve Buharda Pişirilmiş Karidesli Şeffaf Çin Mantısı gibi gurme Shang Palace tatlarının ve El ile Açılmış Soya Soslu ve Soya Filizli Çin Eriştesi ve Fırında Kızartılmış Bütün Pekin Ördeği gibi imza lezzetlerin yer aldığı Shang Palace on the Roof set menüleri kişi başı 380 TL’den başlıyor.

Chi, The Spa İmzası ile Boğaz’a Karşı Yenilenme

Oldukça stresli ve karamsar geçen bir dönem sonrasında, Chi, The Spa ile dinlendirici ve yenileyici bir yolculuğa çıkmaya ne dersiniz? Boğaz’ın dingin maviliğine karşı, otel süitlerinin terasında sunulan yeni masaj ve terapiler, kişiye özel bir alanda, İstanbul’a özgü bir spa deneyimi olarak öne çıkıyor.

Shangri-La Bosphorus'un Yepyeni Deneyimleri ile Şımarın

Geleneksel Asya felsefesi ile ruh, beden ve zihin dengesini yakalamak isteyen misafirler, Shangri-La Bosphorus, Istanbul’da buluşmaya devam ediyor. Bağışıklık Sistemini Güçlendirici Masaj, Refleksoloji Ayak Masajı ve Gerginliği Azaltıcı Boyun Masajı’nın yanısıra, Gün Doğumu Yoga ve Meditasyon da Chi, The Spa tarafından tasarlanan yeni deneyimlerden. Taze hazırlanmış detoks içecekleri ya da özel bitki çayı servisinin eşlik ettiği uygulamalar, kişi başı 320 TL’den başlıyor.

Shangri-La Cares, Geliştirilmiş Sağlık ve Güvenlik Protokolleri

Shangri-La Bosphorus'un Yepyeni Deneyimleri ile Şımarın

Shangri-La Bosphorus, Istanbul; Shangri-La Group’un global sağlık ve güvenlik programı Shangri-La Cares ile, misafirlerine güvenli bir ortam sunmayı taahhüt ediyor. Misafirlerin keyifli anların tadını gönül rahatlığı ile çıkarması ve ekip arkadaşlarının huzur ve güvenle çalışması için oluşturulan program, geliştirilmiş protokol ve tedbirlerden oluşuyor.

Shangri-La, Dünya Sağlık Örgütü tavsiyeleri ve yerel otoritelerin genelgeleri uyarınca, operasyon standartlarını tüm gerekli tedbir ve uygulamaları kapsayacak şekilde geliştirdi. Dünya genelindeki tüm otel ve resort’larda konaklayan ya da tesisi ziyaret eden misafirlerin sağlık ve güvenliği için, virüs ve bakterilere karşı yeni sıkı tedbirler hayata geçirildi. Bu önleyici protokoller; sık temas edilen yerlerde ve misafirlerin kullandığı tüm alanlarda arttırılmış hijyen önlemleri, derin temizlik uygulamaları, tıbbi olarak uygun dezenfektanlar ile hijyen sağlanması, ekstra tedbirler ve sosyal mesafe gözetilerek güvenli yemek, toplantı ve etkinliklerin düzenlenmesi gibi uygulamaları kapsıyor.

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları