preloader

Eğlenceli Aile Tatilinin Adresi: Dubai

26.05.2021
Eğlenceli Aile Tatilinin Adresi: Dubai

Yazı Boyutu:

Tema parkları, baş döndüren alışveriş merkezleri ve oyun parklarıyla Dubai, çocuklarla tatil için harika bir destinasyon.

Pandemi sürecinde aldığı önlemler ve aşılama programı ile öne çıkan Dubai yeniden açılan tema parkları, safari deneyimleriyle özellikle çocuklu aileler için harika bir seyahat alternatifi oluyor. Bir çöl üzerinde kurulan ve sınırsız fırsatlar sunan Dubai lüks otelleri, sıcak havası, çöl safarisi deneyimlerinin dışında ancak üç günde tüm dükkanlarını gezebileceğiniz dev alışveriş merkezleri, gurme restoranları, eğlence parkları, su parkları gibi sonsuz aktivitesiyle hem yetişkinler için hem de çocuklar için eğlenceli bir tatilin adresi.

Dubai Seyahat Prosedürleri Nelerdir?

  • Dubai seyahatiniz için aile vizesi başvurusu yapabiliyorsunuz. Vizeniz 1 hafta içerisinde çıkıyor.
  • Uçuşunuzdan önceki 72 saat içinde yapılmış, negatif sonuçlu COVID‑19 PCR testi ibraz etmeniz gerekiyor.
  • Dubai Uluslararası Havalimanı’na varışta yeniden COVID‑19 PCR testi yaptırmanız gerekiyor.
  • Varışta alınan negatif test sonucu itibariyle herhangi bir karantina uygulaması olmadan seyahatinize başlıyorsunuz.
  • Dubai seyahati dönüşünüzde, Türkiye’ye varışınızda 72 saat içerisinde yapılmış, negatif sonuçlu COVID‑19 PCR testi ibraz etmeniz gerekiyor.

Pandemi Sürecinde Dubai’ye Nasıl Gidilir?

İstanbul Havalimanı’ndan Türk Hava Yolları ile haftanın 4 günü (Perşembe, Cuma, Cumartesi ve Pazar); Emirates Havayolları ile haftanın her günü 4 saat 20 dakika süren direkt uçuşlarla Dubai’ye gidebilirsiniz.

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları