preloader

RUPS Beach Club: Enerji ve Eğlence Bir Arada

12.06.2024
RUPS Beach Club: Enerji ve Eğlence Bir Arada

Yazı Boyutu:

Fethiye’nin muhteşem doğasının içinde, Faralya’nın eşsiz Kızılcakaya’sında yer alan Rups Beach Club ile unutulmaz bir deneyime yelken açıyoruz.

Doğanın içerisinde yazın ve serin suların tadını çıkarmanın keyfine varmak isteyenlerdenseniz bu öneriyi dikkate almalısınız. Rups Beach Club’ın eşsiz doğal ortamında güneşin tadını çıkarırken, denize sıfır konumlanmış kayalıklar üzerindeki geniş güneşlenme alanlarında Ege Denizi’nin serin sularında ferahlamanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Doğanın kucağında yer alan bu merkezde, gökyüzüne kadar uzanan çam ağaçlarının serin gölgesinde, özenle dekore edilmiş dinlenme alanları ziyaretçilere huzurlu ve rahatlatıcı bir atmosfer sunuyor. Muhteşem doğa manzarası eşliğinde sevdiklerinizle birlikte vakit geçirmenin, kitabınızı okuyarak veya sadece dalga seslerinin huzur verici ritmiyle gevşemenin keyfini çıkarabilirsiniz. Çam ağaçlarının ferahlatıcı kokusu ve denizden gelen hafif esinti ile birleşen bu alanlar, şehir hayatının stresinden uzaklaşmak ve doğanın sunduğu güzelliklerle iç içe olmak isteyenler için adeta bir cennet.

RUPS Beach Club: Enerji ve Eğlence Bir Arada

Rups Beach Club‘da sevdiklerinizle birlikte keyifli anlar yaşarken veya locanızda huzurla dinlenirken, Şef Serkan Özçal ve ekibinin titizlikle hazırladığı menüden, yerel lezzetlerle zenginleştirilmiş rafine seçkilerle unutulmaz bir gastronomi yolculuğuna çıkabilir; gün batımının büyüleyici atmosferinde, resident DJ Ünsal Köksal’ın performansıyla artizan kokteylinizi yudumlarken, müzik ve sohbetin tadını doyasıya yaşayabilirsiniz.

RUPS Beach Club: Enerji ve Eğlence Bir Arada

Şehrin karmaşasından kaçmak ve tüm haftanın yorgunluğunu atmak isteyenler için destinasyon arayışına son… Sevdiklerinizle birlikte doğanın huzurunda, lezzetli yemekler eşliğinde sakin ve dinlendirici bir pazar geçirmek isterseniz, yaz boyunca her pazar günü 11:00 – 18:00 saatleri arasında sunulan “ALL SUNDAY LONG” temalı brunchlar, sınırsız yiyecek menüsü ile size unutulmaz bir ziyafet vadediyor.

Ayrıca, her ay düzenlenen ve dünyaca ünlü DJ’lerin katılımıyla gerçekleştirilen “TELL NO ONE” etkinlikleri ile Rups Beach Club bir eğlence merkezine dönüşüyor. Bu etkinliklerde, DJ’lerin eşsiz performansları ile ritmin doruklarına ulaşırken, müziğin büyülü dünyasında kendinizi kaybedeceğinize eminiz. Her ayın son pazar gecesi ise “GREEK NIGHT” etkinliğinde, Yunan müziğinin enerjisi ve coşkusu sizleri bekliyor.

RUPS Beach Club: Enerji ve Eğlence Bir Arada
RUPS Beach Club: Enerji ve Eğlence Bir Arada
RUPS Beach Club: Enerji ve Eğlence Bir Arada

Adres: Uzunyurt Köyü, Kızılcakaya Mevkii Faralya, Fethiye, Muğla
Bilgi ve Rezervasyon: 05444292740

Sıla Naz Pala
Sıla Naz Pala Tüm Yazıları