preloader

HAN Spaces Çalışmayı Beach of Momo’ya Taşıyor

17.07.2023
HAN Spaces Çalışmayı Beach of Momo’ya Taşıyor

Yazı Boyutu:

Esnek, mobil ya da uzaktan çalışanlar için uygun mekanlar ve deneyimler sunan HAN Spaces, yaz aylarında hayal edilen çalışma ortamını Çeşme’de gerçeğe dönüştürüyor.

Bir yandan denize girip güneşin tadını çıkarırken diğer yandan toplantılara katılma fikri, HAN X Momo’da yaz ayları boyunca rutininiz olabilir. Nasıl mı? Detaylara birlikte bakalım…

Çalışmak mı yoksa yazı doyasıya yaşamak mı?

Ege’nin eşsiz doğasını deneyimleyebileceğiniz Han x Momo’da gün içinde ne kadar çalışacağınıza ne kadar tatil yapacağınıza siz karar verirsiniz. Hafta içi her gün 09.00-18.00 arası yüksek hızda internet erişimi ve konforlu çalışma ortamlarıyla dilediğiniz kadar çalışabilir, ara vermek istediğinizde kendinizi Ege’nin serin sularında bulabilirsiniz. Günün sonunda ise sıkıcı şehir hayatından çok uzaklarda olmanın keyfini burada happy hour ile kutlayabilirsiniz.

Bu Yaz Plajda Çalışıyoruz

Uzaktan çalışmanın en konforlu yanı, nerede çalışacağınıza o günkü ruh halinizle karar verebilmenizdir. Kimi zaman sessiz bir ofis ortamı ararken kimi zamansa eğlenceli bir çalışma alanına ihtiyaç duyabilirsiniz. HAN ruhunu Çeşme’ye taşıyan Beach of Momo’da her ikisine de eşit uzaklıkta olursunuz. Sessiz ve sakin ofis ortamından canlı müzik ve DJ performanslarına geçmek burada sadece birkaç dakikanızı alır!

Buluşmak, Paylaşmak ve Keyifle Çalışmak İçin Benzersiz Bir Mekân…

HAN Spaces Çalışmayı Beach of Momo’ya Taşıyor

Ekipçe Ege’de çalışmak mı? Han X Momo’da pekâlâ mümkün! Teknolojik donanımlı ortak çalışma alanlarında ekipçe çalışabilir, verimli toplantılar yapabilirsiniz. Hatta sizinle aynı vizyona sahip yeni kişiler ve ekiplerle tanışarak yeni iş bağlantıları sağlayabilirsiniz. Çalışma aralarında ise denizin ve eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz. Böylelikle sosyalleşirken iş dünyasından da uzak kalmamış olursunuz.

İhtiyacım Olan Tek Şey Huzur Diyorsanız…

Sakız Adası manzaralı Han X Momo’da manzaraya karşı içeceğinizi yudumlarken ya da sahilde güneşlenip kitabınızı okurken kendinizi şehirden çok uzakta, huzurun başkentinde hissedebilirsiniz. Öte yandan önemli bir projeye hazırlanırken ihtiyacınız olan tüm donanımı Han X Momo’da bulabileceğinizi deneyimlediğinizde ise kendinizi şehrin en gözde mekanında düşünebilirsiniz. Yani burada zaman ve mekan kavramlarını hissettiğiniz gibi yaşayabilirsiniz. İş dünyasından kopmayayım ama yaz aylarının da keyfini tatil modunda çıkarayım” diyorsanız siz de Temmuz-Ekim aylarında Çeşme’deki yeni iş HAN’ınıza bekleniyorsunuz!

Havva Karataş
Havva Karataş Tüm Yazıları