preloader

Köpeğinizi Mutlu Edecek Oyuncaklar

08.02.2023
Köpeğinizi Mutlu Edecek Oyuncaklar

Yazı Boyutu:

Köpeğinizin evin içinde içinde veya dışarıda daha keyifli vakit geçirmesini sağlayacak oyuncakları keşfedin.

Evcil hayvan sahipleri, çok iyi bilirler ki yeni bir köpek oyuncağı almak meziyetli bir iştir. Çok karmaşık bir oyuncaksa ilgilerini kaybederler ve yeterince dayanıklı değil ise onu parçalara ayırırlar. Yine de ilgi çekici köpek oyuncakları, dostlarınızı meşgul etmek ve onlara meydan okumak için önemli. Ayrıca köpeklerin düzenli bir şekilde oyun oynaması, kalplerini sağlıklı tutmalarına da yardımcı olur. Sık sık hareket etmeleri, eklemlerinin sağlığını iyileştirir. Tüylü dostlarınızı mutlu edecek köpek oyuncaklarını inceleyin!

Kong Diş Oyuncağı

Kong diş bakım serisi oyuncaklarından olan bu patentli tasarıma sahip doğal kırmızı kauçuk diş oyuncağıyla, hem köpeğinizle at getir oyunu oynayabilir hem de dişlerinin temizlenerek ağız kokusunun giderilmesini sağlayabilirsiniz. Küçük ve orta ırk köpekler için idealdir.

Trixie Örgü Diş Oyuncağı

Köpeklerin diş sağlığını korumak için kullanılan örgü oyun ipi veya diş ipi. Kaliteli kotondan imal edilmiştir. Köpeklerde diş sağlığı köpek sahiplerinin önem vermesi gereken önemli bir konudur. Köpeklerin dişleri yedikleri gıdaları tutma ısırma koparma ve öğütme işlevini yerine getirir. Bu nedenle alınan gıdaların hazmının ilk başladığı organdır. Diş temizliği ve sağlığı dikkat edilmesi gereken önemli bir konudur.

Kemik Oyuncak

Oyun, arama ve getirme için… Bu kemik şeklindeki oyuncak ile köpeğiniz zevkli anlar geçirecek! Köpek oyuncağı sağlam, uzun ömürlüdür ve parçalanıp kopabilen küçük parçalar içermez. Çıkardığı sesle oyun zevkini artırır.

{49175}

Zekâ Oyuncakları

Oyun oynarken hem eğlenceği hem de öğreneceği zekâ oyunlarıyla, köpeğinizin zekâ gelişimine yardımcı olabilirsiniz. İçine ödül maması da koyulabilen bu oyuncaklara, köpeğiniz daha da çok heyecanlanacak!

Puller Egzersiz Oyuncağı

Puller, köpeğin fiziksel ve psiko-duygusal egzersiz eksikliğini çözen eşsiz bir eğitim aracıdır. Gerekli fiziksel yükü verebilirsiniz veya günlük yürüyüşlerle birleştirebilirsiniz. Koşma, atlama, çekme gibi özel egzersiz setiyle gider. PULLER ile 20 dakika boyunca 3 egzersiz, 5 km yoğun koşuya eşittir veya köpek eğitim sahasında 2 saat egzersiz yapar.

Pretty World Ödül Oyuncağı

Köpeğinizin tenis toplarını getirip içerisine attığı bu mekanizmada top, tünelden yuvarlanıp tekrardan fırlatılıyor. Fırlatılan top köpeğiniz tarafından geri getirilip içine atılınca başa dönen bu oyuncakta köpeğinizi izlerken keyiflenebilir hem de eforsuz bir şekilde onun fiziksel yorulma ihtiyacını karşılayabilirsiniz.

{16295}

Asteroid Top

Karlie Flamingo kauçuk köpek topu, köpeklerin sıkılmadan eğlenceli vakit geçirebileceği ve aynı zamanda birlikte de oyun oynayabileceğiniz, top şeklinde sesli köpek oyuncağıdır. Dayanıklı termoplastik kauçuktan yapılmıştır ve içerisinde tenis topu bulunur. Oyun ve kemirme ihtiyacını karşılamanın yanı sıra diş temizliğine yardımcı olur.

Toffee
Toffee Tüm Yazıları