preloader

Evcil Hayvanınızın Karakterine Göre Hediye Önerileri  

28.11.2021
Evcil Hayvanınızın Karakterine Göre Hediye Önerileri  

Yazı Boyutu:

Evcil hayvanınız en değerli varlığınız ve onun karakterine özgü eşyalar kullanmasından mı hoşlanıyorsunuz? Artık ailenizin bir üyesi olan patili dostunuzu hediyeler alarak sevindirmek sizi de mi mutlu ediyor? Bu içeriğimizde evcil hayvanınızın karakterine göre hediye önerileri paylaşacağız. Bakalım sizin patili dostunuz en çok hangisini sevecek?

Evcil dostlarımız ailemizin bir parçası; yeri geliyor bize bir evlat yeri geliyor bir arkadaş oluyorlar. Onları çok sevdiğinizi ve şımartmalara doyamadığınızı da biliyoruz. Zamanla birbirinize benzediğinizi, ortak bir yaşam kimyası oluşturduğunuzu da. Öyle bir an geliyor ki, evcil hayvanların karakterleri, sahiplerine göre şekilleniyor. Sizin patili dostunuzun karakteri nedir? Ona hediye alırken bunu gözetiyorsunuz, değil mi? Hatta artık evinizin her bir yanı patili objelere ve detaylara çoktan büründü, sizin de eliniz en ufacık bir şeyde hayvan figürlerine gidiyor olsa gerek. Hadi gelin, patili dostunuzun karakterine göre hediye önerilerimize birlikte bakalım. Belki kendiniz için de birkaç fikir üretirsiniz…

Uykucu Patililere

Evcil Hayvanınızın Karakterine Göre Hediye Önerileri 

Evcil dostunuz sürekli uyumak isteyen bir miskin mi? Öyleyse ona kedi/köpek baskılı özel bir yatak alabilirsiniz. Ya da artık evcil hayvanlara özel hazırlanmış konforlu yataklar, evleri seçebilirsiniz. Bunun yanında uykucu dostunuzun en sevdiği mayışma alanı salonunuzun bir koltuğu da olabilir. Öyleyse ona özel, hatta üzerinde kendi fotoğrafının basılı olduğu bir evcil hayvan battaniyesi almaya ne dersiniz? Dilerseniz aynı şekilde bir tane de kendiniz için televizyon battaniyesi yaptırabilir, uykucu şirin bir yanda şekerlemesini yaparken siz de en sevdiğiniz dizinin yeni sezonunu izleyebilirsiniz. Daha huzurlu bir zaman dilimi düşünebiliyor musunuz?

Obur Patililere

Evcil Hayvanınızın Karakterine Göre Hediye Önerileri 

Evinizde patili dostlarınızla yaşıyorsanız elbette onların en elzem ihtiyaçları mama ve su kapları. Evcil hayvanınızın en karakteristik özelliği midesine olan düşkünlüğü ise onun için yemek saatlerini özel kılabilirsiniz. Nasıl mı? Üzerinde isminin yazılı olduğu mama ve su kaplarına ne dersiniz? Hatta pati tasarımlı bir de mama kabı paspası hiç fena olmazdı, değil mi? Bu arada dilerseniz otomatik mama ve su kabı seçeneklerini de düşünebilirsiniz. Elbette ona en sevdiği yaş mamadan ve ödül mamasından da alabilirsiniz. Ya da ona kendi ellerinizle özel hayvan kurabiyeleri de yapabilirsiniz; buna bayılacaktır. Obur ve sevimli bir patili dostunuz için bunları bir düşünün deriz.

{49152}

Hareketli Patililere

Evcil Hayvanınızın Karakterine Göre Hediye Önerileri 

Evcil hayvanınız yerinde duramayan bir oyun delisi mi? Çok mu hareketli? Örneğin köpeğiniz sürekli dışarı mı çıkmak istiyor? Kediniz evde bir türlü enerjisini atamıyor mu? O halde onları oyalayacak oyuncaklara ne dersiniz? Bu, onlar için çok güzel bir fikir olabilir. İlgilerini çekecek renkli toplar, pelüş oyuncaklar, diş temizleme ve kaşıma oyuncakları… Kediler için özel tırmanma tahtaları… Hareketli patili karakteristiğine bir de güvenlik açısından bakalım. Hareketli köpeğiniz için park gezmelerinde kullanabileceği, kişiselleştirilmiş veya renkli tasmalar alabilirsiniz. Köpekleriniz için yeni oyun alanları keşfedebilir, onları hayvanlar için düzenlenen etkinliklere götürebilir, yeni arkadaşlar edinmelerini sağlayabilirsiniz.

Kedinizi mutlu edecek oyuncaklar için tıklayın.

Köpeğinizi mutlu edecek oyuncaklar için tıklayın.

Gezgin Patililere

Evcil Hayvanınızın Karakterine Göre Hediye Önerileri 

Yürümelere doyamayan bir köpeğiniz mi var? En sevdiğiniz aktiviteniz birlikte yürüyüşlere çıkmak, yeni yerler keşfetmek mi? Gezgin köpeğiniz aynı zamanda biraz da zevkine düşkünse, giyinmeyi seviyorsa örneğin, ona şık bir kombin hediye edebilirsiniz. Hatta belki bunu kendi ellerinizle siz yaparsınız. Kediler kıyafetten hoşlanmaz ama onlar için de seyahatlere özel çantalar şık bir fikir olabilir. Gezmek hem sizin hem de patili dostunuzun ruhunda varsa uzun yolculuklar kaçınılmaz olacak; seyahatlerinizde araç için kedi ve köpek emniyet kemeri, evcil hayvanlara özel araba yatakları ile taşınabilir su ve mama kapları da iyi birer hediye alternatifi olabilir.

{38795}

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları