preloader

Yılbaşında Alabileceğiniz En Güzel Mücevherler

08.12.2022
Yılbaşında Alabileceğiniz En Güzel Mücevherler

Yazı Boyutu:

Yeni bir yıla merhaba derken sevdiklerimizi hediyelerimizle şımartmak gibisi yoktur. Bazen de kelimeler yetmez, sevgi dolu bir hediye her şeyi güzel kılar. Öyleyse sizler için hazırladığımız, yılbaşında bir hediyeden çok daha fazlası olacak Pandora’nın en güzel mücevher önerilerini keşfetmeye ne dersiniz?

Bir yılı daha geride bırakıyoruz. Kutlanmaya değer anları hediyelerle taçlandırmak, sevdiklerimizin yüzünde bir gülücük bırakmak demek; unutulmaz anlar biriktirmek. Yılbaşında sevdiklerinize pek çok farklı hediye alabilirsiniz, ama onlardan en özeli kuşkusuz mücevherler. Sevdiklerinize özel bir hediye almak istiyorsanız, onlara bir hediyeden çok daha fazlasını verebilirsiniz. Yeni yıl heyecanını mücevherlerle kutlayan Pandora’nın yeni koleksiyonu Pandora Moments’ın çok sevilen doğa ve gökyüzü tasarımlarına yaptığı yeni dokunuşları keşfetmeye ne dersiniz? Yenilikleriyle sezonun büyüsünü yakalayan Pandora’nın kreatif direktörleri A. Filippo Ficarelli ve Francesco Terzo, koleksiyonlarını şöyle açıklıyor:

“Gece, bulutlar ve sis uçup gittikten sonra kendini birer birer gösteren, gökyüzündeki yıldızların şiirsel görüntüsünden ilham aldık. Yeni yıldız tasarımlarımız, tüm insanlar ve dünya için olumlu dilekler ifade etmeye biraz zaman ayırmayı temsil ediyor.”

Varlığını özel kılacağınız sevdikleriniz için en güzel mücevher önerilerini Pandora’nın şık tasarımları arasından sizler için derledik.

Pandora Bileklikler

Yılbaşında Alabileceğiniz En Güzel Mücevherler
Pandora Bileklikler

Sevdikleriniz için bilekleri süsleyecek hediyeleri de Pandora Moments koleksiyonunda bulabilirsiniz. Zarif charm’lar için kullanılan, kaliteli ve uzun ömürlü materyallerle elde tamamlanarak hazırlanan Pandora bileklik koleksiyonu arasından seçebilirsiniz.

Pandora’da her tarza uygun bir bileklik bulmak mümkün. Dilerseniz romantik bir stil, dilerseniz daha klasik bir tarz ya da daha gündelik bir kullanım… Sevdiklerinizin stiline şık ve zevkli bir dokunuş katacak kaliteli bir seçeneği Pandora’da mutlaka bulacaksınız.

Hikayeni Anlatan Charm’lar

Yılbaşında Alabileceğiniz En Güzel Mücevherler
Pandora charm’lar

Sevdiğiniz kişiye farklı stillere uyacak bir bileklik almışken kendi zevkine uygun dokunuşlar yapabilmesi için hediyenize charm’ları da ekleyebilirsiniz. Yılbaşı ruhunu yansıtacak pek çok charm seçkisi sunan Pandora Moments koleksiyonunda ayrıca sevgi, doğa ve gökyüzü, hayvan dostlarımız, aile ve arkadaşlar gibi temalara ait farklı seçkileri de bulabilirsiniz.

Farklı Stillere Özel Yüzükler

Pandora yüzükler de yine 925 ayar gümüş, 14 ayar altın kaplama ve 14 ayar pembe altın kaplama seçenekleri olmak üzere farklı metallerde ve stillerde elde tamamlanarak hazırlanıyor. Her bir tasarım özellikle kendisine atfedilen anlamıyla da dikkat çekiyor.

Örneğin “Gökyüzü yıldız yüzük” şöyle açıklanıyor: “O ünlü sözde de geçtiği gibi; hedefin ay olsun, ıskalasan bile bir yıldıza konarsın…” Bu hediye bir yandan sevdiklerinizin stilini tamamlarken bir yandan da ona her zaman sizi hatırlatabilir.

Pandora Kolyeler

925 ayar gümüş, 14 ayar altın, 14 ayar pembe altın kaplama ve 14 ayar altın kaplamayla üretilen Pandora kolye zincirler, sizin seçeceğiniz kolye uçlarını taşımaktadır.

Günlük hayatta sade ve şık imza mücevherler olarak kullanılabilecek bu özel tasarımlar da yine nefis bir yılbaşı hediyesi olabilir. Sevdiklerinizin boyunlarında şık kombinlerini tamamlayacak olan bu mücevherler, bir hediyeden çok daha fazlası…

Göz alıcı Küpeler

Göz alıcı tasarımlarıyla dikkat çeken Pandora küpeler, doğada bulunan sembolleri zarif bir şekilde yeniden yorumlayarak güzelliğini mücevherlere taşırken yılbaşının büyülü havasını da koleksiyonlarına ekliyor. Bazen de aşkın asla tek düze olmadığını hatırlatıyor. Sevdiklerinize kendilerini ve hikâyelerini yansıtacak küpeler hediye edebilir, onların yılbaşı gecesinde büyülü bir şekilde parlamasını seyredebilirsiniz.

Yılbaşında Alabileceğiniz En Güzel Mücevherler
Pandora Küpeler

Dilerseniz bu ışıltıyı kendinize hediye edebilir, şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. Pandora’da günlük kullanımlarda tercih edebileceğiniz gibi şık davetleriniz veya özel günleriniz için de özel seçenekler bulabilirsiniz.

*Bu içerik Pandora iş birliği ile hazırlanmıştır.

Damla Karakuş
Damla Karakuş Tüm Yazıları