preloader

Tiffany & Co.'dan Yeni T1 Koleksiyonu

01.04.2020
Tiffany & Co.'dan Yeni T1 Koleksiyonu

Yazı Boyutu:

Tiffany & Co., yeni Tiffany T1’i mücevher severlerin beğenisine sunuyor.

Tiffany & Co., Tiffany T1’in tanıtımı ile Tiffany T mirasının bir sonraki bölümünü başlattı. Tiffany T koleksiyonunun bu yeni evrimi 1980’lerin başından beri markanın mücevher tasarımlarında yer alan ikonik ‘T’ motifini öne çıkartıyor. Tiffany T1, mücevherlerin günlük kullanılması konusundaki bilinci arttırıyor.

Tiffany & Co.'dan Yeni T1 Koleksiyonu

Tiffany & Co.’nun CAO’su Reed Krakoff tarafından tasarlanan Tiffany T1, Nisan 2020’de bir dizi küresel lansmanla beraber, dokuz adet 18 ayar rose altından oluşan anahtar serisi ile tanıtılacak; 2020 yazında ise 18 ayar beyaz ve sarı altın stilinin tanıtılması ile lansman devam edecek. Anahtar serisindeki dokuz tasarımdan beşi, parlak Tiffany pırlantalarla girift bir şekilde belirginleştirilmiştir. Stilinizin günlük bir parçası olmaya aday, bu modern ve kullanımı kolay rafine mücevher parçaları cesur bir ifade yaratıyor. Kişisel zevki olan kadınların hayatlarındaki herhangi bir evresinde kendileri için satın aldıkları ve başarılarının bir sembolü olarak kullandıklarıTiffany T1 kendi stillerini en üst seviyeye taşıyor.

“Tiffany’de lüksün zahmetsiz ve kolay kullanılması gerektiğine inanıyoruz” diyen Reed Krakoff “Tiffany T1’i tasarlarken, ikonik ‘T’ motifinin mirasını devam ettirmek istedik, aynı zamanda da eğimli kenarları elmaslarla yükseltip modernize ettik. Bu tasarımlar sayesinde değerli taşların sadece özel günlerde değil, günlük hayatınızda da kendinizi ödüllendirmek için kullanabileceğinizi gösterdik.”

Tiffany T1 tasarımları, düz hatları ve yuvarlak formları mükemmel açılarda ve kadınsı oranlarla birleştiriyor ve ustalıkla ayarlanmış elmaslarla yükseltip zamansız bir şekilde sunuyor. Bireysel gücü ve kendini güçlendirmeyi temsil eden ‘T’ motifi, bileği, parmağı veya boynu çevreleyen kesintisiz bir daireden oluşur. Zarif bir klipse sahip yeni bir teknik kullanarak form yaratmıştır.

Tiffany & Co.'dan Yeni T1 Koleksiyonu

Tiffany T1 Nisan 2020’de, 18 ayar rose altın bilezik ve yüzükleri petek deseninde işlenmiş pırlantalar dahil olmak üzere mücevher severlerin beğenisine sunulacaktır. Haziran 2020’de 18 ayar sarı ve beyaz altın tasarımları, Eylül 2020’de baget pırlantalarla tasarlanmış bilezikler, yüzükler, küpeler ve kolyeler Tiffany severlerin beğenisine sunulacak.

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları