preloader

Stilinizle Hayat Hikayenizi Anlatın

27.08.2021
Stilinizle Hayat Hikayenizi Anlatın

Yazı Boyutu:

Pandora, farklı hikâyelere ve farklı stillere uygun mücevherler üretirken aynı zamanda sürdürülebilirliği de merkezine alıyor! Pandora Moments koleksiyonuna eklenen yeni mücevherleri ve markanın sürdürülebilir bir dünya için attığı adımları keşfedin.

Stilinizle fark yaratmak, yaratıcılığınızı konuşturmak ve hayat hikâyenizi yansıtmak için Pandora Moments’ın yeni mücevherlerini takı koleksiyonunuza ekleyin! Birbirinden eğlenceli charm’ları çeşitli şekillerde kombinleyerek tüm gözleri üzerinize çekebilirsiniz. Yeni eklenen parçalarla beraber, charm’ları artık anahtar ve çanta gibi aksesuarlarda da kullanarak görünümünüzü kişiselleştirebilmeniz mümkün.

Pandora Moments koleksiyonunda öne çıkan modeller

Anahtarlıklar

Stilinizle Hayat Hikayenizi Anlatın

Satın Al

Koleksiyonda ilk kez karşımıza çıkan anahtarlıklar dikkat çekiyor. 925 ayar gümüş anahtarlık; üç charm, sallantılı veya kolye ucu taşıyabilen, Pandora’nın ikonik yılan zincir desenli bir charm taşıyıcısına sahip. Anahtarlık aynı zamanda Pandora logolu küçük bir sallantılı etiket içeriyor.

Çanta Taşıyıcılar

Stilinizle Hayat Hikayenizi Anlatın

Satın Al

Çanta charm taşıyıcılarla stilinize şık bir hava katın! Pandora Moments Küçük Boy Çanta Charm Taşıyıcı ile çantanızı kişileştirebilirsiniz. Çanta charm taşıyıcı, küçük bir ıstakoz klipsten ve Pandora’nın ikonik yılan zincir desenli halkalarından oluşuyor. Charm taşıyıcı en fazla üç charm, sallantılı veya kolye ucu taşıyabiliyor.

Charm Halka Küpeler

Stilinizle Hayat Hikayenizi Anlatın

Satın Al

Koleksiyonun iddialı mücevherlerinden Charm Halka Küpeler, charm’ları küpelerde de taşıyabilmenin yollarını sunuyor. 14 ayar pembe altın kaplamayla yaratılan bu küpeler, Pandora’nın ünlü yılan zincir detaylarına sahip. Her halkaya, üç adete kadar charm; sallantılı charm veya kolye ucu takılabiliyor.

{773229}

Charm Taşıyıcılar

Stilinizle Hayat Hikayenizi Anlatın

Satın Al

Favori charm’larınızı kıyafetlerinizde de kullanabileceğiniz Charm Taşıyıcılar, tarzınıza özgün bir dokunuş katmanızı sağlıyor. Açılabilir sert yılan zincirli taşıyıcının, kalp şeklinde bir çizimi var. Ürün, beş adete kadar charm’la, sallantılılarla veya kolye uçlarıyla (uzun charm stilleri hariç) birlikte kullanılabilir.

Bileklikler

Stilinizle Hayat Hikayenizi Anlatın

Kalp Kilitli Zincir Bileklik

Çift Katlı Moments Bileklik

Satın Al

Pandora’nın imza mücevher kategorisi bileklilerine eklenen Çift Katlı Moments Bileklik ve Kalp Kilitli Zincir Bileklik ise koleksiyonun vazgeçilmezlerinden. Klasik charm bilekliğin yeni bir yorumu olan bu Pandora Moments Kalp Klipsli Yılan Zincir Bileklik, romantik bir stil için ideal. Çift Katlı Moments Bileklik ise stiline daha şık bir dokunuş katmak isteyenler için birebir.

Pandora’nın sürdürülebilir bir dünya için attığı adımlar

Pandora, %100 geri dönüştürülmüş metallere yönelerek karbon ayak izi, su kullanımı ve diğer olumsuz çevresel etkileri azaltmayı ve üretim, paketleme, lojistik dahil olmak üzere tedarik zincirinin tüm aşamalarında, mağazalarda ve ofislerde karbon emisyonunu sıfıra düşürmeyi hedefliyor.

Üretim merkezlerinde yüzde yüz yenilenebilir enerjiye geçen Pandora, tasarımlarında kullandığı metalleri 2025 yılında tamamen geri dönüştürülmüş malzemelerden elde etmeyi planlıyor.

Mücevher üretiminde sürdürülebilir metal kullanımı konusunda bir adım daha atan Pandora, bu yılın başında İngiltere’de tamamen laboratuvar ürünü elmaslardan oluşan ilk sıfır karbon niteliğindeki “Pandora Brilliance” koleksiyonunu çıkardı. Önümüzdeki yıllarda tüm dünyada satışa sunulacak koleksiyonu sabırsızlıkla bekliyoruz!

Bu içerik Pandora sponsorluğunda hazırlanmıştır.

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları