preloader

Harry Winston'ın En Yeni Saat Modelleri

13.06.2019
Harry Winston'ın En Yeni Saat Modelleri

Yazı Boyutu:

Harry Winston’ın 2019’da tasarladığı en yeni ve en gösterişli saat modellerini inceleyin.

The Avenue Koleksiyonu, Avenue Classic 20th Anniversary Moon Phase

Yirmi yıl önce satışa sunulan Avenue Koleksiyonu, Harry Winston'ın olağanüstü mücevher imparatorluğunun yükselişine tanıklık eden adrese atıfta bulunuyor. Harry Winston, Art Deco akımının zirvede olduğu 1932 yılında New York'un prestijli Beşinci Caddesinde adını taşıyan koleksiyonunu çıkarttı. Dikdörtgen kasa için hem Art Deco dönemine özgü zarif, modernleştirilmiş stilden hem de Harry Winston'ın New York Salonunun mimarisinden esinlenen tasarım öğeleri bir araya getirildi.

Harry Winston'ın En Yeni Saat Modelleri

Premier Koleksiyonu, Premier Hypnotic Opal Mosaic Automatic 36mm

Harry Winston’ın mücevherde hareket ve renklere olan tutkusunun temsili niteliğindeki, görenleri etkisi altına alan Premier Hypnotic Opal Mosaic'i sunuyor. Lüks 18 ayar beyaz altından yapılmış bu saat, muhteşem baget kesim pırlantalar ve canlı mavi safirlerin yarattığı cümbüş ile parıltılı opal arka planın kontrastını kullanarak renkler ve kinetik enerjinin tüm yönlere dağılmasını sağlıyor. Premier Hypnotic Opal Mosaic, gözlerinizin önünde dönüyormuş izlenimi yaratan değerli taş düzeniyle büyüleyici bir mavi kadran sunuyor.

Harry Winston'ın En Yeni Saat Modelleri

{772034}

Premier Koleksiyonu, Premier Lotus Automatic 31mm

Harry Winston Premier Lotus Automatic 31mm saatinin ortasında kadranın inci gibi sularından yükselen dinamik bir çiçek heykeli yer alıyor. Harry Winston markasının heyecan uyandırıcı tarihindeki farklı bölümleri hatırlatan göz alıcı lotus çiçeği yaprakları renk, ışık ve hacimleriyle adeta gözleri kamaştırıyor. 18 ayar beyaz ya da pembe altından yapılmış, hiç solmayan bu çiçek, gelişmiş mekanik hareketleri bir ömürlük hassasiyetle bir araya geliyor. Premier Lotus saatinin her bir detayı, Harry Winston markasının zengin tarihine bir göndermedir. Lotus Cluster mücevher koleksiyonundan ilham alınarak tasarlanan bu saat, aynı su çiçeğinin güzelliğini kümeleme tekniğini andıran canlı bir düzenle yansıtıyor.

Harry Winston'ın En Yeni Saat Modelleri

Midnight Koleksiyonu, Midnight Retrograde Second Automatic 39mm

Yıldızlı bir gece gökyüzünü çağrıştıran pırıltılı mavi aventurine ve pırlantalarla süslü Midnight Koleksiyonu'nun en yeni modeli tam bir modern zaman klasiği. Sofistike ve feminen, zamansız bir tasarıma sahip kadrandaki retrograt saniye göstergesi Harry Winston'ın tarihsel taçlarının ışıltılı silüetini anımsatıyor. İsviçre'de üretilmiş otomatik mekanizmayla çalıştırılan bu saat günlük kullanım için tasarlanmış olmakla birlikte bir ömür boyu kullanabileceğiniz kadar sağlam ve hassas bir ürün.

Harry Winston'ın En Yeni Saat Modelleri

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları