preloader

Dior Joaillerie'dan Yeni Dior Rose Mücevher Koleksiyonu

17.06.2021
Dior Joaillerie'dan Yeni Dior Rose Mücevher Koleksiyonu

Yazı Boyutu:

Dior Rose Yüksek Mücevher koleksiyonuyla safir, zümrüt ve yakutların elmaslarla buluştuğu nadide parçalara yakından bakın.

Gül figürünün Maison için öneminin altını çizen RoseDior Koleksiyonu’nun ardından, bu efsanevi çiçeğin Avenue Montaigne 30 numaradaki dönüşümü, Dior Rose Yüksek Mücevher Koleksiyonu ile kutlanıyor. Maison’un tarihinden yola çıkılarak hazırlanan dekorasyon ile, Dior Joaillerie Artistik Direktörü Victoire de Castellane’ın bir bahçe ve sergi alanı olarak hayal ettiği, gerçek bir “Dior Gezegeni” tasarlandı. Bu keşfedilmemiş galaksi, aralarında romantik güllerin, vitray güllerinin, fütüristik güllerin ve soyut “couture” güllerin olduğu tam yüz on altı parça mücevherin deyim yerindeyse çiçeklenişine sahne oldu.

Myanmar’dan gelen safirlerin Kolombiya’dan çıkarılan zümrütlerle, Mozambik yakutlarının parıldayan elmaslarla buluştuğu bu kıymetli tasarımlar, Çin’in Çendgu şehrinde 7 Haziran’da gerçekleşen özel bir organizasyonla sunuldu. Bu davet için Dior Kadın Koleksiyonları Kreatif Direktörü Maria Grazia Chiuri tarafından özel olarak tasarlanan elbiseler içinde yürüyen modeller, yüksek mücevherciliğin bu nadide parçalarını tüm zarafetleriyle tanıttılar.

{774119}

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları