preloader

Bvlgari'nin Yeni Devrimi: B.Zero1 Rock

11.05.2021
Bvlgari'nin Yeni Devrimi: B.Zero1 Rock

Yazı Boyutu:

Özgün ve cesur tasarımlarıyla iz bırakmaya devam eden Bvlgari, bu sefer de Roma sanatının ve mimarisinin 2700 yıllık geçmişinden ilham alarak ezber bozan tasarımlar sunuyor.

Mücevher dünyasının öncü isimlerinden Bvlgari, başarılarla dolu yolculuğunun üçüncü on yılına görkemli ve devrim yaratacak bir şekilde, B.zero1 macerasıyla giriş yapıyor. Güçlü ruhunu, doğduğu şehrin ihtişamıyla ve Bvglari DNA’sının bir parçası olan kuralları yıkma yaklaşımıyla harmanlayıp, B.zero1 ROCK ile hayata geçiriyor. Yaratıcılık konusunda çığır açmaktan bıkmayan marka, bağımsız duruşunu bir kez daha gözler önüne seriyor.

Bvlgari'nin Yeni Devrimi: B.Zero1 Rock

Seksenli yılların Bvlgari Tubogas kolyesinden ve çıkıntılı detaylarından ilham alan yeni B.zero1 Rock, seçkinliğin ve öz ifadenin ikonik bir simgesi olarak ön planda. Orijinal B.zero1 tasarımının kıvrımlı ve cesur spiral hatları, dünyanın en tanınmış amfiteatrı olan Roma’daki Colosseum’un dairesel formundan ilham alıyor ve çıkıntılarının dikkat çekici, cüretkar geometrisiyle olağanüstü kreasyonlar ortaya çıkıyor. Bvlgari’nin, hem kadınları hem de erkekleri hedef alan B.zero1 ROCK’yla yeni nesil üniseks değerli mücevherleri temsil ederken bir kere daha kategorisine öncülük etmekte. Gücünü ve cesaretini göstermek isteyenler içinse kendilerini yüceltebilmeleri için bir fırsat tanıyor. Rock ruhunu ikonik kreasyonlar aracılığıyla ifade edecek bu tasarımlar, rock ruhundan ödün vermeyenlerin, bağımsız düşünürlerin ve keyfinden vazgeçmeyenlerin radarına gireceği kesin.

Bvlgari'nin Yeni Devrimi: B.Zero1 Rock

Bvlgari zamansız B.zero1 yüzüğün yeni formunda iki kenara ve orta banda uygulanan siyah seramik ile, teknoloji tasarıma entegre ediliyor. Yanlarında çift Bvlgari logosunun yer aldığı bu versiyon, B.zero1 ROCK’ın ikonik tasarımını yüceltiyor. İkonik yüzükten doğan kolye uçları ile yeni ve geometrik zincirler, bilezikler ve küpeler B.zero1 ROCK tasarımının yıkıcı, cüretkar imajını yansıtıyor.

{773754}

Mücevhere yeni bir yaklaşım, insanları güçlendirecek yeni bir mücevher fikri ve ihtişam yaratan, kural tanımaz bir ruh hali için… Bvlgari’yi farklılaştıran, ödün vermeyen benzersiz tutumu adına #Bvlgari #BvlgariJewelry #Bzero1

Bu içerik Bvlgari sponsorluğunda hazırlanmıştır.

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları