preloader

Bulgari'nin Yeni Marka Kampanyası; 'Unexpected Wonders'

26.05.2022
Bulgari'nin Yeni Marka Kampanyası; 'Unexpected Wonders'

Yazı Boyutu:

Bulgari, uluslararası elçilerinin katılımıyla yeni marka kampanyası olan ‘Unexpected Wonders’ın açılışını yapıyor.

Bulgari’nin dünya çapında çarpıcı bir etki yaratacak ünlü isimler eşliğinde sunduğu 2022 reklam kampanyası ‘Unexpected Wonders’(Beklenmedik Mucizeler) sıradan şeylerin de olağanüstü olabileceğini vurgulayarak en küçük ve en basit ayrıntılardan kaynaklanan neşeyi hissetmeye davet ediyor. En yeni yüksek mücevhercilik koleksiyonunu sergilemek için markanın ilham kaynaklarından Roma’yı seçen Bulgari, kendine özgü ikonik parçalarını, büyüleyici kalıplarda sunuyor.

{773744}

Bulgari, mücevher ve saat kreasyonlarında sıklıkla bir araya geldiği dört isimle güçlerini birleştiriyor. Bu sanatçılar arasında Amerikalı aktris Zendaya, Priyanka Chopra Jonas, Lalisa ve Anne Hathaway bulunuyor.

Bulgari'nin Yeni Marka Kampanyası; 'Unexpected Wonders'
Anne Hathaway
Bulgari'nin Yeni Marka Kampanyası; 'Unexpected Wonders'
Zendaya

Son yılların yükselen ismi Zendaya aynı zamanda sanat eseri niteliğindeki High Jewelry parçalarla sofistike bir görünüm sergiliyor ve benliğini B.Zero1 ve BB koleksiyonlarıyla ifade ediyor. Akademi ödüllü Paolo Sorrentino tarafından yönetilen filmin başrolü olarak Zendaya’ya eşlik eden Anne Hathaway ise görkemli High Jewelry tasarımların veya Serpenti koleksiyonundan zamansız parçaların yanı sıra Divas’ Dream koleksiyonundan kişiliğini yansıtabileceği zarif mücevher ve saatlerle görüntüleniyor. Priyanka Chopra Jonas, High Jewelry koleksiyonunu ve Serpenti simgesini güvenle desteklerken Lisa’nın havalı ve sıra dışı stili B.zero1 serisinin kolye ve yüzüklerine mükemmel uyum sağlıyor. Kpop’un sevilen müzik yıldızı, aynı zamanda ihtişamlı yönünü Divas’ Dream koleksiyonundan taktığı şık kolyelerle gösteriyor.

Büyülü bir çiçek yağmuru ve Roma’nın nefes kesen manzarasını Bulgari koleksiyonunun eşsiz mücevherleri eşliğinde deneyimleyerek, palazzo’nun görkemli odalarında özgürlükçü dansların sergilendiği reklam filminden kareler ise başarılı fotoğrafçı Dan Jackson’ın imzasını taşıyor.

{775013}

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları