preloader

Bvlgari ile Roma Stilinde Aşk

09.02.2021
Bvlgari ile Roma Stilinde Aşk

Yazı Boyutu:

Aşkla hayata geçirilen hayallerinize bir adım daha yaklaşmaya davetlisiniz. Bu yıl Bvlgari, Sevgililer Günü'nün düşsel dünyasını ve elektriğini imzası niteliğindeki Roma stilinde sunuyor. Aşkın şehri denildiğinde ilk akılımıza gelen şehirlerden birinin Roma olması, koleksiyonun ilhamını alması için tabi ki tesadüf değil.

Hepimize hayallere teslim olma ve aşka şans verme konusunda ilham veren İtalyan Maison, coşkulu ruhunu ve cesur yaratıcılığını yılın en romantik gününe taşıyor. Bu doğal bir uyum çünkü gerçek aşk tıpkı Bvlgari tasarımları gibi tüm kuralları çiğniyor.

Bvlgari ile Roma Stilinde Aşk

En saf duyguları yakalayan ve Roma'nın yaşama duyduğu derin tutkuyla hazırlanan Bvlgari Sevgililer Günü hediyeleri, aşkın kendisi kadar çarpıcı. Nefes kesen mücevherlerden ikonik saatlere, çarpıcı çantalara, aksesuarlara ve diğer karşı koyulması güç parçalara kadar her tasarım, aşkı cesur bir ruh ve cüretkar bir dokunuşla kutluyor. Bu parçalara her gün yeniden tutulacaksınız.

¨İtalya değişiyor fakat Roma, hala aynı Roma.¨

-Robert De Niro, Amerikalı Oyuncu

Bvlgari’nin dizginlenemez tutkusunun arkasındaki güç mü? Tek bir dilek: Siz ve aşkınız için muhteşem, unutulmaz, neşe dolu anlar yaratmak.

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları