preloader

2021’in En Yeni Mücevherleri

12.02.2021
2021’in En Yeni Mücevherleri

Yazı Boyutu:

Olağanüstü tasarımlarıyla dikkat çeken 2021’in en yeni mücevher koleksiyonlarını keşfedin.

Chanel’in Venedik ruhuna övgü niteliği taşıyan 70 parçalık yeni koleksiyonundan, Cartier’nin mücevher tasarımındaki yeni imzası olmaya aday sade ve güçlü tasarımlarına kadar 2021’in en yeni ve eşsiz tasarımlara sahip mücevherlerini inceleyin.

Chanel, “Escale à Venise”

2021’in En Yeni Mücevherleri

Chanel, Venedik ruhunu yansıtan yeni mücevher koleksiyonunda, Jewelry Creation Studio’nun Direktörü Patrice Leguéreau ile “Escale à Venise” adında 70 adet olağanüstü parçadan oluşan bir koleksiyon sunuyor. İşte bu yüksek mücevher hazineleri, Gabrielle Chanel’in Yüzen Şehir keşfine çağdaş bir yorum getiriyor. Mademoiselle’in en sevdiği yerlerden birine övgü niteliği taşıyan “Escale à Venise” bugün La Sérénissime prizmasından görülen CHANEL ikonlarını içeriyor. Heykelsi bir forma dönüşen lapis lazuli ve safirden elmasa kadar ustalık eseri olağanüstü taşlarla bezeli mücevherler, bu koleksiyonda gücü ve eşsiz estetiği bir araya getiriyor.

Cartier, “Clash de Cartier Supple”

2021’in En Yeni Mücevherleri

Yalın tasarımını şimdi büyük boyla dengeleyen Clash de Cartier, Maison de Cartier’nin benzersiz kodlarıyla yarattığı etkiyi arttırıyor. Koleksiyona dahil olan XL boyuttaki yeni parçalar, iki zıt duruşun çatışmasını güçlendiriyor. Koleksiyon, çağdaş bitişleri ve çivi formunun boyutlarıyla, cömertlikten kaçınmayan yüzük, küpe, bilezik ve kolyeye hayat veriyor. Koleksiyonda yer alan pembe altın kolye ve bilezik, parlak ve feminen kıvrımları yumuşak bitişlerle bir araya getiriyor. Akıcı bir tasarım ve hareketli bir form hissiyatı ortaya çıkıyor. Koleksiyonun tek parça ve kabartmalı ağ formu, Cartier’nin adeta mücevher tasarımındaki yeni imzası oluyor.

{773744}

YEPREM, “Big Bang”

2021’in En Yeni Mücevherleri

Gizemli ve büyülü bir yıldız patlamasına göz kırpan YEPREM’in Big Bang koleksiyonu, sıradışı bir mücevher deneyimine sürükleyen kozmik ışıltı motiflerinden ilham alıyor. YEPREM’in Galaktik güzellikleri yalnızca yıldızlardan ilhamla değil, aynı zamanda sofistike zarafete yeni bir yaklaşım benimseyerek yeniden tasarlandı.

Chanel, “Première Extrait de Camélia”

2021’in En Yeni Mücevherleri

Gabrielle Chanel’in en sevdiği çiçek kamelya sonsuz bir ilham kaynağı olarak bugün yeni Chanel saatçiliği ve mücevher koleksiyonlarında hayat buluyor. İşte bunlardan bazıları da PREMIÈRE saat ve EXTRAIT DE CAMÉLIA CHARMS yüzük.

Aslıhan Dönmez
Aslıhan Dönmez Tüm Yazıları