preloader

En Güzel Elbise Modelleri

01.05.2023
En Güzel Elbise Modelleri

Yazı Boyutu:

Yazın tek hamleyle en stil sahibi görünümleri sunan, her tarza uygun uçuş uçuş elbise modelleri arasından favorilerinizle yaza renk katın.

Uçuş uçuş tasarımlarıyla serinlik hissi yaratan elbiseler yazın vazgeçilmezi. Tercihiniz ister yazın enerjisini yansıtan canlı renklerden, ister yalın renk paletinden yana olsun; yaz ruhunu stilinize taşımak için en güzel renk ve desen kombinasyonlarına sahip tasarımları sizin için bir araya getirdik. Tek parçayla stil sahibi görünümler sunan en güzel yaz elbiselerini keşfedin.

Mini Elbiseler

Mini elbiselerle tam bir yaz stili yaratabilirsiniz. Desenli ya da düz, kabarık ya da dar hatlara sahip mini modeller arasından seçim yapmak çok zor olacak.

{49785}

Midi Elbiseler

Zamansız ve kombin yapma konusunda bir o kadar da çabasız görünüm yakalama imkanı sunan midi elbiseler tüm sezonların vazgeçilmezi. İster mini bir çantayla isterseniz sade bir saç aksesuarıyla tamamladıktan sonra midi elbise stiliniz hazır.

Les Benjamins

Maksi Elbiseler

Bohem ya da pastoral stillerin vazgeçilmezlerinden biri kesinliklere maksi elbiseler. Sıcak yaz günlerinin en güzel detaylarından biri olan uzun elbiseleri farklı stillere adapte etmenin yolu ise beraberinde seçilen aksesuardan geçiyor.

Faithfull The Brand

Çiçek Desenli Elbiseler

Yazın vazgeçilmez deseni çiçekler olabilir. Mini ya da maksi olarak tasarlanmış çiçek desenleri sıcak havaların enerjisini bir kat daha artırıyor.

The New Arrivals

V Yaka Elbiseler

Elbisenin duruşu yaka detayında fark yaratabiliyor. V yaka elbiseler de bu detayı yakalayanlardan bir tanesi. Havalı görünümleri sayesinde tek parçayla kombin yapma rahatlığı sunmaları da bir diğer artıları.

My Best Friends

Kare Yaka Elbiseler

Kare kesimli yakalar elbiselere çok yakışıyor. fular detayıyla görünümü hareketlendirmeyi seviyorsanız da bu modellere boyun aksesuarlarının çok yakıştığını unutmayın.

Cup Of Stars

Matteau Swim

Gömlek Elbiseler

Kurumsal stilinizi elbiseyle farklılaştırmak ya da günlük stilinize havalı bir görünüm katmak için gömlek elbiselerden daha iyi bir yol olamaz. Beline zarif bir kemerle ya da seçeceğiniz ayakkabıyla gömlek elbiselere bambaşka bir hava verebileceğinizi unutmayın.

Selma Çilek

{130423}

Uzun Kollu Elbiseler

Yaz stilinize uzun kollarla romantik bir hava katabilirsiniz. Elbisenin duruşuna farklı bir hava katan bu modeller ılık yaz akşamlarını tamamlamak için birebir.

The New Arrivals

Kısa Uçuş Uçuş Elbiseler

Uçuşan eteklerinizi mini modeller arasından seçmeye ne dersiniz? Yazı enerjik hale getiren bu elbiseleri hareketli bir saç aksesuarı ya da mini boy bir çantayla kombinlemeniz önerimiz.

Nazlı Ceren

Devotion

Midi Uçuş Uçuş Elbiseler

Yazın en güzel yanlarından biri bu elbiselere olabilir. Tek parça rahatlığını stil sahibi forma sokan bu elbiseler renkli stiller için de vazgeçilmez.

Dahlia Bianca

Zimmermann

Halter Yaka Elbise

Elbisenin duruşunu değiştirdiği, stile öne çıkan bir hava kattığı için halter yakaları çok seviyoruz. Yaz stillerinde dolgu topuk ayakkabılarla ya da düz sneaker modellerle bile tamamlanabilen halter yakalar duruşlarıyla her ortama ayak uydurabiliyor.

{37563}

Beyaz Elbiseler

‘Az olan çoktur’ mottosunun kanıtı olarak beyaz elbiseleri gösterebiliriz. Sade ama iddialı bu elbiseler romantik olmanın yanında her stile yakışmasıyla da kendini sevdiriyor.

Omuzları Açık Elbiseler

Bir dönemin umursamaz duruşunun yansımasını hatırlatan açık omuzlar elbiselere de çok yakışıyor. Eğer omuzları açık elbiselerden yana seçim yapacaksanız sezon trendlerini yakalamanız için önerimiz mini modellerden yana tercih yapmanız.

Tek Omuz Elbiseler

Eğer tek omuzlu tasarımlara alışmadıysanız onlara mutlaka şans vermelisiniz. Tasarımcılardan aldığımız ipuçları onların uzun süre daha moda sahnesinde olacağını ve günden güne daha çok sevileceğinin ipuçlarını veriyor.

Gül Hürgel

Straplez Elbiseler

Tasarımcıların vazgeçemediği straplez tasarımlar elbiselerde de kendine yer buluyor. Kendine özgü hava yaratmayı başaran straplez modellerin en güzel yanı ise farklı aksesuarlarla istediğiniz havayı yakalama imkanı vermesi.

{51212}

Kokteyl Elbiseler

Her gardıropta bulunması gereken parçalardan biri kesinlikle kokteyl elbiseler. Her duruma ayak uydurabilen ve stili bir adım öne taşımayı başaran bu zamansız parça kurtarıcı modeller arasında yer almayı hak ediyor.

The New Arrivals

İpek Elbiseler

Yumuşak dokulara hayran olanlardansanız bu sezonun öne çıkan trendlerinden birinin ipek elbiseler olduğunu unutmayın. Farklı kesim ve silüetlerde kullanılan ipekler baharın yumuşacık havasını tamamlıyor.

Alexander Wang

Yırtmaçlı Elbiseler

Cesaretin moda dilindeki simgelerinden biri olan yırtmaçları çok seviyoruz! Özellikle uzun tasarlanmış elbiselerin havasını bir anda değiştiren yırtmaç detayları bu sezon özellikle saten elbiselerde öne çıkıyor.

Pilili Elbiseler

Moda dünyasının tarihine dönüp baksak pilileri her zaman görebiliriz. 1920’lerin umursamaz stilinde, 1950’lerin feminen silüetinde ya da 1980’lerin renkli dünyasında bile pililer hep vardı. 2023’te de bu durum değişmiyor ve pili detayı olan elbiseler çok beğeniliyor.

Massimo Dutti

Örgü Elbiseler

Son sezonların vazgeçilmez dokusu kesinlikle örgü detaylar. Çantalardan saç aksesuarlarına hırkalardan tişörtlere her parçada öne çıkmayı başaran örgüler elbiselere de çok yakışıyor.

Massimo Dutti

Kapak görseli: Zimmermann 2023 İlkbahar kampanyası

Aslıhan Dönmez
Aslıhan Dönmez Tüm Yazıları