preloader

Farklı Stiller İçin Furla'nın Çanta Önerileri

31.10.2023
Farklı Stiller İçin Furla'nın Çanta Önerileri

Yazı Boyutu:

Son dönemdeki değişen stil anlayışı ve moda akımları, aksesuarların yaratıcılığını daha da arttırarak podyumdan sokak modasına kadar geniş bir alanda etkili oluyor ve çantalar her zaman olduğundan daha büyük bir rol oynuyor.

Çantalar, moda trendlerindeki bu gelişmelerin en önemli örneklerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Onları sadece günlük taşıma araçları olarak görmek yerine, kişisel stilimizi ifade etmenin ve görünümümüzü tamamlamanın mükemmel bir yolu.

Farklı Stiller İçin Furla'nın Çanta Önerileri

Doğru bir çanta seçimi, bir kombini sıradanlıktan çıkarabilir, daha güçlü ve dikkat çekici hale getirebilir veya daha sofistike ve zarif bir dokunuşla duruşunu yükseltebilir. Lüks dokuları, zamansız tasarımları ve cesur renkleriyle Furla, ikonik ‘Opportunity’ ve ‘Metropolis’ çantalarının yeni tasarımlarını 2023 Sonbahar/Kış koleksiyonuna eklerken minimalist estetiğin yapı taşları olan sadeliğe ve mimariye saygı duruşunda bulunduğu en yeni tasarımları ‘Flow’ çanta ile adeta kusursuzluğu temsil ediyor.

Farklı boyutları ve görünümleriyle her stile uygun Furla 2023 Sonbahar/Kış koleksiyonu, klasik zarafeti trendlerle buluşturarak modern bir dokunuş katıyor.

Klasik

Farklı Stiller İçin Furla'nın Çanta Önerileri

Özgür olmayı, yaratıcılığı ve doğallığı seven ruhların kendilerine özgün kişiliklerinin bir ifadesi olarak ortaya çıkan bohem stilde önemli olan her zaman rahat olmak. Rahat, hafif parçalar, rahat kesim kıyafetler, renkler, desenler ve büyük, eğlenceli aksesuarlardan oluşan bu giyim tarzı özgürlüğü kutlarken, şık görünmeyi de kendi kuralsızlığıyla yorumluyor.

Asil görünümüyle girdiği her ortamda dikkat çeken klasik kadınların en belirleyici özelliği ise daima şık ve özenli görünmeleri. Temiz çizgileri ile tüm detayların birbirini tamamladığı klasik giyimde aksesuarlar, bütün bir görünümün en çarpıcı detaylarını oluşturuyor. Bu detaylara en çok yakışan çantanız ise Furla’nın en klasiklerinden ‘1927 Mini Crossbody’ olacak!

Casual

Rahatlığı, günlük yaşamın pratikliğini ön planda tutan bir moda anlayışını ifade eden casual giyim, gündelik yaşamda sıkça tercih edilen bir giyim tarzı. Rahat kesimlerden oluşan kıyafetler, jean’ler, oversize üstler ve montlar, rahat ayakkabılar, minimal aksesuarlar ve genelde daha basit desenler ve siyah, beyaz, gri gibi temel renklerin tercih edildiği bu tarzda işlevsellik de oldukça ön planda. Bu rahatlığı şıklıkla birleştirmekten kaçınmayan casual giyim tarzında ise doğru kombinlerle hem rahat hem de stil sahibi bir görünüm elde etmek mümkün.

Farklı Stiller İçin Furla'nın Çanta Önerileri

Gündelik giyimde dikkat çekmek için en önemli detaylar aksesuarlarımız. Güzel, şık bir çantayla yükseltebileceğiniz görünümünüzde ihtiyacınız olan ise Furla dokunuşu! Gündelik rutininize uyum sağlayabilecek işlevselliğinin yanı sıra modern tasarımıyla Furla’nın en yenilerinden Flow koleksiyonu zarafeti sadelikle buluşturarak göz kamaştırıyor.

Feminen

Zarif, yumuşak ve kadınsı bir görünüm elde etmeyi amaçlayan feminen giyim tarzı, genellikle kadınsı detaylar, renkler ve formlarla öne çıkıyor. İpek, saten, dantel, şifon gibi kumaşlar; nakış detayları; pastel pembe, lavanta, mint yeşili ve parlak kırmızı, turuncu, pembemsi kırmızıların romantik bir enerji yakaladığı bu giyim tarzında genelde vücuda oturan, vücut hatlarını belli edilen kesimlerden oluşan elbiseler ve etekler tercih ediliyor.

Farklı Stiller İçin Furla'nın Çanta Önerileri

Kemerlerin, büyük güneş gözlüklerinin ve incili aksesuarların çoğunluğunu oluşturduğu feminen giyim tarzında, topuklu ayakkabılar ve tabii ki sofistike, zarif çantalar olmazsa olmazlardan. Feminen zarafetin inceliğiyle tasarlanan, Furla’nın en ikoniklerinden Genesi, sofistike görünümünüzü tamamlayarak kombininizin en dikkat çeken parçalarından olacak.

Maskülen

Farklı Stiller İçin Furla'nın Çanta Önerileri

Oversize blazer’lar, deri ceketler, gömlekler, kazaklar ve tişörtler; düz kesim jean’ler, palazzo pantolonlar; takım elbiseler ve monokrom görünümlerle maskulen tarz, güçlü, özgüvenli ve özgür bir duruşu temsil ediyor. Oxford, loafer ya da deri çizme ve botların oldukça yakışacağı bu giyim tarzında ise aksesuarlar çok daha minimal tercih ediliyor; saatler, güneş gözlükleri, kemerler, yüzükler ve tabii ki deri, minimal çantalar. Furla’nın en yenilerinden ‘Flow XL Tote Nero’ siyah, timsah derisi görünümü ve trend duruşuyla basit ama güçlü duruşunuzun en dikkat çeken parçası olacak!

Minimalist

Her zaman temiz ve sade silüetlerle karşımıza çıkan minimalist giyim tarzında asıl önemli olan, azın çokluğu. Basit, zamansız kapsül gardıroptan oluşturulan bu giyim tarzında genelde modası asla geçmeyecek, kaliteli malzemelerden ve kumaşlardan üretilen parçalar tercih ediliyor. Özenle seçilmiş parçalarla oluşturulan ve sürdürülebilir moda anlayışının bir sonucu olarak minimalist stil, sadelik, kalite ve dönemlik trendlerden uzak, zamansız bir şıklığı temsil ediyor.

Farklı Stiller İçin Furla'nın Çanta Önerileri

Beyazların, siyahların, bej ve nude tonların ağırlıklı olarak tercih edildiği bu giyim tarzı doğal ve eforsuz şıklığı işlevsellikle mükemmel bir şekilde buluşturarak her parçanın birbiriyle kolayca kombinlenebileceği yalın bir moda anlayışı benimsiyor. Aynı renk takımlar, her dolabın olmazsa olmazı siyah elbiseler, gömlekler, kaşmir kazak ve hırkalar ve tabii ki görünümdeki temizliği koruyan, abartısız aksesuarlar.

Furla’nın temiz ve minimalist bir estetikle tasarlanan, zarif ve çağdaş görünüşüyle ‘Diamante’ koleksiyonu, giyim tarzında daha minimal tercihler yapmayı sevenlerin yeni favorisi olacak!

Maksimalist

Desenler, logolar, gösterişli kumaşlar, canlı renkler ve büyük, göz alıcı aksesuarlar… Siz de gösterişten ve her daim dikkat çekmekten çekinmiyorsanız, maksimalist giyim tarzı tam size göre olabilir!

Farklı Stiller İçin Furla'nın Çanta Önerileri

Farklı desenler ve motifler, birden fazla giyim parçasının kimi zaman üst üste giyilmesiyle oluşturulmuş kombinler, neonlar, payetler, büyük ve gösterişli aksesuarlar ve sessiz lüks anlayışının tam tersi kıyafetin odak noktası haline getirilen logolarla maksimalist giyim, aslında cesur ve enerjik bir kişilik ifadesi.

*Bu içerik Furla iş birliğinde hazırlanmıştır.

Gizem Çıldız
Gizem Çıldız Tüm Yazıları