preloader

En Güzel Mezuniyet Elbiseleri - 2019

20.05.2019
En Güzel Mezuniyet Elbiseleri - 2019

Yazı Boyutu:

Mezuniyet günü yaklaşıyor! Mezuniyette ne giyeceğine hala karar verememiş olanlar için 2019 mezuniyet elbisesi stillerini sunuyoruz.

Balo Stili: Uzun Etekler

Balo denilince akla ilk gelen maxi boy elbiseler, bu sene de bizleri en başta karşılıyor. Dar, kabarık, kuyruklu, uzun kollu, askılı veya straplez gibi birçok farklı çeşitle karşımıza çıkan bu elbiseler, modada alıştığımız yerini korumaya devam ediyor.

Mini Şıklık

Mezuniyet şıklığını modern dokunuşlarla birleştiren mini abiyeler, sezonun en çok tercih edilen modelleri arasında yer alıyor.

Işıl Işıl Payetler

2019’da, ayakkabıdan çantaya, aksesuardan ev dekorasyonuna kadar hemen her alanda takip ettiğimiz payetler, elbiselerde de kendini gösteriyor. Bu elbiselerle girdiğiniz her ortama ışık saçacaksınız!

Klasik Renkler: Siyah ve Kırmızı

Klasik seçimlerinden vazgeçemeyenler için yine pek çok marka, siyahın zarafetini ve kırmızının çekiciliğini modellerine taşıyor.

İddialı Seçimler: Derin Dekolteler

Cesur tercihler için cesur modeller! Derin dekoltelere sahip bu modellerle tüm gözler üzerinizde olacak.

Alternatif Stiller

90’lar ruhunu günümüze taşıyan tulumlar, bu sene de modadaki yerini koruyor. Alışılmış stillerin dışına çıkıp elbise yerine farklı alternatifler arayanlar için markalar oldukça şık tulum modelleri sunuyor.

Sena Kirezçik
Sena Kirezçik
editörün tüm yazıları