preloader

TikTok'un En Yeni Moda Trendleri

25.09.2023
TikTok'un En Yeni Moda Trendleri

Yazı Boyutu:

Yeni sezona dair ilham veren detaylar mı arıyorsunuz? TikTok fenomenlerinin stillerinden ilham alan izleri takip ederek görünümünüze yeni bir hava verebilirsiniz.

Bugünlerde neredeyse tüm trendlere TikTok videoları yön gösteriyor. Konu moda olunca da durum aynı. En trend olan parçaları nasıl kombinlemek gerektiğini, nerede ne giyileceğini öğrenmek için TikTok trendlerine göz atıyoruz.

Olgun ve Marin Stil

TikTok kullanıcılarının Coastal Grandma adını da verdikleri stilin adı üzerinde. Hem sahil yaşamına vurgu yapan rahat görünümü hem de olgun bir tarzı benimseyen bu stil TikTok’un da favorisi. Çizgili, kareli desenler ve dokulu görünümlerin olabildiğince öne çıktığı stil her yaştan kişi tarafından çok seviliyor.

Disko Stili

TikTok'un En Yeni Moda Trendleri

Beyonce’nin dünya turnesinden geriye muhteşem bir trend akımı kaldı: Disko. Gösterişli kesimlerin, kumaşların, payet ve ışıltıların öne çıktığı stildeki tüm kodlar dikkat çekici. TikTok’un da çok sevdiği bu trendi kullanmanın yeri ve zamanı olmadığını da söylemeliyiz.

Beyonce

{173676}

Kırmızı ve Barbie

Barbiecore hız kesmeden TikTok akımlarında da devam ediyor. Ama biraz daha farklılaşarak. Pembe kombinler o kadar sevildi ki şimdi kırmızıya evrilerek moda dünyasında devam ediyor. Kırmızıların ve pembelerin öne çıktığı stilleri hem TikTok’ta hem de sokaklarda daha çok göreceğiz gibi.

Kırmızı stil

TikTok'un En Yeni Moda Trendleri

{173690}

Bol Paça Pantolonlar

TikTok'un En Yeni Moda Trendleri

Yerlere değecek kadra uzun, geniş paçalı pantolonlar TikTok’un favorilerinden. Sokak stillerinde havalı bir görünüm veren pantolonlar günlük ya da şık her stile de yakışıyor.

Bol paça pantolon

Deri Parçalar

Deri ceket, gömlek, pantolon ya da etek fark etmeden deriler TikTok’ta çok seviliyor. Deri parçalarla yapılan kombinleri çok daha sık göreceğimiz de kesin.

Deri etek

TikTok'un En Yeni Moda Trendleri

Öne Çıkan Kemerler

TikTok'un En Yeni Moda Trendleri

Kemerler bu sezon her zamankinden çok seviliyor. Logolu, minimal ya da kocaman aksesuar olarak öne çıkan kemer modelleri arasından seçip stilinizi trendlere uyudurabilirsiniz.

Kemer stili

{177380}

Kolej Stili

Geçtiğimiz sezonlarda MiuMiu’nun mini etekleri bu sezon kolej stiliyle bir araya geliyor. Minicik pilili etekler, tişört ya da sweatshirtlerle birleşiyor ve TikTok kullanıcılarının en sevdiği görünüme dönüyor.

Kolej stili

TikTok'un En Yeni Moda Trendleri

Monokrom Renkler

TikTok'un En Yeni Moda Trendleri

TikTok stillerinde tek renk etrafında dönen görünümler öne çıkıyor. Tamamı aynı renk ya da benzer tonlardaki parçalarla yapılan kombinler çok seviliyor.

Monokrom renkler

Kapak Görseli: Tiffany Hsu

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları