preloader

Londra Moda Haftası 2021 İlkbahar Yaz Koleksiyonları

22.09.2020
Londra Moda Haftası 2021 İlkbahar Yaz Koleksiyonları

Yazı Boyutu:

Londra Moda Haftası kapsamında birbirinden ünlü tasarımcılar 2021 İlkbahar Yaz koleksiyonunu modaseverlerin beğenisine sundu. Koleksiyonların en iyilerine mutlaka göz atın.

Tüm moda tutkunları, sezonun trendlerini belirleyen, birbirinden ünlü tasarımcıların elinden çıkan tasarımları büyük bir merakla bekliyor. New York Moda Haftası ile başlayan bu moda rüzgarının şimdiki durağı ise Londra. İşte Londra Moda Haftası’ndan 2021 İlkbahar Yaz koleksiyonları…

Burberry

Riccardo Tisci, Burberry’nin In Bloom adlı İlkbahar Yaz 2021 koleksiyonu için moda evinin amblemlerini, ayırt edici özelliklerini, karakterini, doğasını, benzersiz DNA'sını ve dinamik ve modern bir enerjiyle yeniden şekillendirdi. Uluslararası üne sahip sanatçı Anne Imhof'u iş birliğine davet eden tasarımcı, çarpıcı bir İlkbahar Yaz koleksiyonu ortaya çıkardı. Kurallar ve isyan arasındaki gerilimli oyunu gözler önüne serdi diyebiliriz…

Vivienne Westwood

Vivienne Westwood, Londra Moda Haftası kapsamında 2 dakikalık bir video yayınladı. Tasarımcı, "Günün saatine göre giyin ya da günün saatine göre giyinmeyin. Örneğin işe geri dönerseniz eğer, gece dışarı çıkarken giyeceğiniz kıyafetleri ofiste de giyin” mesajını veriyordu. Koleksiyonda, üzerinde parlak ve grafik baskılar olan ve vücudu tamamen saran elbise modelleri çok çarpıcıydı!

Bora Aksu

Londra Moda Haftası 2021 İlkbahar Yaz Koleksiyonları

Bora Aksu 2021 İlkbahar Yaz defilesini güneşli bir sonbahar gününde Londra’nın Covent Garden semtinde, St Paul Kilisesi’nde gerçekleştirdi. Misafirler sosyal mesafesini koruyarak otururken, mankenler yüzlerinde maskeler ile kilisenin merdivenlerinden inmeye başladı. Koleksiyon, Birinci Dünya Savaşı’na ve 1918’de yaşanan grip salgınına gönderme yapıyordu.

{773298}

Victoria Beckham

Londra Moda Haftası 2021 İlkbahar Yaz Koleksiyonları

Victoria Beckham bu sezon bir ilk yaptı ve podyum şovu yerine bire bir randevular düzenleyerek 2021 İlkbahar Yaz Koleksiyonunu tanıttı. “Artık hayat çok farklı ve bence insanlar şunları istiyor; renk, dram ve ihtişam” diyen Victoria Beckham, hareketli parçaları moda severler ile buluşturdu. Yere kadar inen geniş paça pantolonlar, dantel detaylı uzun elbiseler ve sırt dekolteli parçalar favorilerimiz arasına girdi.

Erdem

Erdem Moralıoğlu, 2021 İlkbahar Yaz koleksiyonunu; “Üç insanın bir volkanın kenarında dans etmesiyle başlıyor” diye tanımlıyor. Susan Sontag’ın tarihi romanı The Volcano Lover’dan esinlenen Erdem, 18. yüzyılın güzelliğini temsil eden ve bir yanardağ uzmanıyla evli olan Emma Hamilton’dan ilhamını alıyor. İnce detaylarla işlenmiş tüller, organza elbiseler ve 18. yüzyılın jakarlı kumaşlar, bilinmezliğin hâkim olduğu bu zamanlarda güzelliği yansıtıyor.

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları