preloader

Christian Louboutin Sonbahar/Kış 2021 Koleksiyonu

11.03.2021
Christian Louboutin Sonbahar/Kış 2021 Koleksiyonu

Yazı Boyutu:

Christian Louboutin’in 2021 Sonbahar/Kış koleksiyonunu keşfetmek için sonsuz seyahat sevgisinden ilham alınarak tasarlanan Loubi Airways’e davetlisiniz.

Drest ve Zepeto platformlarındaki son teknoloji sürükleyici deneyimlerin ardından, 2021 Sonbahar/Kış koleksiyonunun tanıtımı için bu sezon 3D teknolojisinden yararlanıldı. Katılanların rüya gibi bir uçak yolculuğu sırasında Christian Louboutin'in koleksiyonlarını keşfederken özel bir anın tadını çıkarabilecekleri, tamamen etkileşimli bir uçak tasarlandı. Loubi Airways uçuşuna katılmak için tıklayın!

Christian Louboutin Sonbahar/Kış 2021 Koleksiyonu

Yolculuk ünlü mimar Eero Saarinen tarafından cesurca fütüristtik bir alan olarak tasarlanmış ve hava yolculuğunun göz alıcı Altın Çağı'nı mükemmel bir şekilde temsil eden New York'taki JFK Havalimanı'nın ikonik TWA Terminali’nde ilk buluşma ile başlıyor.

Kırmızı döşemelerden Loubi Airways logolu özelleştirilmiş emniyet kemerlerine kadar markanın ikonik detaylarıyla baştan sona yeniden tasarlanmış Loubiplane’e bir göz atmak gerekirse; Christian Louboutin evreninde kaybolmak üzere tasarlanan uçak yolculuğu, koleksiyonun önemli temalarını içeren dokuz etkileşimli animasyon serisiyle karşımıza çıkıyor…

Christian Louboutin 2021 Sonbahar/Kış Koleksiyonu

Artık resmileşti, Sartorial stil seyahat etmenin yerini aldı! Christian Louboutin'in FW21 koleksiyonunda yaratıcılık her zamankinden daha fazla ön plana çıkıyor. Bu sezonun tasarımları hayal gücünüzün özgürce dolaşmasına izin vermek ve günlük hayatınıza büyülü bir bakış açısı kazandırmak için size açık bir çek.

Christian Louboutin Sonbahar/Kış 2021 Koleksiyonu

CARACABA, sınırsız olasılıklarla dolu bir geleceğe bakma arzusunu mükemmel bir şekilde tanımlıyor. Geleneksel Marsilya Tarot kartlarından, seyahatten ve keşfetmenin bohem yaşam tarzından ilham alan cesur baskılara sahip yeni sezon çanta modelleri sizi dünya çapında sanal bir gezintiye çıkarıyor.

Günümüzün ikonik kumaşlarından ve baskılarından referansla, MEXICABA, AFRICABA, ve PORTUGABA dahil olmak üzere eski caba modellerine retrospektif bir bakış sunuluyor. Elisa çantalardan, kadın ve erkek ayakkabılarından oluşan özel CARACABA kapsül koleksiyonu da paralel olarak bu sezon içinde sunuluyor.

Christian Louboutin Sonbahar/Kış 2021 Koleksiyonu

{773842}

Cesur ve eğlenceli yeni LOUBI IN WONDERLAND, baskısı ise Kopenhag’daki Tivoli Garden'dan ve Fransa'nın efsanevi Jardins à la Française'lerinden ilham alıyor. Etkileyici bir dokunuş için çarpıcı parlak renklerle yeniden tasarlanıyor.

Bu dikkat çekici temaya yeni bir soluk getiren OH XTIAN! ise moda dergilerinden, retro reklamlardan, filmlerden ve posterlerden alınan resimlerle oluşturulmuş eğlenceli bir kolaj. Canlı ve renkli bu model, tasarımcının gizemli femme fatale’den Madone and The Magician'a çok yönlü kadınlık vizyonunu yansıtıyor.

Christian Louboutin Sonbahar/Kış 2021 Koleksiyonu

Koleksiyonun pin-up ve retro esintili stillerinde karşımıza çıkan ve geçmişe selam yollayan yeni strass topuk *, Christian Louboutin'in artık imzası haline gelen kristal detaylara taze ve pop bir dokunuş kazandırıyor.

Christian Louboutinin avangart tasarım sevgisini pekiştiren yeni şehirli tarzı, kalın ve girintili tabanlara sahip. Yenilikçi ve özel tasarlanmış mataryellerin kullanımı hareketi özgürleştiren, dayanıklı ve modern bir his sunuyor. Teknik açıdan zorlayıcı olan bu parçalar, Maisonun sınırsız işçiliğinin ve deneyiminin bir ürünü.

Christian Louboutin Sonbahar/Kış 2021 Koleksiyonu

Yaz ayları nihayet yaklaşırken, havada bir aykırılık duygusu olduğunu söylemek doğru olacaktır! Yeni Swing detayı Maisonun imzası olan sivri ucu, rock’n roll tarzına zarif bir bakış açısıyla yaklaşan metalik ayrıntıyla birleştiriyor. Diğer bir açıdan bakıldığında, her yerde karşımıza çıkan terlikler yapay kürk ve kadife ile lüks bir görünüme bürünerek, bizi iç mekandan dış mekana sorunsuz bir şekilde götürüyor – ve geri getiriyor!

Ve bazıları kalıpların dışına çıkarak giyinmeye yönelik doyumsuz bir istek duyarken, diğerleri için her şey maksimalistliğin çekiciliğine dönmekle ilgili, bu “Tepeden tırnağa hazırlanmış… Ama ev gibisi de yok!" anlamına gelse bile. Maisonun ikonik kırmızı tabanını Psychic Red adlı yeni ve canlı bir versiyonla yeniden yorumlayan bu çağdaş stil, zamansız görünüme karşı konulmaz bir yaklaşım kazandırmak için takriben metalik, sıvı efektli parlak rugan tasarıma sahip.

Christian Louboutin Sonbahar/Kış 2021 Koleksiyonu

Christian Louboutin Sonbahar-Kış 2020-2021 koleksiyonu Mayıs 2021'den itibaren dünya çapında butiklerde ve çevrimiçi olarak satışa sunulacak.

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları