preloader

Şubat Ayında Göze Çarpanlar

01.02.2024
Şubat Ayında Göze Çarpanlar

Yazı Boyutu:

Şubat ayında markaların göze çarpan yeni tasarımlarını, iş birliklerini ve tüm gelişmelerini inceleyin.

Wella Professionals, Sektörün Önde Gelen İsimlerini Geleceğin Zirvesinde Buluşturdu

Güzellik ve saç bakım sektörünün öncü markası Wella Professionals, Raffles İstanbul Hotel’de düzenlediği ‘Future Summit 2024’ etkinliğinde sektörün önde gelen isimlerini bir araya getirdi. Ekonomi, teknoloji, moda ve trendler dünyasında 2024 yılı ve sonrasında ülkemizde ve dünyada bizi nelerin beklediğini değerlendiren konusunda uzman isimler, katılımcılara önemli bilgiler aktardı. Etkinlikte sahnede Prof. Dr. Emre Alkin, Dr. Sertaç Doğanay ve Özlem Güsar gibi alanında önemli isimler yer aldı. Her biri kendi alanında derin bilgi ve deneyime sahip olan konuşmacılar, gelecek dönemde güzellik ve saç bakım sektörüne beklenen gelişmelerin ne şekilde yansıyacağını ele alarak, öngörülerde bulundular.

Şubat Ayında Göze Çarpanlar
Özlem Güsar
Şubat Ayında Göze Çarpanlar
Dr. Sertaç Doğanay

Etkinlikte açılış sunumu Prof. Dr. Emre Alkin’e aitti. Alkin; 2024 yılı ve sonrasında Türkiye ve Dünya ekonominin geleceğine dair önemli ipuçları verirken Dr. Sertaç Doğanay, teknoloji alanında geleceğin güçlerini değerlendirdi. OGGUSTO kurucusu Özlem Güsar ise moda ve trendler dünyasında lüks kavramını, bugünün lüksü yarının kitlesel trendlerinde nelerin değişeceğine dair önemli bilgiler paylaştı.

Prime Video’nun İlk Türk Original Dizisi Düğüm

Prime Video’da ilk Türk Original dizisi Düğüm yayınlanmaya başladı. Sekiz bölümlük polisiye drama dizisinin ilk üç bölümü hemen izlenebiliyor; geri kalan bölümler ise haftalık olarak yayınlanmaya devam edecek.

Yapımcılığını Onur Güvenatam, yönetmenliğini ise Can Ulkay’ın üstlendiği dizide Bergüzar Korel karşımıza hırslı ve idealist bir haberci olan Neslihan Turan olarak çıkıyor. Caner Cindoruk işinde başarılı ve güvenilir komiser Nejat rolünü, Serkan Altunorak Neslihan’ın eşi rolünde duygusal ve kırılgan bir akademisyen olan Vural karakterini, İbrahim Selim Neslihan’ın sunduğu “Tek Gerçek” programının yapımcısı rolünü üstlenirken; rakip kanalın televizyoncusu rolünde Ece Dizdar yer alıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Neslihan’ın asistanı rolünde Itır Esen ve Neslihan’ın oğlu Can rolündeyse Kaan Meriç Sezen yer alıyor.

Şubat Ayında Göze Çarpanlar

Düğüm’ün ana karakteri Neslihan Turhan; güvenilirlik ve doğruluk prensipleri üzerine inşa ettiği karakteri ve kariyeriyle tanınan, yetenekli bir televizyoncudur. Kayıp ve cinayet dosyalarını incelediği, yüksek reytingli “Tek Gerçek” programını sunan Neslihan; başarılı olmak ve bu başarısını sürdürmek konusunda bitip tükenmeyen bir hırsa sahiptir. Son yayınında yer altı dünyasının karanlık isimlerinden birine meydan okurken ağzından çıkan “Oğlum olsa acımam!” cümlesi, hayatının en zor sınavını başlatacaktır. Oğlu Can’ın katıldığı bir partide arkadaşı Lal’i öldürmekle suçlanması Neslihan’ın hayatını alt üst eder. Rakip kanalın dosyayı programda işleyeceğini öğrenen Neslihan dosyayı onlardan alır ve kendi programında yer vermeye karar verir. Neslihan Turhan’ın bu çekişmeli yolculuğu, onun dürüstlük ve güvenilirlik prensiplerine olan bağlılığını sınayacaktır. Tek bir çıkmazı vardır: Oğlunu canlı yayına çıkaracak mıdır?

Kérastase Première Saçlara Gerçek Gücünü Kazandırıyor

Şubat Ayında Göze Çarpanlar

Kérastase Première Serisi çift etkili onarıcı bakım, saçta kırılmaya neden olan kalsiyum birikimini azaltıyor ve kopmuş keratin bağlantılarını onarak kalıcı hasarı tersine çeviriyor. Salon bakımı dahil 7 farklı üründen oluşan Kérastase Première Serisi ile saçlar ilk günkü gerçek gücüne ve en iyi haline kavuşuyor. Suyun içindeki yüksek kalsiyum, saçta ve kütiküllerin arasında birikerek zarar verebiliyor.

Kérastase Première Serisi kalsiyumla savaşan sitrik asit ve onarıcı glisinin %8 asit konsantrasyonu sinerjisi ve saç teli yüzeyini sızdırmaz hale getiren peptitler yatıyor. %3 organik Sitrik Asit, kalsiyum birikimini yüzeyden derine doğru hapsederek ortadan kaldıran üç kollu bir moleküler yapısıyla saçtaki matlık ve sertliği azaltıyor. %5 glisin, saçın iç katmanına nüfuz ederek keratin zincirindeki kopmuş bağları onarıyor ve saç kırılmasını önemli ölçüde azaltıyor. Peptitler ise saçı güçlendiriyor, nemliliğini ve parlaklığını koruyan daha güçlü bir saç teli için saç yüzeyini doldurmaya ve kapatmaya yardımcı oluyor. Fransız parfümörler Alexandra Carlin ve Catherine Poensin Stefani’nin imzasını taşıyan Prèmiere serisinin kokusu, portakal çiçekleri ve yasemin akoruyla çevrelenmiş narenciye ve mandalina notalarıyla yazı anımsatıyor.

Sephora İlk Kez Bir Marka Konumlaması Sahipleniyor

Şubat Ayında Göze Çarpanlar

Sephora dünyadaki 35 pazarında ilk kez tek bir marka konumlaması ve buna bağlı bir mesaj sahipleniyor: “We belong to something beautiful“. Sephora Global CMO’su Deborah Yeh, bu kampanya hakkında şöyle diyor; “İlk olarak 2019’da Kuzey Amerika’da lanse edilen “We Belong To Something Beautiful”, bir marka mesajından çok daha fazlası haline geldi. Mağaza deneyimimizi dönüştürmekten ürün yelpazemizi genişletmeye birçok aksiyonun ilham kaynağı oldu.

Sephora bu kampanyayı, kadınlardan oluşan bir kampanya ekibi ile hayata geçirdi: Yönetmen Stefanie Soho imzalı, tüm aynaların birer dost haline gelebileceğini gösteren filmden kesitler ve aynı zamanda hayatın daha çeşitli ve bazen de daha özel anlarını yakalayan fotoğrafçı Liz Collins imzalı kampanya filmi, güzelliğin bir araya getirdiği karakterlerin yaşamlarından kesitler sunuyor.

Pizzeria Pera Yenilendi

Asmalı Mescit’teki Pizzeria Pera, 10 yıl boyunca İtalyan mutfağı tutkunlarını ağırlayarak lezzet yolculuklarına eşlik etti. Şimdi ise 10. yılını kutlayarak sadece müdavimlerine değil, aynı zamanda doğaya da daha fazla saygılı bir şekilde hizmet vermeye başladı.

Şubat Ayında Göze Çarpanlar

Yenilenen Pizzeria Pera, sürdürülebilirlik, yerel üreticilere destek ve gıda israfını önleme prensiplerini benimseyerek İtalyan mutfağına olan bağlılığını bir adım öteye taşıyor. Orijinal lezzet anlayışını koruyarak, mevsiminde kullanılan ürünlerle zenginleşen yaz ve kış menüleriyle, bez peçeteler gibi çevre dostu uygulamalarla Pizzeria Pera, 10 yılı aşan bir geçmişiyle kendini sürekli yenileyen bir lezzet destinasyonuna dönüşüyor.

Adres: Asmalı Mescit Mahallesi, Gönül Sokak, 6/A; Beyoğlu/İstanbul

Telefon: 0516 163 73 72

URBAN Care Young Talent Platformu’nu Hayata Geçirdi

Şubat Ayında Göze Çarpanlar

URBAN Care, sanatın, sporun, sosyal hayatın tüm renklerini içinde barındıran bir marka olarak, hedef kitlesine ilham vermek ve hayallerini gerçekleştirmelerine destek olmak amacıyla URBAN Care Young Talent Platformu’nu hayata geçirdi. Proje kapsamında, her yıl farklı sanat, spor dalları ya da benzeri alanlardaki gençlerin hayallerine destek olmak için burs imkanı sağlanacak.

URBAN Care Young Talent Platformu, ilk yılında dansa odaklanacak ve Türkiye’de dans kültürünün yaygınlaştırılmasına katkı sunacak. Toplum Gönüllüleri Vakfı iş birliğiyle, Çağdaş-Modern Dans, Bale ve Sokak Dansı olmak üzere 3 ana kategoride başvuran profesyonel ve amatör dansçılara, bu alandaki kariyerlerini inşa etmeleri için yurt dışı eğitim fırsatı sunulacak. Program kapsamında destekten yararlanmak isteyen dansçılar, başvurularını www.urbancaretalent.com üzerinden yapacak. Çağdaş-modern ve sokak dansı kategorilerinde 18-28, bale kategorisinde ise 16-20 yaş arasındaki dansçılar platforma başvurabilecek. Ön elemenin ardından final değerlendirmesi fiziksel olarak gerçekleştirilecek. Fiziki elemeler sonucunda dansçılar, Avrupa’nın önde gelen okullarında 2024 yaz döneminde ulaşım, eğitim, konaklama ve sosyal hayatın da dahil olduğu bir dans eğitim hakkı kazanacak.

Vichy, KAGİDER ve BÜYEM İş Birliğiyle Hayata Geçirilen Eğitim ve İstihdam Programı Hatay’da Başladı

Şubat Ayında Göze Çarpanlar

Kahramanmaraş merkezli 6 Şubat depremlerinden etkilenen Hatay’daki kadınlara psikolojik ve ekonomik destek sağlamak amacıyla Vichy, Türkiye Kadın Girişimciler Derneği (KAGİDER) ve Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi (BÜYEM) iş birliği ve L’Oréal Vakfı’nın desteği ile hayata geçirilen “Dermokozmetik Uzmanı Eğitimi ve İstihdamı Programı”, 13 Şubat 2024 Salı günü başladı.

Depremin yaralarını sarmak, yerel ekonomiyi canlandırmak ve bölgeyi yeniden inşa etmek için geliştirilen bu proje, bölgede istihdam ihtiyacı duyulan dermokozmetik alanında, depremden etkilenen kadınların girişimciliğini desteklemeyi hedefliyor. Aynı zamanda kadınların yeni başlangıçlarla güçlenmesini ve toplumsal iyileşmeye katkıda bulunmasını hedefleyen projenin ilk etabında Vichy ve BÜYEM eğitimcileri, KAGİDER tarafından Hatay Expo Fuar Alanı’nda kurulan Eğitim ve Üretim Merkezi’nde depremden etkilenen 120 kadına iki ay boyunca toplam 64 saat fiziki eğitim verecek.

Celenes by Sweden‘in Marka Yüzü Milli Voleybolcu Gizem Örge Oldu

Şubat Ayında Göze Çarpanlar

İsveç’in eşsiz bitki mirasını ve doğal termal sularını kozmetik bilimi ile buluşturan Celenes by Sweden, benzersiz bir bakım deneyimi sunan doğal ve temiz içerikli ürünlerini, Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı sporcusu olan milli voleybolcu Gizem Örge’nin marka yüzü olduğu ürün lansman etkinliğiyle tanıttı.

Thermal, Sea Buckthorn, Cloudberry ve Rena Serum Serisi olmak üzere Celenes by Sweden’ın dört farklı serisinin tanıtıldığı davet Momo Bebeköy’de gerçekleşti. Davette milli voleybolcu Gizem Örge cilt bakım rutinlerini paylaşarak ve kampanya çekiminin eğlenceli anlarını anlattı.

KAÇUV’dan 15 Şubat Çocukluk Çağı Kanser Günü’ne Özel Film

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV), 15 Şubat Çocukluk Çağı Kanser Günü’nde, erken teşhis ve tedavinin kritik önemine dikkat çekmek amacıyla özel bir film hazırladı. #sarıyıfarket kampanyası çerçevesinde sunulan film, kanser tedavisi gören bir çocuğun ilham verici hikayesini anlatarak, başarılı bir tedavi sürecinin ardından arkadaşlarına bıraktığı umut ve sevgiyi izleyicilere en dokunaklı biçimde aktarıyor. Deniz Arcak ve Başak Gürcan’ın seslendirdiği özel şarkı ile desteklenen film, KAÇUV Aile Ev’indeki bir çocuğun hayatına odaklanarak, KAÇUV’un kanserle mücadeledeki uzun süreli çabalarını ve umut dolu projelerini detaylı bir şekilde ortaya koyuyor. #sarıyıfarket kampanyası, sadece erken teşhisin önemini vurgulamakla kalmayıp aynı zamanda çocuklara ve ailelerine umut ve destek sunarak kanserle mücadelede toplumsal dayanışma ve birlik mesajını güçlü bir şekilde iletiyor.

Club Med Seyahat Sektöründeki Trend Kelimeleri Açıkladı

Şubat Ayında Göze Çarpanlar

Club Med, seyahat sektöründeki yeni trendleri ve buna bağlı yeni kelimeleri keşfetmek amacıyla bir analiz gerçekleştirdi. Lisness’ten spafari’ye seyahatte yeni duyacağımız kelimeler kulağa oldukça eğlenceli geliyor.

‘Lisness’ geçtiğimiz yıllarda çok duyduğumuz Bleisure’ın zıttı. Genellikle kişilerin iş seyahatleri sırasında boş zamanlarını değerlendirme, seyahat ettikleri yerde keyifli aktiviteler yapma ve deneyimlere odaklanma anlamına geliyor. ‘Set-jetting’ yani başarılı filmler ve TV dizilerinden ilham alarak tatil destinasyonunu seçme eğilimini ifade ediyor. ‘Spa’ ve ‘safari’nin birleşimi olan spafari Afrika seyahatlerine yönelik artan bir talebi temsil ederek Afrika’da macera ile dinlenmenin mükemmel bir kombinasyonunu sunuyor. Gramping ise grandparents” (büyükanne ve büyükbaba) ile “camping” (kamp) kelimelerinin birleşiminden türüyor. Ve farklı nesiller arasında anlamlı seyahat deneyimlerini paylaşmayı hedefliyor. Minimoon, çiftlerin genellikle hafta sonundan biraz daha uzun süren, büyük günlerini takip eden günlerde veya haftalarda yaptığı hızlı bir seyahat. Pain (acı) ve moon (ay) kelimelerinin birleşiminden üretilen painmoon zor zamanları geride bırakma ve huzur bulma amacıyla yapılan bir tatil türü. Bu tatil, özellikle wellness, spor ve açık hava aktivitelerine odaklanarak içsel huzuru yeniden keşfetmeyi amaçlıyor.

Birélin’den Yeni Koleksiyon: ‘Rendez-vous’

Şubat Ayında Göze Çarpanlar
Şubat Ayında Göze Çarpanlar

Zanaatkarlık, haute couture deneyimi ve bütünsel tasarım anlayışı değerlerinin üzerine kurulan Birélin, yeni sezon koleksiyonu Rendez-vous’da minimal çizgiler ve konforlu kalıplarla öne çıkıyor. Birbirini zarifçe tamamlayan detaylar olduğu Birélin İlkbahar/Yaz 2024 koleksiyonu sofistike Parizyen stiline kaliteli Türk işçiliğinin benzersiz dokunuşlarını ekliyor.

Fransa doğumlu Türk markasının sezon çekimlerinde de rahatlık zarafete dönüşüyor. Kreasyonda ikili buluşmaların yarattığı bütünlük ve samimiyet hissini vurgulanırken tüketicilerle ilk kapsamlı randevusuna da gönderme yapıyor. Yaklaşık 100 parçanın yer aldığı koleksiyonda; sadelik ve konfor yenilikçi bir kimlik kazanıyor. Özgün dikiş teknikleri, dökümlü kumaşları, güncel baskı ve desenleri, fonksiyonel form ve aksesuarları sayesinde hem iş hayatına hem de sosyal yaşama kolayca uyum sağlayabilen tasarımlar, hafiflik hissini minimal bir zarafet eşliğinde sunuyor.

Bazaart Projesi İle “Her Eve Bir Sanat” 13. Yılında

Yeniköy Rotary Kulübü Sanat Komitesi tarafından düzenlenen Bazaart Projesi, “Her Eve Bir Sanat” temasını benimseyerek sanat öğrencilerini, sanatseverleri ve koleksiyonerleri bir araya getiriyor. “Her Eve Bir Sanat” ilkesiyle yola çıkan Bazaart, sanatın lüks olmadığını ve herkesin erişilebilir olduğunu vurgulayarak 21-29 Mart 2024 tarihleri arasında DenizBank’ın sergi mekanı Galeri Deniz’de gerçekleştirilecek.

Bu yıl 1000’e yakın eser başvurusunun yapıldığı Bazart’ın seçici kurulda Deniz Kültür Sanat Yöneticisi Burcu Hancı, Bazaart Projesi Kurucu Üyesi Feza Helderman, Girişimci ve Küratör Dila Kabakçı, Sanat Danışmanı ve Küratör Feride Çelik, Sanat Danışmanı Melis Terzioğlu yer alıyor. Bazaart Projesi’nde eserlere verilen ödüllerin yanı sıra cam sanatçısı Levent Sağol ve sanatçı Aslı Yılmaztürk anısına özel ödüller de verilecek.

TomrisAlp Home Collection Kadın Cesaretinden ve Gücünden İlham Alıyor

Şubat Ayında Göze Çarpanlar

Adını Rönesans Avrupasında hakkın ve adaletin sembolü haline gelmiş Tomris Han’dan alan TomrisAlp Home Collection, koleksiyonlarını tamamen organik ve doğal malzemelerle işliyor. Tamamen organik doğal malzemelerden yapılan ve insan sağlığı için en uygun şekilde tasarlanan havlular, yüksek emicilik, yumuşaklık ve dayanıklılık özelliklerine sahip.

Evin farklı köşeleri için dekoratif ürünler hazırlayan TomrisAlp krem renkli goblen kumaş üzerine işlenmiş sütun ve çizgi grafikten oluşan bu zarif motif, koleksiyonda imza niteliği taşıyor. Havlunun sürfile dikimi ve yumuşak kenar dokusu püsküllenme ve saçaklanmaları önlerken kenar iplikleri hava ile geçiriliyor. Markanın yastık, şezlong kumaşı, masa örtüsü takımları, yatak örtüleri, crop ve etek gruplarında kullanılan lyocell ve modal elyaflar ise sürdürülebilirlik ilkesiyle korunan ormanlarda yetişen okaliptüs ağaçlarının özünden elde edilen ham madde ile çevreye duyarlı süreçlerle üretiliyor.

Maksut Aşkar Roka İstanbul’un Mutfağına Konuk Oluyor

Şubat Ayında Göze Çarpanlar
Suna Hakyemez ve Maksut Aşkar

Çağdaş Japon mutfağını dünyanın farklı destinasyonlarında temsil eden Roka, İstanbul’da 20’nci yıldönümünü Michelin Yıldızlı şef Maksut Aşkar ile kutluyor. Anadolu mutfağını, restoranı Neolokal’in yanı sıra dünyanın farklı şehirlerindeki restoranlarda sunduğu tabaklarla tanıtan Maksut Aşkar, Roka İstanbul’un mutfağına konuk oluyor ve restoranın şefi Suna Hakyemez ile tabaklar hazırlıyorlar. Japon ve Türk mutfaklarını bir araya getirecekleri etkinlik, 12 Şubat Pazartesi ve 13 Şubat Salı akşamlarında gerçekleştirilecek.

Suna Hakyemez ve Maksut Aşkar’ın tasarladıkları, Roka İstanbul’da 12-13 Şubat tarihlerinde yapılacak bu gastronomi deneyimi hakkında detaylı bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için 02124010260 numaralı telefonu atayabilir ya da buraya tıklayabilirsiniz.

Hakkasan İstanbul Ejderha Yılı’nı Özel Menüyle Kutluyor

Şubat Ayında Göze Çarpanlar
Şubat Ayında Göze Çarpanlar
Şubat Ayında Göze Çarpanlar

Boğaz’ın muhteşem manzarası ve imza lezzetleriyle misafirlerini ağırlayan Hakkasan İstanbul Çin Yeni Yılı’nı ve Ejderha Yılı’nı kutlayan özel bir menü hazırladı. 9 Şubat – 24 Şubat günleri arasında sunulacak menüde Hakkasan restoranlarının Executive Chef’lerinin imzasını taşıyor.

Istakoz ve peynirli fener pufları ile siyah trüf mantarlı ve yabani mantarlı köfte içeren dim sum ikilisi Wishes of Prosperity, Smoked Eight Treasure Duci, ve Wild Red King Prawn with Braised Dragon Beard Noodles gibi lezzetler menünün öne çıkanları arasında bulunuyor. Ejderha Yeni Yılı’na özel menüde iki farklı kokteyl de sunulacak.

Mandarin Oriental Bosphorus, Kuruçeşme, Muallim Naci Cd. No:62, 34345 Beşiktaş/İstanbul; 05396887477

Bebem Natural ve Gupse Özay Anneler İçin Buluştu

Şubat Ayında Göze Çarpanlar
Özgür Kölükfakı, Gupse Özay, Hayal Dilara Dinç

Doğal içerikleriyle birlikte kaliteyi aynı anda sunmayı hedefleyen Bebem Natural, marka yüzü olan Gupse Özay’ın rol aldığı reklam filmini özel bir lansmanla sundu. Hayat Türkiye Genel Müdürü Özgür Kölükfakı ve Hayat Bebek Bakım Kategorisi Global Pazarlama Direktörü Hayal Dilara Dinç ve ünlü senarist & oyuncu Gupse Özay’ın ev sahipliği yaptığı lansmanda Bebem Natural reklam filmini izlendi ve sanatçının en doğal annelik halleri öne çıktı.

Lansmanın ev sahiplerinden Hayat Türkiye Genel Müdürü Özgür Kölükfakı, Bebem Natural hakkında bilgileri paylaşarak, “Bildiğiniz gibi Hayat dünyanın 4. Büyük bebek bezi üreticisi, bebek bakım kategorisi bizim oldukça iddialı olduğumuz bir kategori. Dolayısıyla Molfix’ten sonra ikinci markamız Bebem Natural’i de Türkiye pazarı ile tanıştırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bebem Natural doğal içerikli ürünlere ekonomik fiyatlarla sahip olmak isteyen annelerin beklentisini karşılıyor” dedi.

Hayat Bebek Bakım Kategorisi Global Pazarlama Direktörü Hayal Dilara Dinç ise reklam filmiyle ilgili konuşarak, “Bebem Natural olarak tüm iletişim çalışmalarımızı markamızın doğal içerikleri üzerine kurguladık. Türkiye’de gerek doğallığı ve samimiyetiyle gerekse de yaptığı başarılı işlerle öne çıkan senarist ve oyuncusu sevgili Gupse Özay’la yaptığımız iş birliğinin bize başarı getireceğine inancımız tam. Önümüzdeki günlerde de bu değerli iş birliği özelinde farklı sürprizlerle tüketicilerin karşısına çıkacağımız için de çok heyecanlıyız” dedi.

Şubat Ayında Göze Çarpanlar
Dila Tarkan, Gupse Özay, Melodi Elbirliler, Hayal Dilara Dinç, Özgür Kölükfakı

Etkinlikte yer alan Gupse Özay ise Bebem Natural ile olan iş birliğinden ve reklam çekim sürecinden bahsetti. Üç gün süren çekimlerde anneliği her yönüyle ve en doğal şekliyle kameralara yansıttıklarından bahseden Özay, “Her anne ve babanın ebeveyn olduğu andan itibaren yaşadığı duygular biricik ve eşsiz. Zaman zaman ortak bir duyguda buluşuluyor. Bu da sanırım en temelinde bebeği için en iyisini yapmak. Beslenmesinden bebek bezine kadar tüm seçimler için geçerli. Bebek bezi alırken güvendiği markaları tercih eden, bebeğinin rahat olmasını önemseyen, hem performanstan hem de doğal içerikten ödün vermeyen annelerin tercih edeceği Bebem Natural’in reklam filminde yer almaktan mutluluk duyuyorum. Gerçekten kameralara anneliğin en doğal halini yansıtmak istedik, umarım siz de izlerken eğlenmiş ve bu doğallığı hissetmişsinizdir.”dedi. Lansmana katılan Dila Tarkan ve Melodi Elbirliler’le de sohbet eden Gupse Özay anneliğin hem eğlenceli hem de gerçek yanlarını sohbete dahil etti.

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları