preloader

Şubat Ayında Göze Çarpanlar

31.01.2020
Şubat Ayında Göze Çarpanlar

Yazı Boyutu:

aaa

Şubat ayında markaların öne çıkan yeniliklerini ilk siz görün.

Mustafa Erkayhan’dan E-Ticaret’e Başlamak İsteyenlere Bir Kitap

Şubat Ayında Göze Çarpanlar

E-Ticaret’in giderek önem kazandığı günümüzde, gelirlerini arttırmak isteyen girişimci adayları için hazırlanan bu e-ticaret rehberi, e-ticaret alanındaki başlangıç adımlarınızın en büyük destekçisi olacak.

Hangi ürün nereden alınır, nakliye süreci nasıl işler, nasıl satış yaparım, ürünlerimi nasıl pazarlayabilirim gibi görece daha ileri seviye sorunların çözümünün yanında; Pazar yerleri nelerdir, bu yerlerde dükkan açmak nedir, nasıl yapılır gibi soruların da en net cevaplarını bu kitapta bulacaksınız.

Hümanist Kitap Yayıncılık’tan çıkan ve Boyner, DEİK ve Aliexpress gibi firmaların üst düzey yöneticileri tarafından da önerilen bu kitaba N11, Amazon, Çiçeksepeti, Gittigidiyor, HepsiBurada ve Trendyol internet sitelerinden ulaşabilir ve tabii ki kitabevlerinin raflarında da bulabilirsiniz.

Stil + Sürdürülebilirlik

Levi’s®, İlkbahar/Yaz 2021 Sezonunda Sürdürülebilirlik Olanaklarını Genişletmeye Devam Ediyor

Hepimizin bildiği gibi, iklim değişikliği çok kritik bir aşamaya ulaştı. Ancak vaziyet kötü görünse de gezegenimize sahip çıkma yolunda büyük bir etki yaratmak için hala zamanımız var. Bundan dolayı Levi’s®, sürdürülebilir üretim teknikleri ve iş uygulamalarıyla çevrenin sağlığını korumaya her zamankinden daha kararlı ve sürdürülebilirlik alanındaki girişimlerini İlkbahar/Yaz 2021 sezonunda da ürünlerinin çoğuna entegre etmeye devam edecek.

Godiva, Aşkı Sanatla Kutluyor

Ünlü sanatçı Ahmet Güneştekin’in Sevgililer Günü kapsamında GODIVA’ya özel olarak hazırladığı eser, çikolata tutkunlarına aşk dolu, rengarenk bir deneyim vadediyor.

95’inci yılını kutlayan dünyanın önde gelen premium çikolata markası GODIVA, Sevgililer Günü’nü ünlü sanatçı Ahmet Güneştekin’in tasarladığı çok özel bir eserle kutluyor. Güneştekin’in aşkın evrenselliğini özgün dokunuşlarıyla yorumladığı çalışması GODIVA Zorlu Center AVM mağazasında sergileniyor. Eser aynı zamanda ziyaretçilere, tasarımın ortasına yerleştirilmiş aynada sevdikleri kişiyle birlikte fotoğraflarını çekip aşklarını sanatsal bir yansımayla ebedileştirme imkânı veriyor. Şubat ayı boyunca sergilenecek olan eser, sevgilerini ebedi kılmak isteyen çikolata tutkunlarını GODIVA Zorlu Center AVM’ye davet ediyor.

Bottega Veneta Salon 01 Kampanyasını Tanıttı

Dünyaca ünlü İtalyan moda markası Bottega Veneta, Salon 01 kampanyasını tanıttı. Ünlü fotoğrafçı Tyrone Lebon’un imzasını taşıyan kampanyada İngiliz oyuncu, şarkıcı, besteci ve oyun yazarı Sheila Atim, ünlü Alman Alman kavramsal sanatçı Rosemarie Trockel, modeller Nora Svenson, Ottawa Kwami, Emil Schueler ve Andrea Risso yer alıyor.

Bottega Veneta Salon 01 koleksiyonu, Bottega Veneta İstinyepark butiğinde, Bottega Veneta Zorlu Center shop in shop’unda, BEYMEN’lerde ve www.beymen.com adresinde satışa sunuluyor.

Pomellato Kintsugi

Şubat Ayında Göze Çarpanlar

Milanolu mücevher markası Pomellato, hasarlı değerli taşları geri dönüştürmek için geleneksel bir Japon onarım tekniğine yüzünü dönerek son derece orijinal bir kapsül koleksiyon sunuyor.

Pomellato’nun lüks geri dönüşüme yaklaşımında, İtalyan evinin üstün mücevher yapım becerileri, eski Japon sanatı kintsugi ile buluşuyor. Mükemmel kusurlunun güzelliğini yansıtan Pomellato Kintsugi Koleksiyonu'nda yer alan her bir mücevher, kırılmış jet ve kogolong parçalarına sevgiyle yeni bir hayat katan Tokyolu bir kadın kintsugi sanatçısı ile işbirliğinin meyvesi.

Alexander Mcqueen Story Ailesinin Yeni Üyesi: Short Story Bag

Şubat Ayında Göze Çarpanlar

Ünlü moda markası Alexander McQueen, ikonik Story ailesinin en yeni üyesi Short Bag’i tanıttı. Alexander McQueen İlkbahar/Yaz 2021 Koleksiyonu’nda yer alan Short Story Bag, uzun kardeşi Tall Story’den ilhamla tasarlandı.

Short Story Bag, heykelsi formu ve markanın mücevherlerinden ilham alan modern metal kulpları ile göz kamaştırıyor. Çantanın doğal kıvrımlı kulpları elde rahatça taşınmasını sağlarken, çıkarılabilir özel tasarım deri askısı omuzda taşıma seçeneği sunuyor. Telefon ya da kredi kartlarına kolay ulaşım sağlayan fermuarlı fonksiyonel ön cebi, mühür detaylı etiket ile zenginleşiyor. Alexander McQueen Short Story, siyah, kahverengi, bej, pembe ve sarı tonlarının yanı sıra kanvas seçeneği ile ilk andan itibaren tüm bakışları üzerine topluyor.

Göz alıcı farklı modelleriyle gündüzden geceye kullanım alternatifi sunan Alexander McQueen Story ailesi, BEYMEN’lerde ve www.beymen.com adresinde exclusive olarak moda tutkunlarıyla buluşuyor.

Etro İlkbahar Yaz 2021 Reklam Kampanyasını Tanıttı

Şubat Ayında Göze Çarpanlar

Dünyaca ünlü İtalyan markası ETRO, İlkbahar Yaz 2021 sezonu için hazırlanan yeni reklam kampanyasını tanıttı.

Ünlü fotoğrafçı David Sims tarafından çekilen kampanyada, ünlü modeller Anna Ewers, Parker Van Noord, Alessio Pozzi ve Grace Musase’nin gözlerindeki ışıltı ve rüzgârda uçuşan saçları ETRO 2021 İlkbahar Yaz Koleksiyonu geneline yayılan neşe ve canlılığı simgeliyor. Koleksiyonun tamamına yansıyan bu coşku, kendimizi olduğumuz gibi tanımlamaya göz kırpıyor. Bandiere da Parata, I fiori del Cielo veya L'Albero delle Meraviglie gibi yaratıcı isimlerin arşivlerindeki baskılar ve aksesuarlar eşliğindeki görüntüler, kaygısız bir on yıla açık bir saygı duruşu niteliği taşıyor.