preloader

Şubat Ayında Göze Çarpanlar

16.01.2023
Şubat Ayında Göze Çarpanlar

Yazı Boyutu:

Şubat ayında şehirde öne çıkan etkinlikleri, haberleri ve göze çarpan yenilikleri ilk siz görün.

Roxy %100 Müzik Günleri, “22.si ‘”Yola Çıkma Vakti!” Sloganıyla Yeniden Başlıyor

Şubat Ayında Göze Çarpanlar

İlki 1996 yılında yapılan ve 20.sinden sonra verilen altı yıl araya rağmen geçen yıl 140’ı İstanbul, 200’ü Anadolu kentleri olmak üzere 340 grup başvurusu alarak rekor kıran Roxy %100 Müzik Günleri’nin 22.si “Yola çıkma vakti!” sloganıyla yeniden başlıyor.

1 Şubat akşamı yolculuğa başlatılan 22. Roxy %100 Müzik Günleri’ne katılmak isteyen ve özgün bestesi olan müzisyenler, başvurularını MP3 formatında 17 Nisan 2023 tarihine kadar www.roxymuzikgunleri.com.tr sitesi üzerinden yapacaklar. Finallere katılmaya hak kazanan grup/sanatçıların, 12 Mayıs’ta açıklanacağı yarışmada, finalist gruplar 23-24-25 Mayıs tarihlerinde Roxy Club’da canlı performanslarını, seyirci ve jüri karşısında sahneleyecekler. Finallerin Roxy Müzik Günleri Instagram hesabından canlı yayınlanacağı performanslar sonunda, dereceye giren gruplar 26 Mayıs gecesi yapılacak ödül töreni-partide ödüllerini alacaklar.

Başvuru koşulları ve başvuru formu: roxymuzikgunleri.com.tr

Louis Vuitton İlk Bebek Koleksiyonunu Sunuyor

Şubat Ayında Göze Çarpanlar

Louis Vuitton yeni doğanlara adanmış ilk koleksiyonunu Mart 2023’te görücüye çıkarıyor. Hayat boyu hatıra olabilecek ilk oyuncaklardan, özenle seçilmiş gündelik parçalara ve özel günler için tasarlanmış stillerden oluşan koleksiyonda, 12 aya kadar olan giysiler arasında tulumlar, uyumlu takımlar, pijamalar, bir elbise ve ceplerinde Monogram çiçekler ile içinde Meli-Melo motifi bulunan çift yüzlü kapüşonlu bir ceket bulunuyor.

OGGUSTO
OGGUSTO
editörün tüm yazıları