preloader

Sevdiklerinizi Mutlu Etmenin Yolları

22.05.2020
Sevdiklerinizi Mutlu Etmenin Yolları

Yazı Boyutu:

Sevdiklerinizi mutlu edebilmenin en güzel yollarını sizler için listeledik.

Konu sevdiklerimizi mutlu etmek ise zaman kavramı ortadan kalkıyor. Belki de onları güldürmenin en özel yanı hiç beklemediği bir anda karşısına bir sürprizle çıkmak. Her ne alırsanız alın içinizden geldiği için bunu yapıyorsanız, siz de bu mutluluğu sevdiğiniz kişiyle paylaşıyorsunuz. Alışılmış bir hediye de olsa, onu düşündüğünüzü belli etmek ve önemsediğinizi göstermek, sevdiklerimiz için tarifsiz bir duygu. Üstelik bazı sürprizler var ki klasik olmasına rağmen her daim mutluluğu yakalatıyor. İşte biz de sevdiğiniz kişileri gülümsetmenizi ve bu mutluluğu paylaşmanızı sağlayabilmek için vazgeçilmez seçenekleri sizin için bir araya getirdik. Onları mutlu etmenin en güzel yollarını keşfedin.

Sevdiklerinize Hediye Alın

Sevdiklerinizi Mutlu Etmenin Yolları

Sevdiklerinize kendilerini özel hissettirmenin ve onları mutlu etmenin en güzel yollarından biri hediye almak. Sevginizi içten öpücükler ve sımsıkı kucaklamalarla gösteremiyorsanız, sevdiklerinizin, görünce içini ısıtacak bir hediye ile onları mutlu edebilirsiniz.

Çikolatayla Onları Sevindirin

Sevdiklerinizi Mutlu Etmenin Yolları

Çikolata yiyip de gülümsemeyen bir yüz görülmüş mü hiç? The Marmara Grubu bünyesindeki The Marmara Chocolate; 35 yıllık tecrübesi ve %100 el yapımıyla, lezzetleri birer sanat eserine dönüştürmeye devam ediyor. Özenle seçilmiş ham maddelerle yapılan çikolataları, yaratıcı reçeteleri ve klasik tatlarıyla, lezzet dünyasının kapılarını açıyor.

Sevdiklerinizi Mutlu Etmenin Yolları

Yıllardır kalitesinden şaşmayan The Marmara Chocolate’ın sırrı, tamamen özgün tarifler üretip gelenekselliği ve yaratıcılığı çikolatalarla buluşturması. Tabii lezzet kadar görünüm de oldukça önemli. Bunun için The Marmara Chocolate, çikolata tutkunlarına birbirinden çeşitli, klasik ve yaratıcı tatların yanında, daha önce denenmemiş lezzetler ve futuristik çikolata tasarımları da sunmakta.

Sevdiklerinizi Mutlu Etmenin Yolları

Tecrübeli şeflerinin seçtikleri taze ve özel malzemelerle yapılan truffle, madlen, ruby, pralin, lokum çeşitleri çikolata sevenlerle kavuşturuluyor. Üstelik yeni açılan web sitesi ile sanatın ve yaratıcılığın lezzetle buluştuğu The Marmara Chocolate’ın en özel çikolataları artık evlerinizde! The Marmara Chocolate’ın sitesinden vereceğiniz siparişlerle birbirinden lezzetli The Marmara çikolataları her anınızı ve en özel günlerinizi tatlandırmak için sizlerle. Ayrıca web’e özel %15 indirim, sevdiklerinizi, mutluluk veren bu lezzetle buluşturmak için mükemmel bir fırsat.

Güzel Bir Kahvaltı Sofrası Hazırlayın

Sevdiklerinizi Mutlu Etmenin Yolları

Güzel bir kahvaltıyla başlayan bir günün keyifli geçmeme ihtimali var mı? Telaşsız, hiçbir yere yetişme acelenizin olmadığı bugünlerde uzun, keyifli ve lezzetli bir kahvaltı sizi bekliyor. Bütün telaşınızı erken kalkıp donatacağınız bu kahvaltı sofrasına ayırabilirsiniz.

{773043}

Sağlıklı Tatlılar Yapın

Sevdiklerinizi Mutlu Etmenin Yolları

Uzun süredir evde vakit geçirmek zorunda olunan ve fiziksel aktivitenin kısıtlandığı bu dönemde tüketilen besinlere ekstra özen göstermek gerekiyor. Tabii bu keyfimizden ödün verip tatlısız kalacağız anlamına gelmiyor. Birbirinden lezzetli sağlıklı ve şekersiz tatlı tarifleri denemenin tam zamanı. Yaz sıcaklarının da başladığı bu günlerde, içinizi serinletip tadından da hiçbir şey eksiltmeyen lezzetleri afiyetle yiyebilirsiniz.

Sevginizle Kucaklayın

Sevdiklerinizi Mutlu Etmenin Yolları

Paylaştıkça çoğalan sevgi için belli bir zamana bağlı kalmayıp, sevdiklerimize anlık mutluluklar yaşatmak tarifsiz bir his. Bunun için sevginizi daha fazla dile getireceğiniz minik jestler yapmayı ihmal etmeyin. Onlara karşı beslediğiniz duyguları içinizden geldiği gibi paylaşın.

Tebrik Kartı Gönderin

Sevdiklerinizi Mutlu Etmenin Yolları

Madem siz gidemiyorsunuz, sizden bir kart gitsin! Pandemi sürecinden dolayı sürekli bir araya gelinemese de sevdiklerinizi nostaljik bir şekilde şımartmak isterseniz tebrik kartı gönderebilirsiniz. Unutmayın, sevginizi göstermenin pek çok yolu vardır; aynı mesajı bile iletseniz, bunu farklı yollara başvurarak çeşitlendirmek sevdiklerinizi yalnızca mutlu etmekle kalmaz, aynı zamanda özel ve değerli hissettirir. Sonuç olarak sevdikleriniz için bunun anlamı kartta yazanlardan çok daha fazlası olacaktır. Hatta bunun için kart olarak birlikte çekilmiş bir fotoğrafınızı bile kullanabilirsiniz.

{772959}

Birlikte Eğlenebileceğiniz Aktiviteler Yapın

Sevdiklerinizi Mutlu Etmenin Yolları

İçinde bulunduğumuz dönemde öğrendiğimiz bir diğer şey de teknolojinin insanlara ne kadar büyük nimetler sunduğu. Sanat ve etkinlik konusunda yokluğa mahal vermeyen dijital etkinlikler, dünyanın en büyük ve en güzel müzelerinin sunduğu sanal turlar ve dijital kutu oyunları, birlikte veya ayrı olmanız fark etmeksizin sevdiklerinizle eğlenceli zaman geçirmenizi sağlayacaktır.

Bu içerik The Marmara Chocolate sponsorluğunda hazırlanmıştır.

OGGUSTO
OGGUSTO
editörün tüm yazıları