preloader

Louis Vuitton ve UNICEF İş Birliği ile Depremden Etkilenen Çocuklara ve Ailelere Destek

18.07.2023
Louis Vuitton ve UNICEF İş Birliği ile Depremden Etkilenen Çocuklara ve Ailelere Destek

Yazı Boyutu:

Louis Vuitton, Türkiye ve Suriye’deki depremlerden etkilenen çocuklara ve ailelere destek sağlamak amacıyla UNICEF ile “Louis Vuitton for UNICEF” iş birliği projesini başlatıyor.

Louis Vuitton, “Louis Vuitton for UNICEF” iş birliği kapsamında Türkiye ve Suriye’de meydana gelen şiddetli depremlerden etkilenen çocuklara ve ailelere destek sağlıyor. Gerçekleşen yıkıcı depremler sonucunda ortaya çıkan durumdan büyük bir üzüntü duyan Louis Vuitton, milyonlarca çocuğun ve ailenin büyük bir tehlike altında olduğunu göz önünde bulundurarak UNICEF’in Türkiye ve Suriye’deki acil yardım çalışmalarına katkıda bulunuyor.

“Louis Vuitton for UNICEF” projesi aracılığıyla, temiz suya erişim, sağlık hizmetleri, eğitim desteği, çocukların korunma ve psikolojik yardım gibi konularda UNICEF’in sahadaki çalışmalarına destek sağlanacak. Mevcut fonlar öncelikli olarak doğal afet bölgelerine yönlendirilirken, doğrudan UNICEF’e yapılacak bağışlar da depremden etkilenen çocuklara ve ailelere yardım için kullanılacak.

Louis Vuitton, UNICEF’i desteklemeye yönelik çağrıda bulunuyor ve herkesi yardıma katkıda bulunmaya davet ediyor. Siz de bu link üzerinden bağış yaparak depremden etkilenen çocuklara ve ailelere yardımcı olabilirsiniz.

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları