preloader

Flying Tiger Copenhagen’ın Renkli Dünyası Türkiye'ye Geliyor

06.03.2024
Flying Tiger Copenhagen’ın Renkli Dünyası Türkiye'ye Geliyor

Yazı Boyutu:

Flying Tiger Copenhagen’ın renkli alışveriş deneyimi Karaca Grup ile Türkiye’ye geliyor! Flying Tiger Copenhagen mağazaları ne zaman, nerede açılacak? Detayları öğrenin…

Karaca Grup ve Flying Tiger Copenhagen, perakende sektöründeki birikimlerini paylaşarak, tüketicileri heyecanlandıracak bir anlaşmaya imza attı. Tüm dünyada çok sevilen Danimarka merkezli perakende markası Flying Tiger Copenhagen, Karaca Grup ile Türkiye’deki tüketicilerle buluşuyor.

Flying Tiger Copenhagen Nedir?

Flying Tiger Copenhagen’ın Renkli Dünyası Türkiye'ye Geliyor
Londra, Spitalfields

Flying Tiger Copenhagen, dünya çapında 36 ülkede faaliyet gösteren ve ev dekorasyonundan oyuncaklara, kırtasiye ürünlerinden mutfak gereçlerine kadar sıra dışı tasarımları uygun fiyatlarla buluşturan bir marka. İlginç, renkli ve pratik ürünlerle alışveriş deneyimini ve günlük yaşamı daha eğlenceli ve renkli hale getirmeyi amaçlayan Flying Tiger Copenhagen, Türkiye’de 16 sezonu ve 4 binden fazla ürün çeşidiyle tüm dünyadaki mağazalarıyla aynı anda Türkiye’deki sevenleriyle buluşuyor.

Flying Tiger Copenhagen Ne Zaman Açılıyor?

Temel felsefesi insanları gülümsetmek için basit ama eşsiz ürünler sunmak olan Danimarka merkezli perakende markası Flying Tiger Copenhagen, Karaca Grup ile 2024’ün Ekim ayında İstanbul’da açılıyor.

Nerede Açılıyor?

İlk mağazamızı Ekim 2024 de açacağız iki ay içerisinde İstanbul Ankara ve İzmir’de olmak üzere mağaza sayısı 10’a çıkacak. Türkiye’de 5 yıl içinde bütün büyük şehirlerde olacak şekilde 100’den fazla mağaza açılması ve 800’den fazla kişiye istihdam sağlanması hedefleniyor. İlk mağazayla birlikte online satış sitesi de faaliyete geçmiş olacak.

Fiyat Politikası Nasıl Olacak?

Flying Tiger Copenhagen’ın hedefi ulaşılabilir olmak…

Flying Tiger Copenhagen’ın Renkli Dünyası Türkiye'ye Geliyor

Gerçekleşen imza töreninde tüm dünyada herkesin severek gezdiği, neşeli ve ilgi çekici atmosfere sahip mağazalarıyla keyifli bir alışveriş deneyimi sunan Flying Tiger Copenhagen’ı Türkiye’ye getirmekten büyük heyecan duyduklarını belirten Karaca Grup İcra Kurulu Üyesi Sami Hotak; “Karaca Grup olarak, dünyadaki yenilikleri, trendleri, insanların değişen beklenti ve ihtiyaçlarını çok yakından takip ediyoruz. Yenilikçi yaklaşıma sahip olmayı sadece ürünler üzerinden düşünmüyor, aynı zamanda tüketicilerimize ve sektörümüze değer katan deneyimler sunmaya, ilkleri gerçekleştirmeye odaklanıyoruz. Bu yıl da Flying Tiger Copenhagen’ı Türkiye’ye getirerek; çok renkli, çok keyifli ve yüzlerde gülümseme yaratacak bir ilki gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Ayrıca tüm perakende sektörüne de bir dinamizm katacağına inanıyoruz” dedi.

Flying Tiger Copenhagen Satıştan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Jens Aarup Mikkelsen imza töreninde yaptığı konuşmada; “Flying Tiger Kopenhag’da misyonumuz olağanüstü ürünler tasarlayarak, insanları birbirine yakınlaştırmak ve günlük yaşamı veya sıradan olanı sıra dışı hale getirmek. Şunun farkındayız ki gerçek değer sahip olduğumuz ürünlerde değil, keyifle yaşadığımız anlar ve ürünlerimizin paylaşıma ve mutluluğa katkıda bulunduğu anlar. Bu bağlamda, Karaca Grubu ile güçlerimizi birleştirmekten mutluluk duyuyoruz, Karaca Grup benzersiz marka deneyimlerini işinin merkezine yerleştirdi.” dedi.

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları