preloader

Zamanın Kapıları Dizisi Hakkında Bilmeniz Gerekenler

28.05.2024
Zamanın Kapıları Dizisi Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Yazı Boyutu:

Yönetmen koltuğunda Yunus Ozan Korkut’un oturduğu ve senaryosunu Büşra Cebe’nin kaleme aldığı yeni TOD ORIGINALS dizisi “Zamanın Kapıları” hakkında bilmeniz gerekenleri keşfedin.

Medyapım’ın yapımcılığını üstlendiği, yönetmen koltuğunda Yunus Ozan Korkut’un oturduğu ve senaryosunu Büşra Cebe’nin kaleme aldığı yeni TOD ORIGINALS dizisi “Zamanın Kapıları”, etkileyici hikâyesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla izleyicilerin karşısına çıktı. Ayşe Övür’ün Zamanın Kapıları: İstanbul’un Öteki Yüzü” adlı kitabından uyarlanan dizinin tüm detaylarını ele aldık.

Güçlü Oyuncu Kadrosu

Dizinin oyuncu kadrosunda Türk televizyonunun sevilen isimleri yer alıyor. Başrollerde Birkan Sokullu ve Esra Bilgiç’in yanı sıra, Cem Bender, Erkan Can, İbrahim Selim, Alper Saldıran, Selen Uçer, Elçin Afacan, Naz Çağla Irmak, Engin Yüksel, Enes Külahçı ve Elçin Zehra İrem gibi başarılı oyuncular bulunuyor.

Zamanın Kapıları Dizisi Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Hikâye ve Konu

Ayşe Övür’ün Zamanın Kapıları: İstanbul’un Öteki Yüzü” adlı kitabından uyarlanan dizinin hikâyesi, tam bir bilgisayar dehası olan Sinan (Birkan Sokullu) ve Türkiye’nin en büyük iş insanlarından birinin kızı olan Nevra’nın (Esra Bilgiç) kesişen yolları etrafında şekilleniyor. Sinan, sahip olduğu olanaklara rağmen, insanlarla iletişim kurmaktan kaçınan asosyal bir yaşam sürerken, Nevra ile tanışmasıyla geçmişin kapıları aralanır. Bu karşılaşma, sırların ortaya döküldüğü ve Nevra’nın kendi gerçekliğiyle yüzleştiği bir süreç başlatır. İkili, köklerine doğru gerilim dolu bir yolculuğa çıkar ve bu yolculuk, tutkulu bir aşkı ve beraberinde birçok felaketi ve ölümü getirir.

Yapımcı ve Yaratıcıların Yorumları

beIN MEDIA GROUP & Digiturk Eğlence İçerik Grup Başkanı Esra Özaral Altop, yeni dizi hakkında şunları söyledi: “Türkiye ve MENA bölgesindeki TOD abonelerine sunulacak olan yeni dizimiz ‘Zamanın Kapıları’nın çekimlerinin başladığını duyurmaktan büyük heyecan duyuyoruz. ‘Zamanın Kapıları’ sadece sürükleyici bir hikâyeye sahip yıldız bir oyuncu kadrosunu sergilemekle kalmıyor, aynı zamanda TOD’un orijinal eğlence içeriği üretme konusundaki kararlılığını da gösteriyor. Yepyeni TOD ORIGINALS dizimiz vesilesiyle, orijinal içeriklerimiz konusundaki yatırımlarımıza bundan böyle kararlılıkla devam edeceğimizi paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.”

Zamanın Kapıları Dizisi Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Medyapım’ın kurucu ortağı ve dizinin yapımcısı Fatih Aksoy ise, “Geçen yılın en çok okunan kitaplarından birinin dizi uyarlaması bizi heyecanlandırıyor. Sektörde çok başarılı bir yönetmen tarafından ve çok güçlü bir oyuncu kadrosu ile çekilen dizimizin seyircinin çok seveceği bir iş olacağını umuyoruz” dedi.

İzleyicileri Neler Bekliyor?

Zamanın Kapıları Dizisi Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Zamanın Kapıları“, her bölümde izleyicilere yüksek merak unsuru ve gerilim dolu bir hikâye sunmayı vadediyor. Sürükleyici anlatımı ve güçlü karakterleri ile dizi, izleyicilere unutulmaz bir deneyim yaşatıyor.

Dizinin ilk iki bölüm 29 Mayıs’a kadar TOD’da erişim ücreti olmaksızın izlenebilecek.

*Bu içerik TOD ORIGINALS iş birliğinde hazırlanmıştır.

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları