preloader

Mean Girls TikTok'ta Yayınlandı

04.10.2023
Mean Girls TikTok'ta Yayınlandı

Yazı Boyutu:

2000’lerin çok sevilen filmi Mean Girls, 23 parçalık yayınlarla kısa bir süreliğine TikTok’ta paylaşıldı.

Lindsay Lohan, Rachel McAdams, Amanda Seyfried’ın başrollerinde olduğu Mean Girls yayınlanmasının üzerinden neredeyse 20 yıl geçmesinden sonra yeni bir mecrada yayında. Ama bu sefer oldukça sıra dışı bir hamla ile TikTok’ta paylaşıldı.

TikTok’ta açılan Mean Girls hesabı üzerinden toplamda 23 parça ile yayınlanan film milyonlarca kişi tarafından izlendi ve 2.5 milyona yakın beğeni aldı.

Filmde Cady karakterini canlandıran Lindsay Lohan’ın ikonik sahnesindeki 3 Ekim tarihinde yayınlanan film 4 Ekim’de yayından kaldırıldı.

Mean Girls Nesli

Adeta bir neslin çarşamba günlerini pembe günü yapmasına, 3 Ekim gününü özelleştirmesine, arkadaş ilişkilerine farklılık getiren Mean Girls, TikTok ile günümüzün gençlerine de ulaşmış oldu.

Mean Girls TikTok'ta Yayınlandı

Afrika’da büyüyen Cady Heron’un Amerika’ya döndüğünde kendini bulduğu lise ortamında verdiği mücadeleyi eğlenceli ve yer yer dramatik bir şekilde konu alan film hâlâ etkisini gösteren yapımlardan bir tanesi.

{17945}

TikTok’ta birçok filmin sahneleri telifsiz olarak yayınlanıyor. Ama Mean Girls’ü yayınlayan Paramount Pictures filmin yayın haklarının sahibi ve bir iddiaya göre bunu telif haklarına dikkat çekmek için yaptı. Filmi TikTok üzerinden resmi olarak yayınlayan Paramount’un başka filmler için de bunu yapıp yapmayacağı merak konusu.

Mean Girls Oyuncu Kadrosu

2004 yapımı Mean Girls’te hem başrol hem de yan rollerde oynayanlara baktığımızda birçok tanıdık isim görüyoruz. Lindsay Lohan, Rachel McAdams, Amanda Seyfried’ın yanı sıra filmde Tina Fey, Lizzy Caplan, Amy Poehler gibi isimler de rol almıştı.

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları