preloader

Netflix'in Temmuz Programı

20.06.2021
Netflix'in Temmuz Programı

Yazı Boyutu:

‘’Netflix’te Temmuz ayında yayına girecek dizi ve filmleri keşfedin!’’

Mortel-2. Sezon

Bedeniz Obe tarafından ele geçirilen Reda’yı arkadaşları Victor, Sofiane ve Luisa kurtarmaya çalışmalıdır. Aynı zamanda gün geçtikçe Tanrı’nın gücü artarken kehanette gerçekleşmeye devam etmektedir. Bu üç arkadaş dünyayı kötülüklerden koruyabilecek mi? Tüm merak edilenler Mortel’in 2. sezonunda yanıt bulacak.

Atypical- 4. Sezon – 9 Temmuz

Casey ve Sam’in yuvadan ayrılacak olması Gardner ailesinin karışmasına ve hayatlarının ilerleyen zamanları için önemli kararlar vermesine neden olacaktır.

Young Royals- 1 Temmuz

Hillerska yatılı okulana gelen Prens Wilhelm gerçek benliğini ve ne istediğini bulmaya çalışır. Kraliyetin verdiği sorumluluklardan uzak, çıkarsız sevgi ve özgürlüğün hayalini kurar. Ancak ani bir şekilde veliaht olması onu ikilimde bırakır. Prens Wilhelm aşkı mı yoksa sorumluluklarını mı tercih edecek, izleyip göreceğiz.

Never Have I Ever- 2. Sezon – 15 Temmuz

Devi’nin hayatındaki yenilikler onun cesur kararlar alamasına neden olacak. Yeni bir aşk, arkadaş ortamı ve annesiyle arasındaki gerilimlere 2. sezonda şahit edeceksiniz.

Resident Evil: Infinite Darkness – 8 Temmuz

Merakla beklenen animasyon Resident Evil: Infinite Darknessi 8 Temmuz’da bekleyenlerle buluşacak. Bolca aksiyon ve korku sahnelerinin yer aldığı dizide Leon Scott Kenney ve Clair Refield karakterleri tekrar bir araya gelecek.

My Unorthodox Life – 14 Temmuz

Netflix'in Temmuz Programı

14 Temmuz’da My Unorthodox Life dizisi içerik kütüphanesine eklenecek.

Sky Rojo: 2. Sezon – 23 Temmuz

Aksiyon türündeki bu dizi La Casa de Papel’in yaratıcılarının imzasını taşıyor. Yeni sezonda da aksiyon ve heyecan doruklarda olacak.

Outer Banks: 2. Sezon – 30 Temmuz

Yepyeni yaz maceralarıyla geri dönen dizinin ikinci sezonunda ekip bu sefer bambaşka bir sınavla karşı karşıya.

How to Sell Drugs Online (Fast) – 3. Sezon

Netflix'in Temmuz Programı

Ekip, farklılıklarını bir kenara bırakıp sağlık durumu kötüleşen Lenny’nin tedavisi için para bulmaya çalışır. Ancak yeni tehditler kapıdadır.

Sekizinci Gece -2 Temmuz

Uğursuz bir gücü dizginleyen mührün kırılmaması için sekiz günlük bir ölüm kalım savaşı verilir. Uyanması hâlinde bu varlık, eşiği aşıp dünyaya cehennem azabı yaşatacaktır.

Geçen Yaz – 9 Temmuz

Deniz, kumsal, arkadaşlar, aile ve asla unutulmayacak ilk aşklar. Her yaşta başka türlü geçer yaz. 90’larda ve yazlıkta ise bambaşka…

Korku Sokağı Üçlemesi

1. Kısım 19942 Temmuz

Bir dizi acımasız cinayetin ardından bir genç kız ve arkadaşları, kötü şöhretli kentlerini yıllardır pençesine almış olan uğursuz bir güce karşı savaşır.

2. Kısım 1978 -9 Temmuz

Lanetli Shadyside kasabasında bir katilin seri cinayetleri, Camp Nightwing’i dehşete düşürür ve eğlenceli bir yazı korkunç bir hayatta kalma mücadelesine çevirir.

3. Kısım 166616 Temmuz

Karanlık sırlar. Korkunç bir kötülük. Güçlü bir lanetin ardındaki gerçek ve bir kasabanın geleceğine dair cevaplar, 1666’nın acımasız dünyasında gizli.

Deep- 16 Temmuz

İnsomnia hastası dört tıp fakültesi öğrencisinin tuzağa düşürülerek katıldığı nörobilim deneyi kontrolden çıkar. Çok geç olmadan bir çıkış yolu bulmaları gerekir.

Sevgilimden Son Mektup – 23 Temmuz

1960’lardan kalma bir dizi aşk mektubu bulan bir gazeteci, bu gizli ilişkinin ardındaki gizemi çözmek için harekete geçer. Jojo Moyes’un kitabından uyarlandı.

Emekli Ajan – 30 Temmuz

Eski bir ajan, oğlunu korumak için Fransız Gizli Servisi ile yaptığı anlaşmanın üzerinden 25 yıl geçtikten sonra saklandığı yerden çıkmak zorunda kalır.

Küçük Bir Rica -1 Temmuz

Anna Kendrick ve Blake Lively’nin başrollerinde yer aldığı Küçük Bir Rica, aniden ortadan kaybolan arkadaşını bulmaya çalışan genç bir annenin hikâyesini anlatıyor.

Explained- 3. Sezon

Netflix'in Temmuz Programı

Ünlülerin anlatıcı olarak yer aldığı bu belgesel dizisinde monarşiden özür dilemeye, köpeklerden estetik ameliyatlara kadar çok çeşitli ve büyüleyici konuları keşfedin.

Elize Matsunaga: Gerçek Bir Suç Masalı – 8 Temmuz

Netflix'in Temmuz Programı

Zengin eşini vurup cesedi parçalayarak Brezilya’yı dehşete düşüren Elize Matsunaga ile yapılan ilk röportaja yer veren bu belgesel, olayı ayrıntılarıyla inceliyor.

The Movies That Made Us- 2. Sezon – 13 Temmuz

Netflix'in Temmuz Programı

Bir nesli tanımlayan gişe filmlerinin ardındaki gerçek öyküleri öğrenin. Oyuncular, yönetmenler ve sektörün içinden isimler, eğlenceli ve derin incelemeler sunuyor.

Audible: Engel Tanımayan Başarı – 1 Temmuz

Amaree Mckenstry-Hall ve Maryland Sağırlar Okulu’ndaki takım arkadaşları, futbolda başarılı olmaya çalışırken kişisel sorunlarla ve bir trajediyle uğraşır.

Trol Avcıları Titanlar Yükseliyor – 21 Temmuz

Trol Avcıları, 3 Altında ve Büyücüler’in kahramanları, Dünya’yı ele geçirip ilk hâline döndürmek isteyen karanlık bir düşmanla savaşmak için güçlerini birleştiriyor.

Annem Yaşasın

Netflix'in Temmuz Programı

Hasta annesini kurtarmak için umutsuzca çabalayan 11 yaşındaki Gunner, evden kaçar ve ölümü aldatma gücüne sahip olduğu söylenen efsanevi bir adamı aramaya başlar.

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları