preloader

Exxen'de İzlenmesi Gereken En İyi Diziler

14.12.2022
Exxen'de İzlenmesi Gereken En İyi Diziler

Yazı Boyutu:

Exxen’in hem en güncel hem de önümüzdeki dönem gelecek dizilerini sizler için listeledik. Maceradan komediye, bilim kurgudan gerilime en iyi Exxen dizilerine göz atın ve fragmanlarını izleyin!

Exxen, birbirinden farklı içerikleri ile dijital içerik platformları arasında güçlü konumunu koruyor. Siz de televizyon yerine dijital platformlardaki dizileri takip edenlerdenseniz, Exxen’de önerdiğimiz bu dizilerin fragman ve konularına göz atın.

Leyla ile Mecnun

Sekiz senelik aranın ardından Exxen’de sevenleriyle buluşan efsane dizi Leyla ile Mecnun, aynı kadroyla karşımızda. Kendi çölünde kaybolan Mecnun 8 yılın ardından mahalleye döner. Fakat mahalle artık eskisi gibi değildir. Sadece mahalle değildir değişen, evinde bile tanıdık yüzler yoktur artık ve eğer bir şeyler yapmazsa ellerinden gidecektir evleri de. Bu kez “Ben bu oyunu kurarım!” diye yolan çıkan Mecnun mahalleyi bir araya getirmek için elinden geleni yapar. Bilmediği bir şey vardır, bu mücadele onu Leyla ile ortak kaderinin ortasına bırakır.

Gibi

Son dönemin belki de en çok konuşulan dizisi ‘Gibi’yi izlemeyeniniz var mı? Feyyaz Yiğit ve Aziz Kedi’nin senaryosunu yazdığı bu komedi dizisinde, her bölüm başka bir olaya tanıklık ediyoruz. Yılmaz, İlkkan ve Ersoy… Sürekli olarak birbiriyle didişmekte olan üç arkadaş. En büyük özellikleri ise sıradan hayatlarını altüst edecek bir şeyler yapmayı her zaman becermek. Küçücük olayları inanılmaz bir ustalıkla büyütüyor, işleri saç baş yolduracak seviyeye getiriyorlar. Onlar her gün yaşadığımız talihsizliklerin, tuhaf olayların ve çaresizliklerin cisimleşmiş hali.

Sizi Dinliyorum

BKM Mutfak Güldür Güldür programından tanıdığımız Onur Buldu’nun farklı karakterlere hayat verdiği Sizi Dinliyorum’da her bölümde farklı çiftler ve birçok konuk oyuncu yer alıyor. Onur Buldu ve karakterleri, Sizi Dinliyorum’da eşsiz bir ilişki terapisi deneyimi sunuyor.

Sadece Arkadaşız

Hazar Ergüçlü ve Kubilay Aka’nın başrollerini paylaştığı bu dizide; aynı evi paylaşmaya karar veren Ece ve Umut’un hayatı; Umut’un halasından gelen sürpriz bir kararla altüst oluyor. Tüm mal varlığını elinden çıkarmaya karar veren hala, elinde kalan tek evi ilk önce kim evlenirse ona bırakacaktır. Umut ve Ece, evliliğe sıcak bakmasalar da evin sahibi olabilmek için her gün farklı biriyle randevuya çıkarak doğru eşi aramaya başlarlar. Ama aslında birbirlerinden hoşlandıklarını itiraf edemezler.

İlginç Bazı Olaylar

İbo, hayallerinin peşinden koşmayıp Bursa’da ailesinin yanında kalmaya devam etseydi nasıl bir hayatı olurdu? Nişanlısı tarafından terk edilen ve ailesiyle beraber yaşayan 37 yaşındaki İbo acaba ailesinin çizdiği yoldan mı gidecek, yoksa kendi yolunu mu çizecek?

Aşk Kumardır

Genellikle kentli ve orta sınıf bireylerin merkezde olduğu; zeki, sıradan, maço, nevrotik, kafası karışık, dominant, çapkın, duygusal, öngörülemez ve eğlenceli karakterlerin ilişkilerine, iletişimsizliklerine ve çatışmalarına tanık olun.

Vahşi Şeyler

Bir suça ortak oldular ve küllenen aşkları yeniden alevlendi. Peki şimdi ne yapacaklar? “Vahşi Şeyler” evliliğin anatomisini sorgularken hem aksiyon hem de komedi bir an olsun eksik olmuyor.

Olağan Şüpheliler

Üç kadın; Feyza, Zuhal ve Nehir, kocalarının ortak olduğu otelin kuruluş yıldönümünü kutlamak için kocalarına sürpriz yaparlar. Ancak bu sürpriz beklenmedik sonuçlar doğurur. Kendilerini birdenbire türlü aksiyonların ortasında bulan bu kadınların, erkeklerin dünyasına girişi oldukça olaylı olur.

Şeref Bey

Kadrosunda Haluk Bilginer, Songül Öden, Devrim Yakut, Şükran Ovalı, Ertan Saban gibi isimlerin yer aldığı dizide; romantik ve hassas olduğu kadar prensiplerine sıkı sıkıya bağlı ve son derece inatçı bir aşçı. Arnavutluk’tan Türkiye’ye göç eden ve en iyi aşçılar arasında gösterilen Şeref Bey bu kez yeni bir hayat için yola çıkıyor ama hiç beklemediği sürprizler ve kim bilir belki de yeni bir aşk onu bekliyor.

Ölüm Zamanı

Dört arkadaş birlikte kamp yapmak için yola çıkarlar. Yol boyunca, onları karavanlı birinin takip ettiğini fark edip huzursuz olurlar ama aldırmazlar; ta ki içlerinden biri sabah, üstü başı kan içinde uyanana dek… Komiser Cevat’ın işin içine girmesiyle, işler daha da karışık bir hal almaya başlar.

Simge Akzambak
Simge Akzambak Tüm Yazıları