preloader

Ünlü İsimler Hazal Kaya ve Lancôme Davetinde Buluştu

11.10.2022
Ünlü İsimler Hazal Kaya ve Lancôme Davetinde Buluştu

Yazı Boyutu:

Magazin ve sanat dünyasının tanınmış isimleri, güzellik devi Lancôme’un imza parfümlerinden La Vie Est Belle için Halas 71 isimli tarihi teknede buluştu. Lancôme’un ilk Türk lokal marka elçisi Hazal Kaya’nın ev sahipliği yaptığı parti, katılımcılara Boğaz’da unutulmaz anlar yaşattı. İstanbul’un en önemli lokasyonu olan Çırağan Sarayı’nı La Vie Est Belle’e boyayan Lancôme, Tarihi İstanbul boğazını da La Vie Est Belle ile bir araya getirerek eşsiz ışık ve su gösterileri ile izleyenleri büyüledi.

La Vie Est Belle Partisine Ortak Olun

Ünlü İsimler Hazal Kaya ve Lancôme Davetinde Buluştu
Ünlü İsimler Hazal Kaya ve Lancôme Davetinde Buluştu

Önde gelen lüks güzellik markalarından Lancôme, ilk Türk lokal marka elçisi Hazal Kaya ile birlikte ikonik parfümü La Vie Est Belle için büyük bir partiye ev sahipliği yaptı. Boğaz’ın prensesi olarak nitelenen, tarihi Halas 71 isimli tekneden gerçekleşen parti, katılımcıları eğlence dolu bir boğaz turuna çıkardı. Sedef Avcı, Aslı Kızmaz, Sitare Akbaş, Melike Şahin, Elçin Afacan gibi pek çok ünlü ismin katıldığı partide konuklar; eşsiz Boğaz manzarasında keyifli anlar yaşadı, Türkçe’de “hayat güzeldir” anlamına gelen, efsanevi La Vie Est Belle’i deneyimleme fırsatı buldu.

Ünlü İsimler Hazal Kaya ve Lancôme Davetinde Buluştu

Ev sahibi Hazal Kaya etkinlik hakkında konuştu:

Lancôme’un mutluluktan ilham alan parfümü La Vie Est Belle için unutulmaz bir gece yaşıyoruz. Tüm sevdiklerim ve Lancôme dostları ile bu gece beraber olmaktan çok mutluyum.

Ünlü İsimler Hazal Kaya ve Lancôme Davetinde Buluştu

L’Oréal Luxe Divizyonu Genel Müdürü Ufuk Batur, “Biz dünyayı harekete geçiren güzelliği yaratmak için çalışıyoruz. Kişilerin kendilerini iyi hissetmelerini sağlamak için varlığımızı sürdürüyoruz. 10 yıl önce bu felsefenin en mükemmel örneği olarak La Vie Est Belle parfümümüzü Lancôme severlerin beğenisine sunduk. La Vie Est Belle, yani Hayat Güzeldir, ismiyle bizlere her an yaşamanın gücünü hatırlatıyor. Kokusu ile bizleri mutluluk ve duygu dolu anılara götürüyor. Türkiye’de sevenlerimiz ile bambaşka bir bağ kurmak, markayı bizlerin dilinden anlatmak, daha kuvvetli ve samimi kılmak için de bir ilke imza attık. 2022 yılı itibariyle, Lancôme felsefesini sembolize eden bir marka elçimiz var artık, kendisi ilk Türk Lancôme marka elçisi olarak bizi hem Türkiye’de hem tüm dünyada temsil ediyor. Çok sevgili elçimiz ve dostumuz Hazal Kaya’ya bizimle olduğu ve bu felsefeyi kendi var oluş amacı ile birleştirip en iyi şekilde anlattığı için teşekkür etmek istiyorum. Biz bugüne çok önce hazırlanmaya başladık. Yaz aylarında Hazal ile Paris’e giderek markamızın Dünya Başkanı ile vakit geçirdik, Paris sokaklarında Hazal La Vie Est Belle’e kendi dokunuşunu kattı” dedi.

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları