preloader

Sanatın Birleştirici Gücü ile Art Dinner Etkinliğinde Bir Araya Geldik

03.07.2023
Sanatın Birleştirici Gücü ile Art Dinner Etkinliğinde Bir Araya Geldik

Yazı Boyutu:

Birdcage33’ün lezzetleri ve Tanqyourself’in eşsiz kokteylleri eşliğinde gerçekleştirdiğimiz Art Dinner etkinliğinde, sanatçı Mehmet Sinan Kuran’ın yeni eserinin bir parçası olduk.

OGGUSTO olarak, birlikte yaratmanın ve birlikte paylaşmanın önemini ve değerini biliyoruz. Bu kapsamda; birlikte ışıldadığımız insanların katılımlarıyla, Bodrum’un mükemmel doğası içinde keyifli bir Art Dinner etkinliği gerçekleştirdik.

Bodrum Yalıkavak’ın mükemmel manzarasını kuş bakışı gören Birdcage33’de gerçekleştirdiğimiz Art Dinner etkinliğimizde, sanatçı Mehmet Sinan Kuran ve birbirinden değerli isimler bize eşlik etti.

Birdcage33’ün deneyimli şefleri Sara Tabrizi ile Melisa Yördem’in ekibi tarafından hazırlanan lezzetleri tattığımız akşam yemeğinde, Tangyourself ise yaza uygun hazırladığı eşsiz kokteylleri ile geceye keyif kattı.

Akşam yemeğimiz ardından sanatçı Mehmet Sinan Kuran’ın adını verdiği yeni eserinin bir parçası olduk. Misafirlerle birlikte, duygularımızı yansıtan çizimleri sanatçının yeni eserine çizdik ve ortaya bir arada yaptığımız bir eser çıkardık. Sanatçı Mehmet Sinan Kuran’ın üzerinde çalışarak tamamlayacağı bu muhteşem sanat eseri ise Birdcage33’de sergilenmeye devam edecek.

Birlikte yaratıyoruz, birlikte paylaşıyoruz!

Bodrum’un eşsiz havasında lezzetli tatlar deneyip keyifli sohbetler ettiğimiz Art Dinner etkinliğimizde, birbirinden değerli isim bize eşlik etti.

Sinem Genç
Sinem Genç Tüm Yazıları