preloader

İlham Veren Kadınlar Four Seasons Hotel Bosphorus’ta Buluştu

03.03.2022
İlham Veren Kadınlar Four Seasons Hotel Bosphorus’ta Buluştu

Farklı alanlarda başarılı birçok güçlü kadın, Kadınlar Günü öncesinde Four Seasons Hotel Bosphorus’ta gerçekleştirdiğimiz davette buluştu.

Kadınların her alandaki başarılarını destekleyen ve inanan OGGUSTO olarak, ev sahibi Four Seasons Hotel Bosphorus’un Atik Paşa Lounge alanında Kadınlar Günü onuruna “4 Mevsim, 4 Kadın, 4 Hikaye” adlı bir davet gerçekleştirdik. Kurucumuz Özlem Güsar’ın moderatörlüğünü yaptığı etkinlikte, alanında başarılı 4 farklı güçlü kadın yer alarak başarı hikayelerini anlattı.

İlham Veren Kadınlar Four Seasons Hotel Bosphorus’ta Buluştu

Özlem Güsar

Etkinlikte moda tasarımcısı ve Kırmızı Çocuklar Derneği kurucusu Simay Bülbül, Teknolojide Kadın Derneği başkanı Zehra Öney, şef ve Lokanta Farina kurucusu Jale Balcı ve Four Seasons Hotel Bosphorus’un ilk kadın otel müdürü Serap Akkuş konuşmacı olarak yer alarak başarı hikayeleri, hayatlarındaki dönüm noktalarını, bugüne nasıl geldiklerini ve zorluklarla nasıl başa çıktıklarını dinleyicilerle paylaştı.

Simay Bülbül

Zehra Öney

Jale Balcı

Serap Akkuş

Ana teması “İlham Veren Kadınlar” olan etkinliğimize kadınların gücüne inanan birçok değerli katılımcı konuk oldu. İlham dolu bir sohbetin gerçekleştiği etkinliğimize Başak Kural, Çiğdem Ayözger, Dilara Koçak, Duygu İçil, Ebru Tansever, Elif Edes Tapan, Füsun Kuran, Gizem Hatipoğlu, İpek Develi, Narod Çetinkaya, Neslihan Işık, Renee Saban, Sanem İçil, Sedefhan Oğuz, Serli Keçoğlu, Siren Ertan ve Zeynep Üstünel gibi birçok önemli isim katılarak, kadınların başarı hikayelerine tanık oldu.

Çiğdem Ayözger ve Başak Kural

Dilara Koçak

Ebru Tansever

Füsun Kuran

Gizem Hatipoğlu

İpek Develi

Narod Çetinkaya

Neslihan Işık ve Elif Edes Tapan

Özlem Güsar, Renee Saban ve Dilara Koçak

Sedefhan Oğuz

Serli Keçoğlu

Zeynep Üstünel

Hande Göksan, Jale Balcı, Serap Akkuş ve Sibel Benli

İlham Veren Kadınlar Four Seasons Hotel Bosphorus’ta Buluştu