preloader

"HAN ART Community" Powered By OGGUSTO ile Art Show Turu

21.02.2024
"HAN ART Community" Powered By OGGUSTO ile Art Show Turu

Yazı Boyutu:

HAN Spaces ve OGGUSTO’nun iş birliğiyle düzenlenen “HAN ART Community” powered by OGGUSTO ile Art Show: Galeriler Buluşması etkinliğini keşfettik.

HAN Spaces ve OGGUSTO’nun iş birliğiyle düzenlenen “HAN ART Community” powered by OGGUSTO ile sanatseverler bu kez “Art Show: Galeriler Buluşması” etkinliğinde bir araya geldi. Misafirler, 21-25 Şubat 2024 tarihleri arasında The Ritz-Carlton Residences’ta gerçekleşecek “Art Show: Galeriler Buluşması” etkinliğinde sanatın çeşitli formlarını inceleyerek benzersiz bir sanat deneyimi yaşadı.

Misafirler, Türkiye sanat piyasası için yeni bir oluşum olan Art Show: Galeriler Buluşması’nda; başta Ambidexter, Anna Laudel, Art On İstanbul, artSümer, Bosfor, BüroSARIGEDİK, C.A.M Galeri, Ferda Art Platform, Galeri 77, Galeri Nev İstanbul, GALERIST, KAIROS, Martch Art Project, MERKUR, Öktem Aykut, PG Art Gallery, PİLEVNELİ Galeri, Pilot, Pi Artworks, PILEVNELI, Rıdvan Kuday Gallery, Sanatorium, THE PILL, Versus Art Project, x-ist olmak üzere toplam 24 galeriyi ziyaret etti.

{232905}

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları