Dijital Etkinlik Rehberi

Dijital Etkinlik Rehberi

Dijital platformlar üzerinden gerçekleşen konserler, fitness ve meditasyon dersleri gibi etkinlikleri bir araya getirdik. Dijital etkinlik programlarını, rehberimizden keşfedin.

Evlerimize bolca vakit geçirdiğimiz şu günlerde tüm alışkanlıklarımızı değiştiren zorunluluklarla baş etmeye çalışıyoruz. Sağlığımız yerindeyse ve evdeki düzenimizde bir sıkıntı yoksa özgürce yapamadığımız her şey içimizi daraltıyor. Biletini haftalar önce aldığınız ama iptal olan konser, katılamadığınız yoga dersi, gezemediğiniz bir müze, gidip de dinleyemediğiniz söyleşi derken uzayıp giden bir liste... 

Bu karanlığın içerisinde ise içimizi aydınlatacak gelişmeler yaşanıyor birer birer. Kapılarını kapatmak zorunda kalan irili ufaklı mekanlar, sanat kuruluşları ve atölyeler ile farklı alanlardan sanatçı ve sporcular, tüm insanlığa moral olacak bir hediye gibi herkese açık dijital etkinlikler karşımıza çıkıyor. Ruhumuza ilaç gibi gelecek ve bizi kalben bir araya getirecek bu etkinlikleri sizin için bir araya getirdik.

Well Being ve Fitness Etkinlikleri

“DESIGN THE LIFE YOU LOVE” Workshop’u

Herkesin yeni “normal”den bahsettiği bu dönemde siz de hayatınızda bir değişiklik yapıp daha yaratıcı ve iyimser bir düşünce tarzına sahip olmak ister misiniz? Kulağa çok zormuş gibi gelse de ünlü tasarımcı Ayşe Birsel, bu yolda size rehberlik edecek ipuçlarını paylaşıyor! Ayşe Birsel’in 2015 yılında yayınladığı kitap ve ardından çok ilgi gören workshop’ları ile başlattığı bu yolculuk, içerisinde bulunduğumuz dönemde online devam ediyor. “Sevdiğin Hayatı Tasarla” isimli bu workshop ile hayatınıza bambaşka bir gözle bakmayı öğreneceksiniz. 29 Ocak 2021’de gerçekleşecek etkinliğe buradan kayıt yaptırabilirsiniz.

* Etkinlik İngilizce gerçekleştirilecektir.

Ayşe Tolga

Titreşimsel Şifa terapisti Ayşe Tolga, haftanın belli günlerinde enerjimizi korumak ve güçlendirmek için hem zihnimize hem de bedenimize şifa olacak meditasyon çalışmaları yaptırıyor. Böylece, titreşimsel olarak çok düşük boyutların içindeyken, var olan enerjiyi terk edip, daha yüksek bir frekansta kalmamızı amaçlıyor. Evlerinizde, belki de tek başınıza katıldığınız bu deneyim, canlı bağlantı yoluyla binlerce insanın dahil olduğu ve titreşimi çoğalttığı şifalı bir çalışmaya dönüşüyor. Bu eşsiz çalışmayı mutlaka deneyimlemelisiniz.

Ayşe Tolga’nın çalışmalarına siz de Instagram hesabı üzerinden katılabilirsiniz.

SWEATers

Kendini, “Birbirlerini harekete geçiren ve motive edenlerin buluşma noktası” olarak tanımlayan SWEATers, Bebek’teki mekanlarını geçici olarak kapatmak durumunda kalmış olsa da aynı motto’yu Instagram üzerinden yaşatmaya devam ediyor. Instagram’ın canlı yayın özelliğinden yararlanarak gün içerisinde pek çok atölye düzenleyen SWEATers, badem sütü yapmadan ses terapisine, fonksiyonel antrenmandan sirke yapımına birbirinden çok farklı alanları işliyor bu atölyelerde.

SWEATers’ın atölyelerden bir gün önce yayınladıkları programlarına ve canlı yayınlara buradan ulaşabilirsiniz.

Ertaç Kayaoğlu

Yıllarını spora vermiş deneyimli spor eğitmeni pilates ve fonksiyonel eğitim konusunda uzman bir sporcu olan Ertaç Kayaoğlu, sabahları sizin için hazırladığı programıyla evlerinize misafir oluyor. Bu süreci sizler ile birlikte sağlıklı ve aktif geçirmek isteyen Kayaoğlu, canlı yayınlarıyla herkesi “fonksiyonel antrenman” yapmaya davet ediyor.

Ertaç Kayaoğlu’nun antrenmanlarına Instagram hesabı üzerinden eşlik edebilirsiniz.

Zuhal Özyurt

2 seneyi aşkın süredir online Kundalini Yoga dersleri veren ve İtalya’dan Kanada’ya, Trabzon’dan Gaziantep’e pek çok ülke ve şehirden öğrencileriyle buluşan Zuhal Özyurt, içinde bulunduğumuz dönemi atlatana kadar derslerinin ücretsiz olacağını açıkladı. 17 Mart 2020 tarihi itibariyle bu uygulamaya başlayan Özyurt’un dersleri; bağışıklık sistemi güçlendirici, sindirim sistemi dengeleyici ve solunum yolları güçlendirici olan denge, meditasyon, nefes ve şifa meditasyonlarından oluşuyor.

Zuhal Özyurt’un online dersleri hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Kültür – Sanat Etkinlikleri

Dijital Sahne

Zorlu PSM prodüksiyonu ve Based İstanbul iş birliği ile Dijital Sahne serisi başlıyor! Seri, Türk tiyatro sahnesinin en cesur isimlerinden İbrahim Çiçek uyarlaması ve yönetmenliğinde, alışılagelmiş tiyatro dekorlarının dışında abstrakt bir bakış açısı ile skenograf Ceyda Balaban’ın hazırladığı sahne ve kostümlerle; sinematografik bir dilde video yönetmeni Gizem Kızıl tarafından dökümante ediliyor. William Shakespeare’e ait Hamlet ile 7 Ocak 2021’de başlayan Dijital Sahne, bundan sonraki her perşembe Zorlu PSM YouTube kanalı üzerinden ücretsiz izlenebilecek. 

National Theatre

İngiltere’de oynanan birçok başarılı tiyatro oyununa ev sahipliği yapan National Theatre, bu dönem boyunca kapılarını kapamış olsada tiyatroseverlerle dijital ortamda buluşuyor. Her Perşembe günü National Theatre’ın YouTube kanalından yayınlanacak olan tiyatro oyunlarını 7 gün boyunca izleyebilirsiniz.

National Theatre’ın YouTube kanalına buradan ulaşabilir ve daha fazla bilgi için internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Atölye Modern Çevrimiçi Kış Programı

Mario Levi ile Hikaye ve Roman Atölyesi

Edebiyatseverler, kendini hikaye ve roman yazma konusunda geliştirmek isteyenler bu atölyede buluşuyor! Sekiz hafta süren atölye programı, yazın çalışmalarını, edebi eserlerin ve onların yaratıcısı olan yazarların kendilerine özgü dillerini, edebiyat akımlarını, farklı edebi türlerden ilham almanın sağlayabileceği olanakları değerlendirmeyi ve katılımcıların yazmakta oldukları ya da yazmayı tasarladıkları çalışmaları işliyor.

Tarih: 3, 20, 27 Ocak, 3, 10, 17, 24 Şubat, 3 Mart 2021 Çarşamba günleri

Saat: 19:30- 21:30

Daha detaylı bilgi için

Sanat Tarihi Seminerleri

Modern Sanatın Arkeolojisi

Modern Sanat Arkeolojisi dersinde, sanat kavramı üzerinde yoğunlaşıp, geçmişten günümüze tarihsel bir perspektifle sanatın ne olduğunu ve bugüne kadar nasıl dönüştüğünü sorgulayanıyor. Bunların yanında kullandığımız terimlerin kökenini, Antik Yunan’dan günümüze kadar gelen modern sanatın biçimlerine ve sanat üzerindeki değişimlerine ışık tutuyor. Dr. Öğr. Üyesi Fırat Arapoğlu ile sanat kavramı hakkında kendini geliştirmek isteyen sanatseverler için unutulmaz bir deneyim olacak.

Tarih: 19, 26 Ocak, 2 Şubat 2021

Saat: 19:30- 21:30

Daha detaylı bilgi için

Modern ve Çağdaş Sanatta Gündelik ve Sıradan Olanın Hikâyesi

Sanatçılar ne zaman sanat çalışmalarında gündelik yaşamdan kesitler sunmaya başladı? Gündelik yaşamın, hatta sıradan olanın sanata konu olması sanatın üretimine ve algılanmasına nasıl etki etti sorularına cevap arayanlar bu derste buluşuyor! Sanatı etkileyen “gündelik yaşam” faktörünün 20. Yüzyıl sanatının tarihsel olarak nasıl değiştiğine Dr. Öğr. Üyesi Fırat Arapoğlu ile tanıklık edecek.

Tarih: 21, 28 Ocak, 4 Şubat 2021

Saat: 19:30- 21:30

Daha detaylı bilgi için

Haluk Bilginer “Şekspir Müzikali”

Oyuncu ve Tiyatro yönetmeni Haluk Bilginer'in sahnelediği “Şekspir Müzikali” oyununu YouTube üzerinden ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Shakespeare’in sonelerinden ve oyunlarından bölümlerle oluşturulan ''Şekspir Müzikali’’, doğumundan itibaren bir erkeğin geçirdiği yedi ayrı bölümü anlatıyor.

“Şekspir Müzikali” oyununu buradan izleyebilirsiniz.

Hampstead Theatre 

Hampstead Theatre, bulunduğumuz bu dönem boyunca kapılarını kapamış olsada, tiyatroseverleri bu seferde dijital platformda buluşturuyor. Hampstead Theatre ve The Guardian’ın işbirliğiyle yayınlanacak olan 3 büyük prodüksiyonu ücretsiz olarak üç hafta içerisinde izliyebilirsiniz. Daha fazla gösterim için de takipte kalın.

Hampstead Theatre’ın gösterimleri hakkında bilgilere Instagram hesabı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yekta Kopan

Kıymetli bir yazar, kültür-sanat programları yapımcı ve sunucusu ve harika bir seslendirme sanatçısı olan Yekta Kopan huzur veren sesiyle kendi evinden gerçekleştirdiği canlı yayınlarda “hayat devam ediyor ve ben sizin yanınızdayım” der gibi kendi kitaplarından hikayeler okuyor. İlk okumasını 16 Mart akşamı yapan Kopan yeni okumalar ile hayatımıza dokunmaya devam edecek. 

Yekta Kopan’ın hikayelerini Instagram hesabı üzerinden dinleyebilirsiniz.

Patrick Stewart ile Shakespeare

Star Trek yıldızı, ünlü oyuncu Patrick Stewart evde geçirdiğimiz bu dönem boyunca Instagram hesabı üzerinden her gün bir Shakespeare sonası okuyacağını açıkladı. Zamandan bol bir şeyimizin olmadığı bu dönemi edebiyatla doldurma fırsatına ne dersiniz?

Patrick Stewart’ın Instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Yeme – İçme Etkinlikleri

Baharatın Yolculuğu

Baharatların peşinde büyülü bir yolculuğa çıkmaya hazır mısınız? Sunucu ve köşe yazarı Ebru Erke; baharatın kökeni, üretimi, yetiştirilmesi ve kültürüne dair bilinmesi gereken her şeyi öğrenmek için dünyanın dört bir yanını dolaşıyor. Zanzibar’ın Baharat Bahçeleri’nden Marakeş’in Baharat Harmanları’na… Sri Lanka’daki Tarçın Akademisi’nden Doha’nın Baharat Kraliçesi’ne...Dünyanın dört bir tarafındaki mistik baharat hikayelerini Ebru Erke’nin sunumuyla keşfedin. 10 bölümden oluşan “Baharatın Yolculuğu” serisi, size başka dünyaların kapılarını aralayacak. Beinconnect’de yayınlanan seriyi, ilk bir ay ücretsiz üyelikle seyredebilirsiniz.

Baharatın Yolculuğu’nu buradan izleyebilirsiniz.

Madem Evdeyiz

Birbirinden yetenekli birçok şefin, işletmecinin ve eğitmenin beraberliğiyle açılan Madem Evdeyiz Instagram hesabı, kolay uygulanabilir yemek tarifleri ve pratik bilgileriyle, yemek severlerle buluşuyor. Hem evde kalmaya, hem de evde yemek yapmaya teşvik eden Madem Evdeyiz, yemeğe dair sohbetleri ve canlı yayınları ile bu dönemleri keyifli bir şekilde üstesinden gelmemize yardımcı oluyor.

Madem Evdeyiz’in sunduğu lezzetli tarifleri ve sohbetleri Instagram hesabı üzerinden takip edebilirsiniz.

Ruhun Doysun

Grundig’in başlattığı Ruhun Doysun projesi, daha rafine ve kaliteli yaşamı hedefleyen bir yolculuk olup, hayatın ve doğanın bize sunduklarının tadına varmayı önemsiyor. Ruhun Doysun ekibi, İyileştiren Gıda bölümünü birlikte izlerken aynı zamanda sohbet etmek için, yemek ve doğa severleri Youtube kanalında buluşturuyor. Evden ruhunu doyurmak ve evde geçirdiğimiz bu günleri bir buluşma fırsatına çevirmek isteyen herkesi YouTube kanalına davet ediyor.  

Ruhun Doysun’un keyifli sohbetleri ile ilgili bilgilere Instagram hesabı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bir de Restoranından Dinle 

Dude Table ve Restoran Haftası’nın iş birliğiyle gerçekleşecek olan Bir de Restoranından Dinle canlı yayın serisi, bulunduğumuz bu dönemde restoranların yaşadığı sorunları ve ihtiyaçları konu alıyor. Dude Table’ın kurucusu Funda İnansal moderatörlüğünde gerçekleşecek olan Bir de Restoranından Dinle serisi, Leb-i Derya’nın ortağı Handan Özbek, Foxy’nin ortağı Levon Bağış ve Banko Burger’in kurucusu/şefi Bora Bozankaya gibi isimleri konuk olarak ağırlıyor. Daha fazlası için takipte kalın.

Bir de Restoranından Dinle serisini Restoran Haftası’nın Instagram hesabından takip edebilirsiniz.

 

Takip Etmeniz Gereken İnternet Siteleri

Emre Duru ile Online Mindfulness Programı

Emre Duru, Hindistan’da Vipassana meditasyon programına katılmış olup Mindfulness Temelli Stres Azaltma Tekniği eğitimleri ve workshopları vermektedir. Stres kontrolü, açık ve net bir şekilde düşünebilme, öz güven ve mutluluk artışı Mindfulness’ın faydaları arasında yer almasının yanı sıra beynimizin dikkat ve odaklanma merkezini güçlendirerek anda kalmamızı da sağlıyor. Evde olduğumuz bu dönem boyunca kendinize, zihinsel, ruhsal ve fiziksel sağlığınıza yönelmek istiyorsanız Emre Duru’nun 11 Ocak Pazartesi başlayacak online Mindfulness Programına katılabilirsiniz.

Emre Duru’nun gerçekleştireceği Online Mindfulness Programı ile ilgili daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Dünya Radyolarını Keşfedin

Dünyanın dört bir yanındaki radyolarda ne çalıyor bilmek ister miydiniz? Sizde yeni şarkılar keşfetmeyi seven bir müzikseverseniz, Hollanda’da başlatılan bir radyo ve dijital araştırma projesi olan Radio Garden sayesinde dünyanın birçok noktasında bulunan radyolara bağlanıp, birçok farklı dildeki şarkıları dinlemeye davetlisiniz.

IOS ve Android uyumlu uygulamaya Appstore ve Google Play’den erişebilir, daha fazla bilgi için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

The Berlin Philharmonic Orchestra

Dünyanın dört bir tarafındaki konser salonlarının bir bir kapanmasının ardından, bu konuya çözüm üretmeye dair ilk adım Berlin Filarmoni Orkestrası’ndan geldi. Salonun kapatılması kararının alındığı gün  yapılması planlanan konseri, seyircisiz salondan canlı olarak yayınlayan orkestra, tüm dijital arşivini de internetten ücretsiz erişime açtığını açıkladı. Dünyanın en prestijli orkestralarından biri olan Berlin Filarmoni Orkestrası’nın attığı bu adımın sanat dünyasındaki etkisi ise büyük oldu.

Berlin Filarmoni Orkestrası’nın arşivine buradan ulaşabilirsiniz.

The Metropolitan Opera

Yaşadığımız küresel salgın yüzünden dünyanın dört bir yanında kapatılan sanat kuruluşlarından biri olan Metropolitan Operası, izleyicileri ile buluşmaya devam etmekte kararlı. Geniş arşivini internet üzerinden açan Metropolitan Operası, her gün farklı bir eseri 24 saat boyunca erişime sunuyor.  Önümüzdeki günlerin programında ise Verdi’den Tchaikovsky’ye operanın pek çok efsane ismi yer alıyor. Opera tutkunları için de operaya şans vermek isteyenler için de eşsiz bir fırsat olan bu yayınları kaçırmayın.

Metropolitan Operası’nın programına ve arşivine buradan ulaşabilirsiniz.

Budapest Festival Orchestra

Mart ve nisan ayındaki bütün konserlerini iptal eden Budapeşte Festival Orkestrası, “QUARANTINE SOIRÉES” (Karantina Suareleri) ile klasik müzik tutkunları ile buluşmaya devam ediyor. Budapeşte saati ile her gün 19.45’de başlayan konserler, orkestranın Budapeşte’deki merkezinden canlı olarak yayınlanıyor. Mozart, Bach ve Schubert gibi isimlerin başyapıtlarının seslendirildiği konserleri mutlaka izleyin; ruhunuza çok iyi gelecek.

Budapeşte Festival Operası’nın canlı yayınlarına ve kayıtlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Vienna State Opera

Dünyanın en köklü sanat kuruluşlarından biri olan Viyana Devlet Operası da dijital arşivini ücretsiz erişime açan kurumlar arasında yer alıyor. Normal programından şaşmayan Viyana Devlet Operası, Die Walkure, Siegfried ve Götterdämmerung gibi eserleri her zamanki gün ve saatlerinde internetten üzerinden yayınlıyor ve bu kayıtlar 24 saat boyunca ulaşıma açık oluyor.

Viyana Devlet Operası’nın programına buradan ulaşabilirsiniz.

Amsterdam Uluslararası Belgesel Film Festivali

Cannes Film Fesivali gibi mart ve nisan aylarında yapılması gereken film festivalleri birer birer iptal olurken, 1988’den beri Amsterdam’da düzenlenen Amsterdam Uluslararası Belgesel Film Festivali, sanatseverleri çok mutlu eden bir karar aldı. Arşivinde yer alan 300 belgesel filmi ücretsiz erişime açan festival, dünyanın en büyük belgesel festivali olarak tanınıyor.

Amsterdam Uluslararası Belgesel Film Festivali’nin arşivine buradan ulaşabilirsiniz.

İstanbul Müzik Festivali

Bu sene 48.’si düzenlenecek olan İstanbul Müzik Festivali, müzikseverleri evlerinde keyiflendiriyor. Türkiye’nin en çok ilgi gören müzik festivallerinden biri olan İstanbul Kültür Sanat Vakfı’nın düzenlediği İstanbul Müzik Festivali, festival tarihine kadar müzik listesine erişim imkanı sağlıyor.

İstanbul Kültür Sanat Vakfı Müzik Festivali’nin playlistine buradan ulaşabilirsiniz.

British Council

Kendinizi farklı alanlarda geliştirebileceğiniz bu dönemde, British Council’ın bir araya getirdiği kaynaklara ve etkinliklere göz atmaya ne dersiniz? British Council’ın sunduğu dijital sergiler, online öğrenme ve öğretme kaynakları, online seminerler, canlı yayınlar ve çeşitli araştırma raporlarına evinizden, rahatlıkla ulaşabilir, bilinçli olarak evde kaldığımız bu süreci kendinizi geliştirerek verimli bir hale getirebilirsiniz.

Sanata yönelmek istiyorsanız; Duvarları Olmayan Müze’nin sunduğu ‘Varmak Üzere’ dijital sergisini gezebilir, Yüzüklerin Efendisi ve Hobbit’ten tanıyabileceğiniz ünlü oyuncu Sir Ian McKellen’ın İstanbul anılarını ve gerçekleştirdiği röportajlara göz atabilir veya Shakespeare Lives e-kitabı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

İngilizce kaynaklardan yararlanmak istiyorsanız; The English Channel ile interaktif bir şekilde İngilizcenizi geliştirebilir, çoçuklarınızın keyifli bir şekilde İngilizcelerini geliştirmesi için ‘Learning Time with Timmy’ YouTube serisine göz atabilir veya alanınıza göre online İngilizce kurslarından faydalanabilirsiniz.

Bilime ilgiliyseniz; Cubed Magazine’de eğlenceli bir şekilde bilimle alakalı bilmediğiniz birçok şeyi öğrenebilir veya başarılı kadın mezunların STEM (Bilim, Teknoloji, Mühendislik, Matematik) alanında gördükleri eğitime dair tecrübelerini dinleyebilirsiniz.

IELTS testine hazırlanıyorsanız; IELTS hakkında tavsiyeler alabilir veya Ücretsiz IELTS uygulama testlerinden faydalanabilir veya ücretsiz uygulamaları indirip pratiğinizi güçlendirebilirsiniz.      

British Council’ın sunduğu kaynaklar ve etkinlikler ile ilgili daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Takip Etmeniz Gereken Youtube Kanalları 

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı

Dünyanın dört bir yanındaki pek çok sanat kuruluşu gibi, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı Devlet Opera ve Balesi’nin bütün branşları da kapılarını kapadı ve gelecek aylarda yapılması planlanan tüm etkinlikleri iptal etti. Fakat, Berlin Filarmoni Orkestrası ve Viyana Devlet Operası gibi örneklerin peşinden giden bakanlık, tüm dijital arşivini bakanlığın Youtube kanalına taşımaya başladı. Biletleri günler öncesinden tükendiği için üzüldüğünüz; Carmen, Giselle ve La Traviata gibi başyapıtlar şimdi bir tık uzağınızda!

Devlet Opera ve Balesi’nin arşivine buradan ulaşabilirsiniz.

SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.

SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.