preloader

Christofle ve OGGUSTO’dan Zarafet Dolu Yılbaşı Etkinliği

22.12.2021
Christofle ve OGGUSTO’dan Zarafet Dolu Yılbaşı Etkinliği

Yazı Boyutu:

Zarafetini Fransız çizgisinden alan ve lüks yaşam biçiminin vazgeçilmez sembolü olan Christofle ile OGGUSTO ev sahipliğinde ışıltı dolu bir yılbaşı etkinliği gerçekleştirdik.

OGGUSTO olarak, zarafetini Fransız çizgisinden alan ve lüks yaşam biçiminin vazgeçilmez sembolü olan Christofle markasının İstinyePark mağazasında keyifli bir yılbaşı etkinliği gerçekleştirdik. OGGUSTO kurucusu Özlem Güsar’ın ev sahipliğinde gerçekleşen etkinlikte, Christofle markasının DNA’sına uygun dört farklı sofra hazırlandı. Pırlanta, zümrüt, safir ve yakuttan ilham alınarak hazırlanan 4 farklı sofrada kahvaltı, çay saati ve akşam yemeği için sunum fikirleri verildi.

Tek bir sofrada farklı sunumların sergilendiği etkinlikte OGGUSTO kurucusu Özlem Güsar, davetlilere sofrayı kurarken nelerden ilham aldığını, yılbaşı sofrasında olmazsa olmazlarının neler olduğunu anlattı. Kadınlar için mücevherler ne kadar değerli ise ise sofralar için de Christofle ürünlerinin değerli olduğunu anlatarak, dünden bugüne Christofle markasının hikayesi konuşuldu.

Christofle ve OGGUSTO’dan Zarafet Dolu Yılbaşı Etkinliği

Etkinliğimize Ayşegül Kodal, Begüm Karamahmutoğlu, Bianca Somer, Deniz Ülkü Arıboğan, Derya Er Çağatay, Ebru Tansever, Esra Bebek, Feride Çelik, İpek Develi, Jaklin Güner, Meral Yazıcı, Nazlı Sert, Röne Saban, Rüya Büyüktetik, Sedefhan Oğuz, Serli Keçeoğlu, Seval Bahçıvan, Simay Bülbül, Şeyda Tomruk, Zehra Öney ve Zeynephan Gemicioğlu katılarak Christofle ürünleri ile ışıldayan yılbaşı soframıza değer kattı.

Ayşegül Kodal

Begüm Karamahmutoğlu

Bianca Somer

Deniz Ülkü Arıboğan

Derya Er Çağatay

Ebru Tansever

Esra Bebek

Feride Çelik

İpek Develi

Jaklin Güner ve Özlem Güsar

Merak Yazıcı

Nazlı Sert

Röne Saban

Rüya Büyüktetik

Sedefhan Oğuz

Serli Keçeoğlu

Seval Bahçıvan

Simay Bülbül

Şeyda Tomruk ve Özlem Güsar

Zehra Öney

Zeynephan Gemicioğlu

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları