preloader

Ekim Ayında Göze Çarpanlar

01.10.2022
Ekim Ayında Göze Çarpanlar

Yazı Boyutu:

Ekim ayında markaların öne çıkan yeniliklerini ilk siz görün.

YARGICI Premium Essentials™’ Koleksiyonuna Özel Davet

Ekim Ayında Göze Çarpanlar

Hayatımızdaki önemi her geçen gün giderek artan ‘sürdürülebilirlik’ kavramını odağına alan YARGICI zamansız, uzun ömürlü bir tasarım anlayışıyla ortaya çıkardığı yepyeni koleksiyonu ‘Premium Essentials™’ı çok keyifli bir davetle tanıttı. Duyarlı tüketim ve yavaş moda anlayışının benimsendiği, her dönemde rahatlıkla giyilebilecek zamansız tasarımlardan oluşan ‘Premium Essentials™’ koleksiyonun yüzü Arzum Onan oldu. Kendisinin ev sahipliğinde Delicatessen Etiler’de gerçekleşen davete Sedef Avcı, Pınar Altuğ Atacan, Deniz Barut, Cansu Akın, Billur Saatçi, Rüya Büyüktetik, Hande Can, Neva Dürüst, Nazlı Sunal, Derya Beşerler, Ayşe Köroğlu, Aysun Kaba gibi birçok önemli ismin yanı sıra basın mensupları ve influencer’lar da katıldı.

Tod’s’un İtalyan Zanaatkarı Kişiselleştirilmiş Tasarımlar İçin İstanbul’a Geliyor

Ekim Ayında Göze Çarpanlar

Ünlü İtalyan markası Tod’s, İstanbul’un dinamiğinde sanat ve tasarımın yer aldığı Ekim ayında, ikonik tasarımları el işçiliğiyle kişiselleştirilme imkanını Tod’s Zorlu Center butiğine taşıyacak. Markanın İtalyan zaanatkârı, 22 Ekim Cumartesi ve 23 Ekim Pazar günleri gerçekleşecek olan kişiselleştirme servisi için İstanbul’a gelecek.

Yer: Zorlu Center Tod’s

Tarih: 22 – 23 Ekim 2022, 12:00 – 15:00 ve 16:00 – 20:00

HP, Hibrit Çalışma Modelleri İçin Yeni Teknolojilerini Tanıttı

Ekim Ayında Göze Çarpanlar

Hibrit vizyonu ile şirketlerin hedeflerine ulaşmasına yardımcı olan HP, kullanıcıların diledikleri yerden mutlu bir şekilde çalışabilmeleri için tasarladığı cihaz ve çözümlerinin tanıtımını gerçekleştirdi. HP’nin sergilediği ürünler içerisinde yazıcıdan kurumsal bilgisayarlara ve aksesuarlara kadar pek çok cihaz bulunuyor. Çalışanlara verimlilik katacak bu ürünlerin yanı sıra oyun bilgisayarlarını da görücüye çıkaran HP bu teknolojilerle Türkiye’deki kullanıcılara eşsiz bir hibrit deneyimi yaşatmayı hedefliyor.

Lancôme’un Yeni Rénergie Marka Elçisi Burçin Terzioğlu Oldu

Ekim Ayında Göze Çarpanlar

Lancôme, yüksek performanslı yaşlanma karşıtı bakım serisi Rénergie’nin yeni marka elçisi olarak ünlü oyuncu Burçin Terzioğlu ile iş birliği yaptı. Tek formülde üç serum etkisi sunan yenilikçi Rénergie Triple Serum’un ilk reklam filminde yer alan Terzioğlu, doğal halleriyle cildinin tüm güzelliğini gözler önüne seriyor.

Hyalüronik Asit, C vitamini + Niasinamid ve Ferulik Asit bileşenlerinin uzman kombinasyonunu sunan Rénergie ailesinin inovasyonu Triple Serum’un patentli formülü ise tek dozda optimum yaşlanma karşıtı etki gösteriyor. 40 yıllık araştırmalara dayanan ve Lancôme’da ilk kez üç aktif içeriğin tek formülde birleştiği Triple Serum, yüksek performanslı yaşlanma karşıtı bakım sağlıyor, cildin her katmanında yaşlanma belirtilerini azaltmayı hedefliyor. Lancôme’un yüksek performanslı yaşlanma karşıtı cilt bakımında çığır açan yeniliği Rénergie Triple Serum, son derece etkili olmak ve cilde nazikçe bakım yapmak arasında mükemmel bir denge kuruyor.

Satın al: www.lancome.com.tr

Eker I Run’da 3 Bin Kişi İyilik İçin Koştu

Ekim Ayında Göze Çarpanlar
Ekim Ayında Göze Çarpanlar
Ekim Ayında Göze Çarpanlar

#RitminiYakala mottosuyla bu yıl dokuzuncusu düzenlenen ‘Eker I Run‘ 2 Ekim’de Bursa’da düzenlendi. Üç bin kişinin katıldığı etkinliğin ilk ayağı olan 42K koşusu 1800 metre yükseklikteki Uludağ’da; 15K ve 5K koşuları ise Nilüfer’deki Eker Meydan’da başladı. Maraton kapsamında 4-12 yaş arası için de ‘Minik Adımlar’ koşusu, özel sporcular koşusu ve yetişkinler için paten yarışı düzenlendi.

Eker I Run’ın dikkat çeken yanlarından biri de Sivil Toplum Kuruluşları için toplanan bağışlar oldu. Adım Adım iş birliği ile gerçekleşen Yardımseverlik Koşusu’nda 18 farklı STK kampanyalarıyla yer aldı ve toplamda 760 bin TL bağış toplandı. Koşuya katılan STK’lar ise şöyle: AKUT Arama Kurtarma Derneği, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD), Hayata Destek Derneği, Bursa Lösemili Çocuklara Yardım Derneği (LÖDER), Gönüllü Hareketi, İlgi Otizm Derneği, Kanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV), Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı (KEDV), Köy Okulları Değişim Ağı (KODA), Koruncuk Vakfı, Paylaşımcı Toplum Derneği, SMA Hastalığı İle Mücadele Derneği (SMADER), Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV), TEMA Vakfı, Türk Eğitim Vakfı (TEV), Tohum Otizm Vakfı, UNICEF, Türk Eğitim Derneği.

Dalyan Club’da Açık Havada Spor Yapma İmkanı

Ekim Ayında Göze Çarpanlar

40 yılı geride bırakan Dalyan Club’da şehrin karmaşasından doğanın içerisinde spor yapmak mümkün. Kadıköy Fenerbahçe’de 20 bin metrekarelik yeşil alan üzerine kurulu kulüpte dünyaca ünlü tasarım ve teknoloji ödüllerine sahip Technogym ekipmanları bulunuyor. Pilates derslerinin de bulunduğu Dalyan Fitness Club’ta dileyen özel antrenmanlarla birebir çalışmalara ya da grup derslerine katılabiliyor. Dalyan Club üyesi olmadan da Fitness Club’ı kullanma imkanı sunan mekanda spor sonrası için vegan bowl, somon bowl, ızgara tavuk bowl ve ızgara dana bowl gibi sağlıklı seçeneklerin bulunduğu fit menüler de bulmak mümkün.

Adres: Atlıhan Sok. No:3/5, Fenerbahçe Kadıköy, İstanbul

Calvin Klein Saat ve Takıları Artık Saat&Saat Farkıyla Türkiye’de

Ekim Ayında Göze Çarpanlar

Dünyaca ünlü markaların Türkiye’deki tek yetkili distribütörü Saat&Saat, ürün portföyüne Calvin Klein’ı da kattı. Calvin Klein’ın Türkiye’deki distrübütörlüğünü üstlenen Saat&Saat, özel bir etkinlikle markanın Türkiye’ye gelişini kutladı. 12 Ekim’de Momo’da gerçekleştirilen geceye Saat&Saat Pazarlama Direktörü Ayşem Suner ve Mert Vidinli ev sahipliği yaptı.

Satın al: www.saatvesaat.com.tr

Pembe İzler Kadın Kanserleri Derneği, Kız Çocuklarına “İyi Bir Gelecek” Projesi Kapsamında Mall Of İstanbul’da Buluştu

Ekim Ayında Göze Çarpanlar

Pembe İzler Kadın Kanserleri Derneği tarafından başlatılan ve 500 kız çocuğuna ücretsiz HPV aşılanmasını hedefleyen “Bize iyi gelecek” kampanyasının ilk buluşması 50 çocuğun aşı giderlerini üstlenen Mall of İstanbul’da gerçekleşti.

11 Ekim Dünya Kız Çocukları Günü’nde Pembe İzler Kadın Kanserleri Derneği Başkanı Arzu Karataş, Jineokoloji Uzmanı Prof. Dr. İlkkan Dünder, kampanya elçileri genç dansçı Alya Dormen, sanatçı Gökçe ve gazeteci Ayşe Arman, kız çocukları ve aileler ile bir araya geldi. Ayşe Arman’ın moderasyonu ile gerçekleşen etkinlikte Prof. Dr. İlkkan Dünder, rahim ağzı kanseri ve HPV aşısı ile ilgili bilgiler verdi.

Darüşşafaka Cemiyeti, N Kolay 44. İstanbul Maratonu’nda Koşacak Eğitim Gönüllülerini Arıyor

Ekim Ayında Göze Çarpanlar

Türkiye’nin 159 yıllık eğitim neferi Darüşşafaka Cemiyeti, N Kolay 44. İstanbul Maraton’unda koşacak eğitim gönüllülerini arıyor. Bu yıl Darüşşafaka Eğitim Kurumları’na başlayan 150 öğrencinin eğitim giderlerine kaynak yaratmayı hedefleyen Darüşşafaka Cemiyeti, eğitimle yaşamları değiştirmek isteyenleri, “Söz Konusu Eğitimse Yardıma Koşarız” isimli kampanyası için koşmaya davet ediyor. Bu yılki maratonda Darüşşafaka Lisesi 11. sınıf öğrencilerinden oluşan koşu takımı da “Eğitimde Fırsat Eşitliği” için koşacak.

6 Kasım Pazar günü fiziksel olarak gerçekleşecek N Kolay 44. İstanbul Maratonu’na kaydolduktan sonra bağış kampanyası başlatmak ve çevrelerini de harekete geçirerek bağış toplamak için Adım Adım platformuna üye olmaları gerekiyor. Adım Adım ailesine katılmak içinse İyilik Peşinde Koş Platformu’nda profil açmak, sonrasında Darüşşafaka Cemiyeti’nin “Söz Konusu Eğitimse Yardıma Koşarız” projesini seçerek 24 Ekim – 31 Kasım günleri arasında bağış kampanyasına destek sağlamak mümkün.

Detaylı bilgi: www.darussafaka.org

“Dünyevi Zevkler Bahçesi” Sergisi Antalya Belek’te Sanat Severlerle Buluşuyor

Ekim Ayında Göze Çarpanlar
Ekim Ayında Göze Çarpanlar

İsmini tarihte Hollandalı ressam Hieronymus Bosch’un cennet tasviri üzerine kurulu ve halen Prado Müzesi’nde yer alan triptik yağlı boya yapıtından alan “Dünyevi Zevkler Bahçesi” (Garden of Earthly Delights) sergisi, kapılarını sanat severlere açtı. Akdeniz’in büyülü atmosferinde turunçgil ağaçlarının benzersiz kokuları arasında çağdaş bir cennet tasviri deneyimi yaşatmayı hedefleyen sergi, ziyaretçilerin tüm duyularına hitap ederken çocuklar için de sanatın altını çizmek istiyor. Burak Ayazoğlu, Eymen Aktel, Kemal Tufan, Mert Ege Köse, Metin Alper Kurt, Nathalie Rey, Nilay Özenbay, Rachel Hayes ve Seçil Büyükkan’ın eserlerinin yer aldığı sergi, 30 Ekim’e kadar Ela Excellence Resort Belek’te ziyaret edilebilir.

Yer: Ela Excellence Resort Belek

Tarih: 6 Eylül – 30 Ekim 2022

“Tek Fısla Zorlu Yağlara Elveda” Diyen Fairy Power Sprey’in Yeni Bir Çığır Açacak Özellikleri Tanıtıldı

Ekim Ayında Göze Çarpanlar
P&G Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Kumaş ve Ev Bakım Ticari Operasyonlar Başkan Yardımcısı Yetkin Tepeköylü ve P&G Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Ev Bakımı Kategorisi Marka Direktörü Merve Yeşil Fazlı

Fairy, deterjan, parlatıcı ve makine temizleyici ürünlerinden oluşan Efsane Takımı’na eklediği inovatif ürünü Fairy Power Sprey’i ekledi. Dünyada ilk kez Türkiye’de pazara sunulan bu yeni ürün Fairy Power Sprey, artık sadece bulaşıklara değil mutfaklara da üstün ve zahmetsiz temizlik getiriyor. Fairy Power Sprey, ön yıkamaya gerek bırakmadan yağları ve kirleri kolayca çözme gücünü ortaya koyan “Grease Art” gösterisi ile dikkat çekiyor.

NIVEA, Yeni Luminous630 Leke Karşıtı Bakım Serisi’ni Tanıttı

Ekim Ayında Göze Çarpanlar

Dünyanın ve Türkiye’nin lider cilt bakım markalarından NIVEA, Yeni Luminous630 Leke Karşıtı Bakım Serisi’ni Pelin Akil ile birlikte, Esma Sultan Yalısı’nda düzenlediği lansmanla tanıttı.

Güzelliği, doğallığı ve başarılı oyunculuğu ile öne çıkan Pelin Akil “NIVEA benim için çok özel bir marka. Çocukluğumun markası. Ben annesi çalışan bir çocuk olduğum için babaannemle büyüdüm. Babaannemin de, annemin de güzellik sırrı gibi gelirdi o mavi teneke kutu. Hatırlamayanınız yoktur, hepimizin evlerinde vardı. Harika kokusunu, cildi hemen yumuşacık yapan yapısını kim unutabilir ki! Geçmişte o mavi kutuyla oyunlar oynayan minik Pelin’i düşündüğümde, bugünkü iş birliğimiz daha da heyecan veriyor. Biliyorsunuz ki NIVEA Dünya’da cilt bakım uzmanlığı ile bilinen lider markalardan. Her geçen yıl portföyünü yenilikçi ürünlerle genişletiyor ve cilt problemlerine çözüm buluyor. Bu yüzden NIVEA ile yollarımız kesiştiğinde çok mutlu oldum ve gönül rahatlığıyla bu iş birliğini kabul ettim. Luminous630 Serisi zaten kendini çoktan ispat etmiş, Leke Karşıtı Serumu şu anda Avrupa’nın bir numaralı leke karşıtı serumu. Kullananlar çok memnun, ben de dahil. Benim de hamilelik döneminden kalma lekelerim ve güneş lekelerim mevcuttu. Bu ürünlere bir şans verdim ve çok memnun kaldım. Sizlere de mutlaka denemenizi tavsiye ederim.” dedi.

Pembe Top Pınar Deniz’in Elinden Havalanacak, Farkındalık Katlanacak

Ekim Ayında Göze Çarpanlar
Ekim Ayında Göze Çarpanlar

Anadolu Sağlık Merkezi ve Anadolu Efes Spor Kulübü iş birliğiyle gerçekleştirilen Pembe Top Sahada projesi meme kanserinde erken tanının hayat kurtardığını hatırlatmak ve farkındalığı yükseltmek için bu yıl 9’uncu kez gerçekleşecek.

Tüm dünyada “Meme Kanseri Farkındalık Ayı” olarak anılan Ekim ayında düzenlenen projede Pembe Top, Anadolu Efes Spor Kulübü’nün ALBA Berlin ile oynayacağı Euroleague maçında tekrar sahada olacak. Projenin bu yılki gönüllü destekçisi başarılı oyuncu Pınar Deniz, 21 Ekim tarihinde Sinan Erdem Spor Salonu’nda oynanacak karşılaşmayı Pembe Top ile yapacağı hava atışıyla başlatacak.

Pembe Top Sahada projesinin bu yılki gönüllü destekçisi Pınar Deniz “Pembe Top” ile objektiflerin karşısına geçerek projenin bir diğer destekçisi olan ünlü fotoğrafçı Tamer Yılmaz’a poz verdi. Meme kanserinde erken tanı farkındalığının yükseltilmesine katkı sağlayabileceği için mutlu olduğunu söyleyen Pınar Deniz, “Projeye dahil olduktan sonra konuyla ilgili daha çok bilgi edindim. Ne yazık ki meme kanseri çok sık görülen bir kanser türü ancak biliyoruz ki erken tanı tedavide başarı oranını yükseltiyor ve bu hayati bir anlam taşıyor” dedi. Bu yıl Pembe Top ile tüm kadınlara seslendiğini hatırlatan Deniz, “Özellikle 40 yaşından sonra yılda bir kez doktor kontrolüne gitmek hem kendimize hem de sevdiklerimize borcumuz. Sağlığımız için korkmadan, aksatmadan, ‘bana olmaz’ demeden kontrollerimizi yaptırmalı ve etrafımızdaki tüm kadınları da aynı davranışa teşvik etmeliyiz. 21 Ekim’de farkındalığı yükseltmek için hava atışını tek başıma yapacağım ama ekranları başından, tribünlerden sesimi duyan tüm kadınların benimle birlikte olacağını biliyorum. Bu önemli mesajı birlikte yaygınlaştıracağız” diye konuştu.

Moda Dünyası Gaziantep’te Bir Araya Geldi

Ekim Ayında Göze Çarpanlar

Güneydoğu Anadolu Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği (GATHİB) tarafından, Ticaret Bakanlığı desteği ve TİM koordinatörlüğünde organize edilen “Doku Kumaş Tasarım Yarışması“, muhteşem bir defile ile final yaptı. Tekstil dünyasının, cemiyet hayatının ve ünlülerin yoğun ilgi gösterdiği defilede, “Dokuma”, “Örme” ve “Baskı” kategorilerinde yeni geliştirilen ve finale kalmaya hak kazanan kumaşlardan oluşan 60 parçalık kreasyon sergilendi.

Ekim Ayında Göze Çarpanlar
Ekim Ayında Göze Çarpanlar

30 yarışmacının kumaş tasarımlarından üretilen 60 parçalık kreasyonun sergilendiği gece, ünlü tasarımcı ve stil danışmanları Aslı Filinta Demir, Sultan Gadimbayli ve Ceylan Atınç’ın danışmanlığında hazırlandı. Final değerlendirmesi sonucu her kategorinin ilk üç derecesi belli oldu. Buna göre; dokuma kategorisinde İrem Zeynep Gültekin birinci, Elif Demirbilek ikinci, Gökhan Gökgöz üçüncü; örme kategorisinde Nigar Demirtay birinci, Gizem Yılmaz ikinci, Damla Çarkçı üçüncü, baskı kategorisinde ise Şeyma Bayram birinci, Burcu Atay ikinci, Esra Eren ise üçüncü oldu. Dereceye girenler birbirinden değerli ödüllerin sahibi oldu.

Meltem Özbek 2023 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu: “Genesis”

Ekim Ayında Göze Çarpanlar
Ekim Ayında Göze Çarpanlar

Meltem Özbek, gün doğumundan günbatımına kadar akan zaman diliminden ilham alan 2023 İlkbahar Yaz koleksiyonunu sundu. Ana temasını yeryüzünün oluşumundan beri hiç şaşmayan ve insanlığı adeta büyüleyen günbatımı ve gün doğumunun oluşturduğu koleksiyonun ilham noktaları ise gün içindeki ısı ve renk değişimlerinin kadın bedeninin yaratımı, değişkenliği, zenginliği ve üretkenliği oluyor. Koleksiyona ismini veren “Genesis” her daim yeniden oluşan, yaratılan ve dönüşen bir döngüye vurgu yaparken, günbatımı da gündoğumu gibi yeni bir başlangıç olan gecenin doğuşuna işaret ediyor.

Pandora’dan İlk Sanat İş Birliği: Keith Haring X Pandora

Ekim Ayında Göze Çarpanlar

Pandora, eserlerini 1980’li yıllarda New York sokak kültürüne yansıtmış olan Amerikalı ressam ve graffiti sanatçısı Keith Haring’in benzersiz sanatsal vizyonundan ve ikonik eserlerinden ilhamla tasarladığı Keith Haring x Pandora koleksiyonunu hazırladı. Keith Haring’in herkes için sevgi prensibinden ve ikonik sanat eserlerinden ilhamla hazırlanan koleksiyonda, Haring’in imza niteliğindeki kalın lineer çizgileri, havlayan köpek, melek bebek gibi sembolik eserleri yeniden yorumlandı. 12 mücevherden oluşan koleksiyon, parlak tonların parıltılarıyla ve karışık metallerle süslendi.

Nirvana Cosmopolitan, Cumhuriyet Bayramı’nı Etkinliklerle Kutlayacak

Ekim Ayında Göze Çarpanlar

Nirvana Cosmopolitan, bu yıl Cosmopolitan Cumhuriyet etkinliklerinin ikincisini düzenleyerek Cumhuriyet’in 99. yılını kutlayacak. 28-30 Ekim tarihleri arasında birbirinden özel katılımcılar ile gerçekleşecek Cumhuriyet etkinlikleri; söyleşiler, sahne şovları ve gala kutlaması ile katılımcılara unutulmaz bir deneyim yaşatacak.

Etkinlik kapsamında tarihçi Prof. Dr. İlber Ortaylı, Dr. Selim Erdoğan, Sunay Akın, Hande Kazanova, Sare Aldemir, Dinçer Güner ve Taylan Kümeli’nin yer alacağı söyleşilerin yanı sıra Fatih Erkoç & Kerem Görsev Trio Jazz Performansı ve Behzat Gerçeker & ENBE Orkestrası’nın sahne şovlarının sergileneceği gala kutlaması da etkinliklere renk katacak.

COSMED’den Yaz Sonrası Ciltte Oluşan Lekelere Özel Çözümler

Ekim Ayında Göze Çarpanlar

Osmanlı’nın güzellik sırrı olan, harem kadınlarının parlak ve pürüzsüz bir cilt elde etmek için kullandıkları Çiğdem Çiçeği ile formüle edilmiş dermokozmetik markası COSMED, cildinizi koruma altına almaya devam ediyor.

Sabahları güneş kremi altına uygulayabileceğiniz “Brightening Vitamin C Serum”, formülünde yer alan patentli içeriği ile aydınlatıcı bir etki sunarken, ciltle emilimi ve uyumu yüksek, oksitlenme yapmayan C vitamini formu ile antioksidan etki göstererek lekeler üzerinde çalışıyor. Tone-up ve aydınlık etkisi ile cildin bariyerini güçlendiren çok yönlü leke bakım kremi “All In One Discoloration Blend” sabah ve akşam rutinlerinizde serumlara ek olarak nemlendirici adımında destek olurken, cildinizin durumuna göre haftada bir veya iki haftada bir uygulayabileceğiniz Skinologist serisinden “Salicylic Sülfür Mask” ise içerdiği salisilik asit ile de siyah nokta ve akne görünümünü azaltıyor.

Crowne Plaza’da Aile Dizimi ve Yoga Kampı

Ekim Ayında Göze Çarpanlar

Hayatın koşuşturmasına kısa bir ara vermek ve aile geçmişinden gelenler anlamlandırmak için Florya Crowne Plaza’da etkinlik düzenleniyor. 7- 9 Ekim günlerinde gerçekleştirilecek Aile Dizimi ve Yoga Kampı’nda Ece Vahapoğlu ile yoga yapılacak bedeninizi güçlendirip nefesinizi dengeleyebilir, ilişki koçu ve aile dizimi uzmanı Gül Çukur ile soyağacınızdan getirdiğiniz gizemi keşfederek şifalanabilir ve atalarınızla bağ kurabilirsiniz.

7 Ekim Cuma günü niyet çemberi ile başlayacak olan kamp, aile dizimi atölyesi, akşam yogası, kadın atalar şifa gecesi ile devam edip 9 Ekim’de veda çemberi ile sona erecek. 2 gece 3 gün sürecek yoga ve aile dizimi kampına katılmak için 0533 167 87 47 numaralı telefondan rezervasyon yaptırılabilir.

Dünya Makarna Günü Eataly’de Kutlanıyor

Ekim Ayında Göze Çarpanlar

Kaliteli İtalyan yemeklerini restoran, mutfak atölyesi ve market kısmında sunan Eataly Dünya Makarna Günü’ne özel indirim uyguluyor. Sadece 25 Ekim’e özel olacak olan indirimde 12.00-20.00 saatleri arasında taze makarnaları yüzde 50 indirimle almak mümkün. Makarna tekniklerini öğrenmek isteyenler içinse yılın her döneminde Eataly’de mutfak atölyesi var. Taze makarnanın hem teorisinin hem de uygulamasının anlatıldığı workshop‘lar harika bir mutfak deneyimi sunuyor.

Telefon: 0212 336 66 00

Tommy Hilfiger Sonbahar 2022 Koleksiyonu

Ekim Ayında Göze Çarpanlar

Amerikan stilinin ikonikleşen markalardan Tommy Hilfiger 2022 Sonbahar Kış koleksiyonunda tarzına sokak giyiminden ilham alan dokunuşlar ekliyor. Sonbahar koleksiyonunda İngiliz moda tasarımcısı Richard Quinn’le bir araya gelen Tommy Hilfiger’ın sonbahar koleksiyonunda Fergus Purcell ile tasarlanan TH Monogram öne çıkıyor. Renklerin çok daha dikkat çekici kullanıldığı yeni sezon koleksiyonunda markanın klasik çizgileri ise yeni klasikler olarak karşımıza çıkıyor.

OGGUSTO
OGGUSTO
editörün tüm yazıları