preloader

Boğazın Mavisinde Büyüleyici Bir Gecede Buluştuk

02.11.2022
Boğazın Mavisinde Büyüleyici Bir Gecede Buluştuk

Yazı Boyutu:

We Are The Walkers ile nefis bir lezzet eşleşmesi için denizlerin eşsiz hazinesi haline gelen Halas 71 Gemisi’nde çok özel misafirlerle buluştuk. 31 Ekim akşamı, OGGUSTO kurucusu Özlem Güsar’ın ev sahipliğinde büyüleyici bir gece yaşadık.

İstanbul Boğazı’nın büyüleyici mavilikleri, gecenin ışıltısını ortaya çıkaran derin mavisiyle buluştu ve Halas 71 Gemisi’nde gerçekleştirdiğimiz yemeğimizde mavinin en etkileyici halleri tüm duyulara hitap eden bir geceye dönüştü. Özlem Güsar ev sahipliğinde düzenlenen yemekte, İskoç portföyü bize eşlik etti.

Megayat Şefi Deniz Kurt Görsev ve Viski Mentoru Ertan Engin eşsiz katkılarda bulundu. Özenle hazırlanmış yemek sofrasında, deniz ürünlü lezzetler ön plandaydı.

Boğazın Mavisinde Büyüleyici Bir Gecede Buluştuk

Bu unutulmaz gece için Megayat Şefi Deniz Kurt Görsev’in hazırladığı deniz ürünlerinden oluşan lezzetler, Viski Mentoru Ertan Engin’in katkıları ve We Are The Walkers sponsorluğuyla enfes bir tadım eşleşmesine dönüştü. We Are The Walkers, viski üzerine yaptığı sohbetle davetlilere keyifli dakikalar yaşattı.

Boğazın Mavisinde Büyüleyici Bir Gecede Buluştuk
Deniz Kurt Görsev

Ayaklarımızın altına serilen İstanbul Boğazı ile dalgaların sesine eşlik eden müzik şöleni, dört yanımızı saran mis gibi boğaz havası, mavinin en güzel haliyle görsel şölen yaratan ambiyansımız ve tüm bu duyularımıza hitap eden keyif dolu gece devam ederken her anımıza We Are The Walkers eşlik etti.


Mavinin en güzel halleriyle buluştuğumuz bu gecede bizimle birlikte olan herkese teşekkür ederiz…

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları