preloader

OGGUSTO Beauty Club Deniyor: SkinCeuticals

OGGUSTO Beauty Club Deniyor: SkinCeuticals

Yazı Boyutu:

OGGUSTO Beauty Club, SkinCeuticals ürünleriyle oluşturulan cilt bakım rutinlerini 1 ay boyunca takip etti. Farklı cilt endişelerine göre önerilen ürünler hakkındaki yorumları sizlerle paylaşıyor.

İnce çizgi ve kırışıklık karşıtı, leke karşıtı ve yağlanma karşıtı olarak üç farklı cilt endişesine özel olarak SkinCeuticals ürünleriyle oluşturulmuş rutinleri, OGGUSTO Beauty Club ile buluşturduk.

Kendi cilt tipinize göre siz de bu adımları takip edebilirsiniz.

OGGUSTO Beauty Club Deniyor: SkinCeuticals
OGGUSTO Beauty Club Deniyor: SkinCeuticals
OGGUSTO Beauty Club Deniyor: SkinCeuticals

İnce Çizgi ve Kırışıklık Karşıtı Bakım Rutini: C E Ferulic & HA Intensifier

Leke Karşıtı Bakım Rutini: Phloretin CF & Discoloration Defense

Yağlanma Karşıtı Bakım Rutini: Silymarin CF & Blemish Age Defense

Beliz Genç
Hepsiburada, Senior Merchandiser

OGGUSTO Beauty Club Deniyor: SkinCeuticals
Öncesi / Sonrası

Öncelikle bu deneyim için çok teşekkür etmek isterim. Cildim kısa zamanda ışıl ışıl oldu ve ince çizgilerimin azaldığını gözlemledim. Dışarıdan da açıkça görülen bu fark, makyajsız da daha özgüvenli olmamı sağladı. Günlük / iş hayatımda herhangi bir kozmetik ürünü kullanmadan daha özgür bir hazırlanma süreci vadetti. Gün içinde daha enerjik göründüğüme dair ekip arkadaşlarımdan birçok yorum aldım. SkinCeuticals ürünlerinin bu kadar kısa zamanda bu kadar efektif etkiler göstermesi çok motive edici ve cilt bakımının önemini bir kez daha vurguluyor. Cilde yapılan doğru yatırımların direkt etkisini görmek çok motive edici oldu. Teşekkürler SkinCeuticals ailesi!

Cansu Günerdi
Türk Golf Federasyonu, PR Manager

OGGUSTO Beauty Club Deniyor: SkinCeuticals
Öncesi / Sonrası

SkinCeuticals’ın cilt tonumu eşitlemek için seçtiğim serumlarını bir ay boyunca düzenli olarak kullandım. Cildimin ton eşitlenmesinin yanı sıra nemini de koruduğunu ve ışıltı verdiğini de fark ettim. Tüm gün kalıcılığını hissettiğim bu serumları düzenli olarak kullanmaya devam edip, yaz sonunda daha korunmuş bir ciltle olacağımı tahmin ediyorum.

Dila Dilber
Vodafone, Pazaryeri Kategori Müdür Yardımcısı

OGGUSTO Beauty Club Deniyor: SkinCeuticals
Öncesi / Sonrası

Bir ay boyunca kullandığım SkinCeuticals C E Ferulic ve HA Intensifier serumlarıma gerçekten bayıldım! Cildimin sıkılaşmaya ihtiyaç duyduğunu düşünüyordum ve bir ayın sonunda öncesine kıyasla bariz bir fark olduğun gözlemledim. Serumu bitirdiğimde cildimin nasıl bir hale geleceğini tahmin edebiliyorum! Aynı problemi yaşayanlara C E Ferulic ve HA Intensifier serumlarını gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

Eda Karslıoğlu
Akbank, İK Eğitim Sorumlusu

OGGUSTO Beauty Club Deniyor: SkinCeuticals
Öncesi / Sonrası

Uzun zamandır aradığım ürünü bulduğum için çok şanslıyım! Sadece rimel sürerek dışarı çıkabilmenin mükemmel rahatlığını yaşıyorum. Ürünleri kullanmaya başladığım 3. günden itibaren yüzümde fark edilen bir parlaklık ve renk eşitliği oldu. Sabah ve akşam kullanımım sonrası tende yokmuş hissiyle beraber hem renk tonumu eşitledi hem de cildimi pamuk gibi yaptı.

Eda Türkmen
Nocturne, Marketing Manager

OGGUSTO Beauty Club Deniyor: SkinCeuticals
Öncesi / Sonrası

Cildimdeki renk eşitsizliğinden uzun zamandır şikayetçiydim ve bir dermatolog ya da estetisyen tarafından aletli bir işlem uygulanmaksızın, bu sıkıntımın giderilebileceğini açıkçası hiç düşünmüyordum. Fakat SkinCeuticals’ın serumları Phloretin CF ve DISCOLORTION DEFENSE hayatıma girdikten sadece birkaç hafta sonra cildimin aydınlandığını, renk eşitsizliğinin önemli ölçüde azaldığını, yüzümün taze bir görünüme kavuştuğunu fark ettim ve çevremden de çok fazla benzer yorum aldım. Birbirini mükemmel biçimde tamamlayan bu iki ürün, artık bakım ritüelimin vazgeçilmez birer parçası! OGGUSTO Beauty Club’a beni SkinCeuticals ailesi ile tanıştırdıkları için çok teşekkür ediyorum.

Esra Er Kursan
OGGUSTO, Güzellik Editörü

OGGUSTO Beauty Club Deniyor: SkinCeuticals
Öncesi / Sonrası

Yağlanmaya meyilli ve karma bir cildim var. Özellikle sıcak havalarda yağlanmanın artmasıyla siyah noktalarda ve aknelerde bir artma oluyordu. Phloretin CF ve Discoloration Defense serumu kullanmaya başladığım ilk hafta gözeneklerimin çok daha temiz ve az görünür olduğunu gözlemledim. Aknelerde bir artış olmamakla beraber çok daha aydınlık ve eşit bir cilt tonu sağladı. Normalde ince bir bb krem veya fondöten serum sürmeden dışarı çıkamazken, bu sürecin sonunda kendi tenimle çok daha konforlu hissetmeye başladım. Bu deneyim için OGGUSTO Beauty Club’a ve SkinCeuticals’a çok teşekkür ederim.

Gamze Nurluoğlu
Linkedin

OGGUSTO Beauty Club Deniyor: SkinCeuticals
Öncesi / Sonrası

Yeni bir cilt bakım rutini oluşturmak. 1 aylık yolculuğumun sonu. Çok hassas bir cilde sahip biri olarak cildim kuru, soluk. Ama en önemlisi hayatım boyunca çok kilo al-ver dengesinden dolayı sıkılık olarak biraz problemli.

SkinCeuticals ile başladığım günlük rutin öncelikle ilk kez bir C vitamini denediğimi söyleyebilirim. Çok hassas bir cildim var diye çok temkinli başladım. Temel beklentim cilt makyajı sevmeyen biri olarak hem daha canlı bir cilt görünümü elde etmekti hem de daha sıkı ki bu yaşımı tam gösterebilmem için önemli. 1 aylık deneyimim sonunda beni ilk mutlu eden cildimin herhangi olumsuz bir reaksiyon vermemesiydi. Cildim gerçekten sevdi ürünleri. Yapısı, cildimde bıraktığı his şahane.

Cildim daha aydınlık bir görünüme kavuşurken yüzümdeki yorgun ifade de yavaş yavaş silinmeye başladı. Artık eminim ki vazgeçemeyeceğim günlük bir rutinim var.

Hande Aydın
Stratejist, Marka Danışmanı

OGGUSTO Beauty Club Deniyor: SkinCeuticals
Öncesi / Sonrası

Genellikle fazla nem, yapış yapış bir his ya da akneye yol açması sebebiyle aldığım ürünleri pek düzenli kullanma alışkanlığa sahip değilim. Bu birliktelik için, ilk defa ürünleri uzun süreli ve hiç aksatmadan kullandım, daha doğrusu kullanabildim. Ürünleri uyguladıktan sonra cildimde ne doku ne de his olarak hiç rahatsız olmadım.

1 aylık düzenli kullanım sonrası kesinlikle çok daha dengeli, nemini almış ve sağlıklı bir cilde sahip olduğumu hissediyorum. Karma cilde sahip birisi olarak, biraz yağlanma sorunu yaşamaya başladım son hafta. Hava sıcaklığının artmasının etkisi de olabilir. Yağlanma sorununun önüne geçebileceğim ek bir ürünle, C E Ferulic ve HA Intensifier ürünlerini kullanmaya devam edeceğim. Bu deneyimin bir parçası olmama vesile olan OGGUSTO ekibine de çok teşekkür ederim.

İrem Küçükkutlu
İntermedya, PR Executive

OGGUSTO Beauty Club Deniyor: SkinCeuticals
Öncesi / Sonrası

Karma ve akneye yatkın bir cilde sahip birisi olarak Silymarin CF ve Blemish Age Defense serumlarını kullandım. Özellikle SILYMARIN CF sürdüğüm ilk andan itibaren cildimde çok güzel bir etki bırakmaya başladı. Ürünleri kullanmaya başladığım zaman cildim çok iyi bir döneminde değildi ve serumları kullanmaya başlamam ile kesinlikle bir iyileşme yolculuğu başladı. Bu süreçte herhangi bir aktif sivilcem çıkmadı ve gözeneklerimde kesinlikle bir sıkılaşma görüldü. Cildim gözle görülür bir sıkılık ve pürüzsüzlük kazandı. Sadece serumların üzerine düzenli olarak kullandığım nemlendiriciyi sürmediğim bir dönemde cildimdeki sıkılık ve kadifemsi etki zamanla cildimde pul pul bir görüntüye dönüştü. Nemlendiriciyi tekrar kullanmaya başlamam ile beraber tekrar o etkiyi geri kazandı. Benim gibi karma bir cilde sahip birisinin nemlendirici bir krem ile beraber kullanmasıyla harika bir sonuç ortaya çıkıyor. Teşekkürler SkinCeuticals!

Miray Petrini
Galataport İstanbul, Pazarlama ve İletişim Müdür Yardımcısı

OGGUSTO Beauty Club Deniyor: SkinCeuticals
Öncesi / Sonrası

SkinCeuticals markasıyla yeni tanıştım ve çok sevdim. Ben C E Ferulic ile HA Intensifier serumları kullandım. İki üründe de dikkatimi çeken hızlı emilimi ve etki hissi oldu. Genelde cilt ürünleri bu etki hissini çabuk kaybederken kullandığım iki serum da gün boyu yapısını korudu. C E Ferulic daha yumuşak bir akıcılığa sahipken HA Intensifier kullanıldığı an kendini gösteren güçlü bir serum. Düzenli kullandığımda cilt üzerindeki etkisini 2 hafta içinde görmeye başladım. Cildim daha gergin olmasına rağmen C E Ferulic sağlıklı bir esneklik kazandırdı. Hem OGGUSTO hem de SkinCeuticals ailesine bu keyifli keşif için teşekkür ederim.

Seda Arslan
Passo, Marketing Director

OGGUSTO Beauty Club Deniyor: SkinCeuticals
Öncesi / Sonrası

Parlak, canlı ve hep genç: SkinCeuticals ile bir ay gibi kısa bir sürede cildimin ihtiyaç duyduğu nemlendirme, beslenme ve yenilenme süreçleri gözle görülür şekilde hızlandı. İnce çizgiler ve leke görünümümde belirgin bir iyileşme yaşandı. Hem de çevremdekilerin hayranlıkla bakmasını sağlayan pürüzsüz ve genç görünüm elde ettim. Üstelik cildim için aradığım temiz ve güvenilir bir içeriğe sahip idi.
Cildimin aydınlandığı ve gençleştiği bu yolculukta SkinCeuticals bana eşlik etmek için tüm gücünü kullandı ve ben cildim için en iyi kararı verdiğimi hissettim. Cildinin gücünü keşfetmek isteyen herkes zamanı geri döndüren bu deneyime davetli.

Tuğçe Örki
Nokia, Head of HR Central Asia Countries

OGGUSTO Beauty Club Deniyor: SkinCeuticals
Öncesi / Sonrası

SkinCeuticals ürünlerinden inanılmaz memnun kaldım, harika ürünler. Sabah cildimi temizledikten sonra iki ürünü de yüz ve boyun bölgesine düzenli bir şekilde bir ay boyunca uyguladım. Cildimde koruyucu bir bariyer oluşturarak nemin cilde hapsolduğunu hissettiğim bir etki sağladılar. Cildime yeni cilt bakımı yaptırmışım gibi temiz bir görünüm kazandırdılar ve cildimde renk eşitliğini hissediyorum. Aynı zamanda cildimde verdikleri canlılık ve, parlaklıkla beraber en çok da takıldığım kahverengi lekeleri azaltmada yardımcı oldu ürünler.

Umay Pelin Akdoğan
Beymen Club, Senior Designer

OGGUSTO Beauty Club Deniyor: SkinCeuticals
Öncesi / Sonrası

Bu deneyimi yaşamış olmak benim için büyük bir keyifti, ilk defa bir üründe yüzümdeki parlaklık canlılık hissini bu kadar net bir şekilde hissetim. Parlaklık tazelik dışında da cilt rengimin eşitlenmesini ve lekelerimin azalmasını sağladığı için bu ürün ile sizler sayesinde tanışma fırsatı bulduğum için çok mutluyum. İyi ki varsın OGGUSTO BEAUTY CLUB!

Zeren Bektaş
MINI, Brand Manager

OGGUSTO Beauty Club Deniyor: SkinCeuticals
Öncesi / Sonrası

Bir aylık SkinCeuticals deneyimim gerçekten çok güzel geçti. Bu kadar kısa sürede bile cildimin daha parlak ve ışıltılı olduğunu fark etmek mükemmel. Şunu da belirtmeliyim ki, güneşlenmeme rağmen lekelenme olmadığı için gerçekten çok mutluyum.

*Bu içerik SkinCeuticals iş birliğinde hazırlanmıştır.

Cemre Bosnalı Zeydanlı
Cemre Bosnalı Zeydanlı Tüm Yazıları