preloader

OGGUSTO Beauty Club Deniyor: Lancôme Rénergie Triple Serum

09.01.2023
OGGUSTO Beauty Club Deniyor: Lancôme Rénergie Triple Serum

Yazı Boyutu:

OGGUSTO Beauty Club, üç aktif bileşeni tek bir formülde buluşturan Lancôme Rénergie Triple Serum’unu bir ay boyunca kullandı ve yorumlarını sizlerle paylaşıyor!

Lancôme’un yepyeni inovasyonu Lancôme Rénergie Triple Serum güçlü etkilere sahip hyalüronik asit, C vitamini, niasinamid ve ferülik asidi tek bir formülde birleştiriyor. Tek bir serumla, birden çok etki! Ürün, düzenli kullanımda daha dolgun, sağlıklı ve genç görünen bir cilt vadediyor. Cilt esnekliği ve sıkılığı gelişiyor, cilt daha dolgun ve canlı görünüyor, ince çizgilerin ve lekelerin görünümü azalıyor. OGGUSTO Beauty Club, tüm bu etkileri deneyimle sabitlemek için ürünü bir ay boyunca kullandı. Gelin, yorumlara beraber bakalım…

OGGUSTO Beauty Club Deniyor: Lancôme Rénergie Triple Serum
OGGUSTO Beauty Club Deniyor: Lancôme Rénergie Triple Serum

Aslı Karabacak
Han Spaces – Marketing Manager

OGGUSTO Beauty Club Deniyor: Lancôme Rénergie Triple Serum
Öncesi / Sonrası

3 serum etkisini tek formülde birleştiren yeni Lancôme Rénergie Triple Serum’u bir ay boyunca denedim. Yapısı ve dokusu inanılmaz güzel. Hyalüronik asit, C vitamini+Niasinamid ve ferülik asit içeriğiyle; lekelerimde azalma gözlemledim. Serum kullanımı ile birlikte cildim daha aydınlık ve parlak görünüyor.

Başak Gürtuna
Galataport İstanbul – Pazarlama ve İletişim Direktörü

OGGUSTO Beauty Club Deniyor: Lancôme Rénergie Triple Serum
Öncesi / Sonrası

Lancôme Rénergie Triple Serum’u kullanmaya başladığımda en hoşuma giden nokta diğer pek çok serum gibi yapışkan bir his vermektense kremsi bir yapıya sahip olması ve cildim tarafından anında emilmesi oldu. Yoğun bir nem sağlamasının yanı sıra ikinci haftanın sonundan itibaren cildim daha yumuşak ve parlak bir hale geldi ve cilt tonum fark edilir ölçüde eşitlendi. Bir aylık kullanım sonrasında etki hızı ve sonuç açısından oldukça başarılı bir ürün olduğunu düşünüyorum.

Bilge Yılmaz
Getir – Franchise Development Strategist

OGGUSTO Beauty Club Deniyor: Lancôme Rénergie Triple Serum
Öncesi / Sonrası

Serumu kullanmaya başladıktan birkaç gün sonra yüzüm bir yorgunluğu kusuyor gibi oldu ve sivilceler kızarıklıklar oluştu. Ancak bunlar cildimin bir kusması gibiydi, sonrasında parlaklığında ve dinç görüntüsünde gözle görülür bir fark olmaya başladı. Ürünü kullanırken özellikle göz altı için olanı da olsa ve kullansam diye düşündürdü. Cildimi uyandırır gibi bir etkisi var.

Cemre Bosnalı Zeydanlı
OGGUSTO – Kategori Yöneticisi

OGGUSTO Beauty Club Deniyor: Lancôme Rénergie Triple Serum
Öncesi / Sonrası

Her ne kadar cildimde büyük sorunlar olmasa da kış aylarında cildim pürüzsüzlüğünü kaybediyor, gözeneklerim daha belirgin hale geliyor ve renk eşitsizleri oluşuyor. Tabii soğuk hava ve rüzgarın etkisiyle kuruyan cildimde ince kırışıklıklar da meydana geliyor. Dış etkenlerden bağımsız olarak, artık 20’li yaşların sonuna geldiğim için maalesef cildimde form kaybı yaşadığımı hissediyorum.

Lancôme Rénergie Triple Serum’la bir ay önce, tam da cildimde bahsettiğim sorunlar oluşmaya başlamışken tanıştım. Bu süreçte özellikle gülme çizgilerinin olduğu bölgedeki sarkmayı da kafama takıyordum… Bu noktada ürün imdadıma yetişti desem yalan olmaz! Hyalüronik asit, C vitamini+niasinamid ve ferülik asidi tek bir formülde birleştiren serum; cildime dolgun bir görünüm verdi, kırışıklık görünümünü azalttı ve daha aydınlık bir görünüm sundu. Ürünün cildimde yarattığı hissiyatı da çok sevdim. Pompaya bastığınızda 3 ayrı noktadan 3 ayrı bileşen avucunuza geliyor ve birbirleriyle harmanlanınca ortaya yumuşacık bir doku çıkıyor. Güçlü bir anti-aging serum arayanlara kesinlikle tavsiye ederim!

Ezgi Boztepe
YapıKredi – Gelişim Programları Müdürü

OGGUSTO Beauty Club Deniyor: Lancôme Rénergie Triple Serum
Öncesi / Sonrası

Lancôme Rénergie Triple Serum’u bir aydır düzenli olarak kullanıyorum ve cildimi inanılmaz bir şekilde canlı tuttuğunu gözlemledim. Aynı zamanda cildimde yumuşaklık ve elastiklik hissinin arttığını da söyleyebilirim. Serumun leke görünümü azaltma konusunda bir etkisini bilmemekle beraber, cildimdeki lekelerde herhangi bir azalma görmedim.

Gizem Boy
Peninsula İstanbul – Brand Marketing & Communications Manager

OGGUSTO Beauty Club Deniyor: Lancôme Rénergie Triple Serum
Öncesi / Sonrası

Lancôme Rénergie Triple Serum’u ilk kullandığımda yapısı çok hoşuma gitti. Yüzüme sürdüğüm andaki canlılık ve fresh görüntü inanılmazdı. Daha ilk kullanımda cildimde nemli ve pürüzsüz bir görüntü verdi. Yapısı son derece hafif ve ciltte asla ağırlık yaratmıyor, daha canlı ve aydınlık görünüm sağlıyor. Kuru ve hafif lekeli bir cilde sahibim, Rénergie Triple Serum özellikle koyu lekelerimde gözle görülür bir azalmaya yardımcı oldu.

Gizem Gülmek
Kaya Holding – Kurumsal İletişim Uzmanı

OGGUSTO Beauty Club Deniyor: Lancôme Rénergie Triple Serum
Öncesi / Sonrası

Yoğun iş hayatı ve stres altında geçirdiğim zamanlar cildimin yorgunluk belirtileri hemen gün yüzüne çıkıyor. Vakit sıkıntısından dolayı hep daha pratik ve etkisini hızlı gösteren ürünler tercih ederim. Bu yüzden Lancôme’un üç serum etkisini tek formülde içeren Rénergie Triple Serumu’nu çok beğendim. Özellikle cildime verdiği aydınlığı ve parlaklığı çok sevdim. Üstelik alerjik bir cilde sahip olmama rağmen doktora danışarak kullandım, benim için süreç tamamen sıkıntısız geçti. Artık 30+ olduğum için cildime ekstra önem göstermeye başladığım doğrudur.

Gözde Cihan
Otokoç Brand Marketing & Communications

OGGUSTO Beauty Club Deniyor: Lancôme Rénergie Triple Serum
Öncesi / Sonrası

Ürünün dokusu ve pigment yapısı çok çok kaliteli, cildimde ipeksi bir doku yarattı. Yıllardır dermatolog ve estetisyenlerin çözemediği güneş lekemde minik bir gerileme hissetmem de ekstrası oldu. Ürüne devam etmek için yenisini alacağım, hatta tüm arkadaşlarıma da tavsiye ettim.

Gülçin Uzunkaya
LG Corporate Marketing PR / Events

OGGUSTO Beauty Club Deniyor: Lancôme Rénergie Triple Serum
Öncesi / Sonrası

Cilt sağlığını etkileyen çok sayıda faktör olduğunu hepimiz biliyoruz, ancak benim gibi bir çok kişi bunları gözeterek günlük ve dönemsel bakım rutinini en doğru şekilde yerine getirip getirmediğinden emin olamayabiliyor ya da denese de başarılı olamayabiliyor. 31 yaşındayım ve karma bir cilde sahibim ve yüzümde renk eşitsizlikleri var. Ama benim cildimi tanımlamak için sadece bunları ifade etmem yetersiz kalır. Düzenli beslenme, spor ve uyku alışkanlığım yok, bu da en başında bahsettiğim cilt sağlığını etkileyen faktörlerin üst sıralarında yer alan en önemli alışkanlıklar… Tüm bunlarla birlikte, cildimin yorgun ve yaşlanma belirtileriyle karşılaşmaya başladığını söylemem yanlış olmaz. Şu ana kadar herhangi bir kozmetik cerrahi uygulama yapmadım, ve bakım rutinleri ile bu ihtiyacımı ertelemeye çalışıyorum.

Cilt bakımı rutinim de en basit haliyle ve uzun vakitler harcamayan biri olarak tercihim, yüksek performanslı çözümlerden yana oluyor. Oggusto Beauty ile tanıştığım Lancôme Rénergie üçü bir arada serum ürününü deneme fırsatı buldum. Ürünün kullanımı ve emilimi çok güzel, ayrıca hoş bir dokusu ve kokusu var. İlk kullanımdan itibaren kesinlikle hem kendimin hem de etrafımdakilerin fark edebileceği ölçüde cildime canlılık kazandırması oldu. Üzerine kullandığım güneş kreminin emiliminde herhangi bir problemle karşılaşmadım, bu da benim için çok önemli bir artı oldu. Günlük olarak sadece göz altı ve problemli noktalara uyguladığım kapatıcı dışında ten makyajı yapan birisi değilim, ancak son bir ayda 10’dan fazla kez uyguladığım ten makyajında ürünü aynı zamanda makyaj bazı olarak da kullanabileceğimi görmek mutlu etti. Sürdüğüm andan itibaren cildime kazandırdığı dolgunluk, pürüzsüz görünüm ve parlaklık makyajımın daha profesyonel görünmesine dahi yardımcı oldu.

Genel olarak ürün vadettiği cilt tonu eşitlemesi için beklediğim performansı göstermedi, mevcut koyu leke ve hormonal sivilce lekelerimde herhangi bir değişiklik gözlemlemedim. Yine aynı şekilde karma cilt yapımınla birlikte gözeneklerimde küçülme ya da açıklıkların dolmasını engelleyen bir koruyuculuğu olmadı – ki tek tük de olsa çıkabilen hormonal sivilcelerimi de engelleyemedi. Ama tüm bunları unutturacak ve beklentilerimin üstünde performansı olan kırışıklık görünümünün azalması konusunda ürünün yeni favorim olduğunu belirtmem lazım. Özellikle 28 yaşımdan itibaren nazolabial oluklarımda mimik kaynaklı ince ancak derinleşmeye müsait çizgiler mevcuttu. Ürünü kullandığım 9. günden itibaren gözle görülür bir iyileşme sağladı. Arkadaşlarımın dahi fark edebileceği bu değişiklik, bana botoks gibi kozmetik cerrahi gerektirmeden sağlayan ürünü hem vazgeçilmezlerim listesine eklemeye hem de etrafımdakilere önermeye gönüllü olduğumu söyleyebilirim.

İlknur Sözer
Alterna Gıda – Marketing Communication Manager

OGGUSTO Beauty Club Deniyor: Lancôme Rénergie Triple Serum
Öncesi / Sonrası

Cildim ile hep barışık bir insanım, cildimin doğal görüntüsü ve ışıltısı benim için hep ilk sıradadır. Kendi rutinimde çok makyaj yapmamakla beraber, cildimi dış etkenlere karşı korumak için cilt bakım rutinimden asla vazgeçmem. Cilt bakım rutinimde ise cildime iyi gelen ürünlere sadakatim yüksektir.

Lancôme Rénergie Triple Serum’u hayatıma aldığım günden itibaren, hassas cildimdeki kızarıklarda azalma ve renk dengesi, günbegün artan ışıltı ve canlılık aynaya her baktığımda mutluluk sebeplerimden biri haline geldi ve bittikçe yenilenecek ürünler listeme girmeyi başardı. Bu güzel tanıştırma için ise #OGGUSTOBeautyClub’a teşekkür etmeden olmaz.

İrem Koloğlu
Akbank – Digital Sales & Growth Assistant Manager

OGGUSTO Beauty Club Deniyor: Lancôme Rénergie Triple Serum
Öncesi / Sonrası

Cildim hassas olduğu için her ürünü kullanamıyorum. Bu ürünü denerken de biraz çekiniyordum ancak herhangi bir rahatsızlık vermedi. Cildimi temizledikten sonra nemlendiriciden önce uyguladım. Yapışkanlık hissi vermeyen ve hemen emilen bir ürün. Birkaç kullanım sonrası etkisini göstermeye başladı. Cilt rengini eşitleyip aydınlık verdi cildim ışıl ışıl oldu. Cildimdeki kızarıklıkların da sakinleşmesini sağladı. Aydınlatma ihtiyacı olanlara kesinlikle öneririm!

Nil Göknil Konar
Bayer – Satış Pazarlama Yöneticisi

OGGUSTO Beauty Club Deniyor: Lancôme Rénergie Triple Serum
Öncesi / Sonrası

Lancôme Rénergie Triple Serum’u 1 aydır düzenli olarak kullanıyorum ve genel olarak nem sorunu yaşadığım cildimde çok ciddi bir iyileşme gözlemledim. İkinci haftanın sonunda özellikle alnımdaki ince çizgilerde bir azalma oldu, cildim daha aydınlık ve canlı bir görünüme kavuştu. Ayrı formülleri tek çatı altında toplanmış bu ürüne gerçekten bayıldım, üçlü ve güçlü etkiyi herkese öneririm!

Ödül Soydan
Adidas – PR & Newsroom Manager

OGGUSTO Beauty Club Deniyor: Lancôme Rénergie Triple Serum
Öncesi / Sonrası

Serumu kullanmadan önce hyalüronik asit için ayrı, C vitamini için ayrı serum kullanıyordum. Düzenli kullanımda özellikle C vitamini içeren serumların hızlı etkisini cildimde fark ettim. Lancôme’un bu içerikleri bir araya getiren serumunu kullandığım ilk birkaç gün sonrasında daha tek ton ve aydınlık bir ciltle güne uyandım. Kırışıklık karşıtı veya leke görünümünü hafifletici etkisi için uzun süre kullanımda etkili olabileceğini düşünüyorum. Bir aylık kullanımda cilt tarafından çabuk emilen ve aydınlık veren bir serum olduğunu söyleyebilirim. İki ürün yerine tek ürün kullanmak da oldukça rahatlık.

Yağmur Kara
Johnnie Walker – Group Brand Manager

OGGUSTO Beauty Club Deniyor: Lancôme Rénergie Triple Serum
Öncesi / Sonrası

Normalde 3 serumu başka bir markadan ayrı ayrı kullanıyorum çok düzenli olmamakla birlikte hemen hemen formüllere alışığım diyebilirim. Ancak Lancôme’un bu ürününde üçünün bir arada olduğu bir formül olması hem düzenli kullanımı sağlıyor hem de etkiyi üçe katlıyor gibi hissettim. Her sabah ve akşam çok fresk bir şekilde hissedebiliyorsunuz. Üstelik nemlendirici bazı olarak da cildi daha sağlıklı ve dolgun gösteriyor.

Lekeli bir cilde sahibim bu ürün sonrası kapatıcı ihtiyacım neredeyse yok oldu. Sadece serum/nemlendirici üzerine allık uygulayarak pürüzsüz bir görüntü elde edebildim.

30+ yaş grubunda ilk beliren göz çevresi ince çizgiler ve yorgunluk belirtilerini önemli oranda azalttığını düşünüyorum. Ürünü kullandığım süre içerisinde herhangi bir göz kremi kullanmamış olmama rağmen ince çizgilerin azaldığını aynada fark edebildim.

Naz Özarpak
Borusan Otomotiv – Marketing Communications Specialist

OGGUSTO Beauty Club Deniyor: Lancôme Rénergie Triple Serum
Öncesi / Sonrası

Bir ay boyunca düzenli bir şekilde Lancôme Rénergie Triple Serum kullandım ve cildime oldukça faydasını gördüğümü belirtmek istiyorum. Ürünün cildimde yarattığı en büyük etki ise gözeneklerimi sıkılaştırması oldu. Sabah akşam düzenli bir şekilde serumu kullanmaya devam edeceğimi söyleyebilirim.

*Bu içerik Lancôme iş birliğinde hazırlanmıştır.

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları